چه تمهيداتي به كار ببنديم كه عكس ها در زمان گرفتن خروجي افت كيفيت ..(آقاي رحماني و. .

sorosh

Active Member
باسلام

اول معذرت از اينكه اين سوال را اينجا مطرح كردم چون آقاي رحماني در اين بخش

بيشتر حاضر ميشوند

اما سوال : در برنامه InDesin

در اكثر مواقع بعد از ايمپورت كردن عكس با رزوليشن 300 و با پسوند Tif در هنگام گرفتن PDF

شاهد هستيم كيفيت عكس ها پايين تر از زمان ايمپورت كردن به برنامه است

حالا سوال اين است كه عكس ها با چه پسوندي و چه ويژگي هايي باشند كه بعد از وارد كردن به برنامه

و گرفتن خروجي افت كيفيت نداشته باشند ....

بازم مرسي

sorosh

Active Member
استاد ارجمند ..

بعد از تماسي كه با شما داشتم يكي از عكس هاي مورد اسفاده را

به پسوند( اي پي اس ) تغيير دادم ..و در اين ديزاين ايمپورت كرم ولي باز هم فايل Pdf كيفيت لازم را نداشت

بعد از آن دوباره فايل تيف را ايمپورت كردم ...و خروجي گرفتم ..نتيجه خوب بود ....اما وقتي سند را بستم بعد

برنامه را بستم و دوباره باز كردم و به صفحة مورد نظر رفتم و دوباره خروجي Pdf گرفتم كيفيت تصوير Pdf شده

خوب نبود .... به عبارت ديگر وقتي براي بار اول عكس را در برنامه اين ديزاين ايمپورت ميكنيم و بلافاصله خروجي

پرينت (پي دي اف )ميگيريم كيفيت خوب است اما اگر بعد از وارد كردن عكس و سيو آن سند را و برنامه را ببنديم ....

و بعد دوباره باز كنيم اين بار كيفيت تصوير فايل Pdf خيلي پايين است ..

sorosh

Active Member
2 تا پي دي اف را در راپيد شير آپلود كردم با حجم 355 Kb تا شما هم تفاوت راببينيد

.............

لطفن اين فايل را مشاهده كنيد (2 صفحه از نشريه )است

(اوول ) : در اين فايل تصوير بعد از ايمپورت بلافاصله خروجي پي دي اف گرفته شده .

دووم : در اين فايل تصوير بعد از ايمپورت سيو كردم سند و برنامه را بسته ام و دوباره باز كردم و

خروجي پي دي اف گرفتم ..

مرسي

آخرین ویرایش:

rahmani

Member
از چه نسخه ای استفاده میکنید؟

و اگر از cs استفاده میکنید آیا از file>pdf export presets استفاده می کنید و آیا تنظیم آنرا بر روی press قرار میدهید؟

در ضمن در تنظیم آن compression ها را روی none قرار دهید.
همچنین optimize for fast web view را هم خاموش کنید.

و مهمتر اینکه لطفا از لفظ استاد برای من استفاده نکنید. ( :

sorosh

Active Member
از نسخة cs استفاده ميكنم .

براي گرفتن خروجي Pdf به منوي فايل رفته و پرينت را انتخاب كرده و پرينتر را Acrobat Distiller 5.0 انتخاب

ميكنم .در حالتي را كه شما نوشتي يعني اكسپرت كردن فايل برنامه Error مي دهد و بسته ميشود ..

....گزينه اي كه ديروز فرموديد در زمان گرفتن خروجي (مربوط به تنظيمات Acrobat Distiller)

كه بايد از ميان (Print و Priview و Ebook )... بايد Print را انتخاب نماييم را لطفن بنويسيد من پيدا

نكردم ............ضمنن ننوشتيد كه آيا فايل ضميمه را ديديد يا نه ؟/......

بازم مرسي

rahmani

Member
متاسفانه من در حال حاضر دیستایلر را ندارم. ولی تنظیمات آن شبیه به همین مورد است که گفتم.

آنرا بر روی press قرار دهید و compression ها را هم خاموش کنید.

این کار را میتوانید با باز کردن دیستایلر و یا از خود تنظیمات آن در پرینت انجام دهید.

جدیدترین ارسال ها

بالا