چه كار كنم سيستم عامل بعد از فرمان خاموش كردن اتوماتيك خاموش نكنه ؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
چه كار كنم سيستم عامل بعد از فرمان خاموش كردن اتوماتيك خاموش نكنه ؟
والا مدتيه باعث ميشه اين حركت به هارد من كه مكس تور هست فشار بيار و باعث آمدن چكينگ اول ويندوز بشه و شايد افزايش بد سكتور چي كار كنم اين خود به خود خاموش نكنه ؟
اصلا به ويندوز مربوط ميشه !؟

ToFaN

Well-Known Member
داش ارتا خوبي؟
ارادت
منظورتو نگرفتم والا واضح تر بگو كمكت كنم

ARTA_ADOBE CO

Active Member
كمك كمك! ميخواهم خودم خاموش كنم كامپيوترم را !

بابا از این واضح تر!
بعد از فرمان شات دان کامپیوتر اون صفحه که میگه الان موقع خوبی برای خاموش کردنه و همه چیز سیف است !
و بعد خودت دکمه پاور را میزنی تا خاموش کنه همین !
اون صفحه براي من نمياد ميخواهم بياد و اتوماتيك خاموش نكنه !
كمك كمك!

Sunboy454

Active Member
اون چیزی که شما میگی مربوط میشه به کیس های At که زمانی استفاده میشد که اولین ماشین وارد تهران شد ، الان دیگه همه ی کیس ها Atx هستن و خودشون خاموش میکنن ؛ البته اون کیس ها هم خاموش میشدن و از ویندوز میومدن بیرون فقط این پیغام برای این ظاهر میشد که برق پاورشون کامل قطع بشه و برق تو سیستم جریان نداشته باشه که باعث استهلاک قطعات بشه ، در هر صورت اگه خیلی طالبی میتونی یه کیس At بگیری ولی متناسب با اون باید سیستمتم عوض کنی

و در رابطه با اینکه به هاردت فشار میاد : ویندوز موقع خاموش کردن تمام تغییرات برنامه هارو save میکنه و اگه برنامه هات زیاد باشه اینکار یه خورده طول میکشه مخصوصا اگه Ram و Cpu چندان قوی ای نداشته باشی ، البته این ممکنه به خود ویندوز هم مربوط بشه که در صورتیکه مشکل پیدا کرده باشه و سرعتش اومده باشه پایین واسه بستن برنامه های تو حافظه خیلی طول میده و راه آسونش اینه که یه ویندوز عوض کنی

آخرین ویرایش:

ToFaN

Well-Known Member
BNC گفت:
اتوماتیک خاموش ردن چیکار به at & atx داره لطفا؟
دوست عزيز كيس هاي at وفتي شات دون كردي بايد دكمش هم مثل مهتابي خاموش كني و لي atx احتياج نداره
هروقت شات داون كردي اوتوماتيك خاموش ميشه

جدیدترین ارسال ها

بالا