چه جوری صدای خاننده رو روی موسیقی بندازم؟

سلام دوستان

من ويكي 2 تا از دوستام مي خواييم يه اهنگ عشقي بخونيم واسه دلمون از طرفي هم نمي خواييم ضايع بشه

آهنگ رو ساختيم و سعر رو هم اماده كرديم حالا مونديم كه چه جوري صدامون رو ضبط كنيم و رو اهنگ بزاريم كه تقريبا حرفه اي باشه

اگه راهنمايي كمل بكنيد ممنون ميشم

مرسي

Ardalan-Xenon

Active Member
سلام
دوست عزیز شما اگه میخوای کار ت حرفه ای بشه باید بری استودیو صدابرداری( Mix & Mastering ) کنید.
در این صورت شما باید ساعتی 20-30 تومن خرج کنی....!!!
.
.
اگر هم نمی خوای خرج بکنی بهتره طرف موزیک نــــــــــــــــــری !!!! :دی
.
.
.
موفق باشید
بای

murteza

Member
سلام
در واقع یکی از دوستان من هم می خواد همچین کاری بکنه اما امکانات کرایه کردن یه استدیو رو هم نداره
یعنی نه پول این کارو داره و نه استدیو اینجا هست که کرایه کنه.
دوست من اهنگش رو اماده کرده و خیلی هم کارش حرفه ای شده صدای خودش هم ظبط کرده کیفیت صداش هم عالیه
اما میگه وقتی صدای خودشو میزاره رو اهنگ یه جوری انگار روغن روی اب وامیسته میشه که ادم فکر میکنه یه اینسترومنت دانلود کرده و این فقط روش خونده.صدا همچین نمیره تو اهنگ که میکس بشه دوستان کسی نظری اگه داره دوست مارو خوشحال کنه مرسی:rose:

Ardalan-Xenon

Active Member
سلام
آقا دوست شما باید یه تنظیم کننده پیدا کنه اگه خودش نمیتونه صداشو تنظیم کنه
بلاخره اون اینکارس و از پس کار خوب بر میاد.

.
.
بابای

emad.h

Member
سلام دوست عزیز

اگه دلت میخواد خودت به کارات برسی و پول زیاد خرج نکنی .خودت باید دست به کار بشی .

به طور ساده و محض مثال میگم :

اول : یه کارت صدای اکسترنال نیمه حرفه ای تهیه کن و مثلا مارک کریتیو 75000 تومنی داره ...

دوم : سعی کن یه آکوستیک کوچولو با یونولیت درست کنی . یه اتاقک 1در 1 متر هم خوبه . بقدری که جای نشستن توش باشه . یونولیت به این خاطره که صدا بدون هوا پر بشه . که این هم خرج زیادی نداره .

سوم : یه میکروفن تقریبا خوب هم بگیر.

چهارم واز همه مهمتر: نرم افزار sonar رو خریداری کن و روی سیستمت نصب کن . کار کردن با این نرم افزار رو تمرین کن . کتاب آموزشی هم داره . حرفه ای ترین نرم افزار میکس صداست . بیشتر کلیپها با این نرم افزار پر میشه ...

در کل نابرده رنج گنج میسر نمیشود ............ کمی سعی کن یواش یواش راه میافتی .

این سونار رو کم حساب نکنا .... بیش از حد حرفه ای ..........

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا