پشتیبان جهت راه اندازی HotScripts.ir

HotHost.ir

Member
سلام

به چند نفر شخص متعهد و مجرب جهت راه اندازی و پشتیبانی برای سایت HotScripts.ir نیازمندیم!

افراد مورد نظر:
1) پشتیبان مالی
2) برنامه نویس

لازم به ذکر است که هاست و دامین مورد نیاز جهت این پروژه کاملا توسط www.HotHost.ir تامین میشود.

اهداف سایت:
_ معرفی جدیدترین اسکریپتهای نوشته شده توسط کاربران ایرانی و البته خارجی.
_ دریافت اسکریپتها از کاربران برنامه نویس و قرار دادن آنها در سایت پس از تست.
_ ایجاد محیطی آموزشی توسط سایت برای گروههای مختلف برنامه نویسی.
_ معرفی اسکریپتها و کدها و موارد دیگر مرتبط با سایت که به صورت فروشی توسط گروههای برنامه نویس مرتبط با سایت میباشد.

منتظر پیشنهادات شما دوستان عزیز هستیم...

siavashmusic

Active Member
خیلی حرکت خوبیه تبریک میگم بهت
من چند تا سیستم نوشتم اگه شروع بکار کردی بگو یه سری اطلاعات همراه با موارد موردنیازت رو میفرستم برات
راستی سیاست همون سیاست HotScripts.com هست دیگه؟ یعنی محصولاتی که کپی رایت دارند رو برای فروش میزارید از طرف مالک محصول ؟
چجوریاس ؟ یه مقدار توضیح میدی؟

PadinaWebGroup

Active Member
آقا من هستم پشتيبان مالي نميدونم چقدر ميخواي ولي تبليغات و اداره ي 24 ساعته سايت هستم ميتوني رو من حساب كني اينم اي دي من تماس بگير designer977 همونطور كه سايوش جان گفن ميشه كامل توضيح بدي موضوعش كپي رايت و ...

terrorist

Banned
سلام دوست عزیز در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت و گرافیک سایت من و گروهمون میتونیم بهت کمک کنیم.....

HotHost.ir

Member
سلام
اول بگم که ببخشید دیر دارم جواب میدم...
دوم از همه دوستان ممنونم که جواب دادن...
در جواب آقا سیاوش و www.iuv.ir باید بگم که بله، دقیقا همون سیاست HotScripts.com رو پیش میگیریم.
در مورد تبلیغات هم بسیار نیازمند این موضوع هستیم. و البته به صورت کاملا کالیبره شده و منظم.
www.iuv.ir حتما ما به کمک شما در آپدیت کردن سایت نیاز خواهیم داشت. ( پس شما و terrorist به عنوان اولین همکاران ما هستید.)
terrorist عزیز خیلی خواستار این کمک شما هستیم. چون ما کدهای اصلی سایت رو نداریم و باید این کدها به صورت کاملا اختصاصی و از بیس نوشته بشه.
از 1Gharibe هم ممنونم... ان شاالله پس از راه اندازی اولیه سایت.
YTERROR عزیز جستجو بین تاپیکهای قدیمی که معلوم نیست بر چه مبنایی بوده رو بی فایده دیدم. به همین علت دوباره یه تاپیک زدم...

PadinaWebGroup

Active Member
خواهش ميكنم هات هاست عزيز در خدمتم 24 ساعته اينم اي دي designer977 خوشحال مييشم كمكت كنم ؟!

HotHost.ir

Member
خب حالا بریم سر اصل مطلب:
1) در مورد برنامه نویسی سایت; terrorist جان میشه یک کم توضیح بدی؟
2) در مورد پشتیبانی هم از www.iuv.ir ممنونم...
لطفا دوستان همراه، نظراتشون رو درباره نحوه شروع به کار سایت و هر چی به ذهنشون در این رابطه میاد بگن.

PadinaWebGroup

Active Member
به نظر من تروريست جان و من و شما تو ياهو يه كنفرانس بذاريم چطوره ؟!

من همتونو دعوت دعوت ميكنم

اي دي من : designer977

اي دي هات هاست :‌ sme

اي دي تروريست : terorist_mehraboon‌

PadinaWebGroup

Active Member
ببخشيدا آقايان خانوم ها من يه توضيحي در باره اين بدم :

هات هاست ميگن كه ما تا 3 سال هيچ پولي دريافت نميكنيم !!!‌ تو اين 3 سال و بعده اون كاره اين چند نفر فقط حمايت ار هات هاست است !!‌از خودتون بنري چيزي نباشه فقط تبليغ ما و بعده اون 3 سال كه معروف شد 2 نفر همكار كه هست 60% سود واسه من و سايت باشه و 20% هم واسه هر همكار به عبارتي يعني الافي

ببخشيدا من هيچ قصدي از اين پست نداشتم فقظ خواستم دوستان عزيز از شرايط آگاه شوند مرسي

HotHost.ir

Member
برای دوستان عزیزی که دارای تخصصی هستند حتما شرایط بهتری داریم.
ما به دنبال همکار هستیم.
با نگاهی به همین مجیدآنلاین خودمون چیزای جالبی میشه فهمید. 3--4 سال پیش که تاسیس شد کسی جز چند مدیر با درایت و دارای حداقل تخصص در این انجمنها حضور نداشت. اما حالا! هم درآمد داره...هم بازدید بالا... و هم اینکه احتمالا به مدیراش چیزی هم میده! (البته من اینو نمیدونم) ولی ما بیشتر به جنبه قدرت شدن در این زمینه فکر میکنیم و نه به کسب درآمد.
www.iuv.ir هم طبق حرفهای خودش فقط دنبال کسب درآمد و سود و البته اوونم بدون هیچ تخصص قابل ارضی!
هنوز به دنبال اعضای تیم هستیم... بالاخره ما هم سعی میکنیم از خجالت دوستان همکار در بیایم. اما در قدم اول تبدیل به یک سایت منبع شدن مد نظر هستش.

PadinaWebGroup

Active Member
من اوله كاره سود ميخواستم بعد گفتم باشه در امد نباشه من گفتم لوگو به عنوان اسپانسر منم باشم ولي شما گفتين كه فقط كاره تيم پشتيباني و حمايت هات هاست خواهد بود در مورده تخص شما در چه زمينه اي ميخواين من گفتم تمام كاره تبليغاتي و پشتيباني 24 ساعته سايت در همه زمينه (‌ فكر كنم ديگه از اين بهتر شما به كي ميگين ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

terrorist

Banned
سلام دوستان منو ببخشید که دیر جواب دادم

من آماده هر نوع همکاری هستم....
آی دی منو اد کنید

HotHost.ir

Member
ممنون از دوستان.
همکاری ها شامل:
1) ایجاد سایت اصلی کاملا مشابه سایت hotscripts.com ولی به صورت کاملا فارسی.
2) آپدیت کردن سایت پس از راه اندازی
3) راستش من یک سورس کد PHP البته نول شده دارم که کاملا مشابه hotscripts.com هستش، اما یک کم ضعف امنیتی داره و البته امکان چند مدیره بودن رو هم نداره. کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟ (HamidCrow و terrorist)

جدیدترین ارسال ها

بالا