چه طوري سايت را تو ياهو وگوگل بذارم تاو قتي سرچ ....

Zyklon X

Member
با سلام.
دوستان عزيز توجه كنند. آقا يه مسئله به اين پيش پاافتادگي اين همه كل كل و دعوا نداره كه اينجوري واسه هم اعصابتونو خورد مي كنيد و باعث ميشيد كه جو دوستانتون به هم بريزه.
اول اينكه در اين موضوعي كه درباره اون داريد بحث مي كنيد قبلا با عنوان ديگه اي در اين سايت توضيحاتي داده شده.
http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=15836&highlight=
دوم اينكه Help هر search engine منبع كاملي هستش كه شما رو از چگونگي نحوه عملكرد سايت مطلع مي كنه. مثلا در قسمت help سايت google به شما توضيح داده شده كه چطوري سايت خود را وارد database سايت كنيد. اين هم لينكش :
http://www.google.com/addurl.html
در مورد بقيه search engine ها هم همينطوره.
موضوع ديگه اي كه مطرح اين هستش كه بهتره بزاريد خود سايتهاي search از طريق نرم افزارها و crawler هايي كه دارند سايت شما رو تشخيص هويت كنند و در database خودشون add كنند. خوب اگه هم شما اجله داريد مي تونيد به همون روشي كه گفتم سايت خودتون رو add كنيد.
مسئله آخر هم اين هستش كه اگر مي خواهيد وب سايت شما در صفحه اول search result قرار بگيره بايد يه خورده سر كيسرو شل كنيده پول خرج كنيد. در اين صورت اونا كف پاي شما رو هم مي بوسند.

Zyklon X

hba

Active Member
مرسي
از همه گي معذرت مي خوام يه كم بد حرف زدم

mosafer1300

New Member
آقا قوربون قدمت اگه نيومده بودي اين مستر اچ بي اي مارو بي خيال نميشد...والا ما از همون اولشم با كسي كلكل نداشتيم ولي وقتي در جواب پاسخ درست ما به جاي تشكر مينويسند ؛؛ نميدانيد ننويسيد :: هركي ديگه هم بود بهش بر ميخرد... به هر حال اگه منم بد حرف زدم عذرخواهي ميكنم.خوش باشيد.

tornado

Member
hba گفت:
اصلا هم اين طور نيست
نمي دانيد الكي نگوييدتا ثبت نشود ليست نمي كند
ساده است يه سايت مجاني بساز و ببين همون موقع كار مي كند يا نه

www.toranj.0catch.com

یه نگاه بنداز ببین تو گوگل میاره یا نه ! مجانی است و در گوگل ثبت نشده ! ولی بازم میاره عزیز دل برادر :wink:

نمي دانيد الكي نگوييد

:D

hba

Active Member
بله ولي بعد يه عمر اگر 50 هزار تومن بدي يه ثانيه اي ثبت مي كند و حتي سمت راست هم مي اورد

tornado

Member
مفهوم تر بگو دوست عزيز !

منظورت گوگل است ؟! ما كه نشنيديم ! شما از كدوم منبع اينو ميگي ؟

hba

Active Member
در اينجا قيمت هاي ثبت در گوگل و ياهو است پس ربط داره

tornado

Member
hba جان !

اينها سر من و شما رو گول ميزنن ! :)

سايت فارسي است ! از همين اش بايد متوجه بشيد كه همچين نيست ! اونها ميرن و بطور رايگان در گوگل و ياهو ثبت ميكنن و بعد ميان و ميگن ما شما را ثبت كرديم !

اونا رايگان اينكارو ميكنن عزيز دل برادر !
منظور من از منبع ؛ اين بود كه لينكي شما قرار دهيد از خود گوگل و يا ياهو كه براي ثبت شدن سايت شما در سرچ شون از شما مبلغ دريافت كنن !

من خودم اين كار را كردم و مي كنم گوگل و ياهو اين هم ادرس

از کدوم لینک ؟؟! چجوری به حساب گوگل پول واریز میکنید ؟! کریدیت کارت ؟! :)

البته من هم خيلي مطمپن حرف نميزنم ولي لينكي كه دادي رو قبول ندارم !

جدیدترین ارسال ها

بالا