پرسش و پاسخ در مورد دايناميك نيمه حرفه اي

dream_works

New Member
سلام ToFan
البته كه دارم چون خودم هم ميخوام همين كارو كنم
تقريبا 66هزار دلار

ToFaN

Well-Known Member
dream_works گفت:
سلام ToFan
البته كه دارم چون خودم هم ميخوام همين كارو كنم
تقريبا 66هزار دلار
شما از ايران هستين؟
درضمن اين قيمت كل ديگه نه؟؟؟؟

ToFaN

Well-Known Member
dream_works گفت:
يه دانشگاه در كانادا هست كه ميگن سالي 6ميليون تومان ميگيره
من حاضرم به خدا
ادرسي چيزي بده
در ضمن بايد مدركي چيزي ميزي ليسانسي هم داشته باشي يا اينكه هر گدا گشنه اي مثل ما راه ميدن؟؟؟

dream_works

New Member
ولي از قبل اين تحقيقات كردم
بايد امتحان تافل بدي
اون يكي كه تو كانادا هست فقط ديپلم ميخواد

ToFaN

Well-Known Member
dream_works گفت:
ولي از قبل اين تحقيقات كردم
بايد امتحان تافل بدي
اون يكي كه تو كانادا هست فقط ديپلم ميخواد
من تافل و ديپلومو دارم
همه چي حله ديگه؟؟؟
يعني ميشه ما رو هم اونور اب راه بدن؟؟

corel

Active Member
لطفا

به حضور دوستان عرض كنم كه Pm رو واسه همين حرفا گذاشتن ديگه، آخه يه نگاه به عنوان تاپيك بندازين بعد ببينين جاي دل و قلوه رد و بدل كردن هست يا نه !!!!!

ToFaN

Well-Known Member
corel گفت:
به حضور دوستان عرض كنم كه Pm رو واسه همين حرفا گذاشتن ديگه، آخه يه نگاه به عنوان تاپيك بندازين بعد ببينين جاي دل و قلوه رد و بدل كردن هست يا نه !!!!!
خارج از بحث عنوان انجمن صحبت نميكونيم

samoel_love

Banned
man ham maya kar mikonam . daram miram london bara edameh tahsil dar zamineh maya.
az onja paziresh gereftam . kholaseh man ham kamei maya baladam agar kasei soal dasht shayad betonam
javab bedam va komak konam . nemoneh karham ra ham dar hamin ja dar tapik nemoneh kar ha
gozashtam agar kasei khast bebineh . felan bye

ToFaN

Well-Known Member
samoel_love گفت:
man ham maya kar mikonam . daram miram london bara edameh tahsil dar zamineh maya.
az onja paziresh gereftam . kholaseh man ham kamei maya baladam agar kasei soal dasht shayad betonam
javab bedam va komak konam . nemoneh karham ra ham dar hamin ja dar tapik nemoneh kar ha
جدا؟؟؟
بابا اي ول
اب در كوزه و ...........
واست يه پيغام خصوي زدم قربوت دستت يه چك كن

corel

Active Member
samoel_love گفت:

چطوری سامویل

گفتمان بس نیست تو مجیدآنلاین هم فایل میذاری؟!

samoel_love

Banned
corel گفت:
چطوری سامویل

گفتمان بس نیست تو مجیدآنلاین هم فایل میذاری؟!

سلام مرد بزرگ
من اونجا نمي تونم برم و اونجا اينطوري نيست و كسي مايا را نميشناسه و همه وقت من اونجا سر اين قضيه گرفته شد . اينجا همه ميشناسن و باحاله .فقط برا مايا است و بس .كلك خودت اينجا چه ميكني ؟
عامل نفوذي؟ :twisted: خلاسه هر جا كه مياي باشه من هم هستم !

آقا اينجا كسي حرفه اي دايناميك كار ميكنه ؟ يه سوال كن را جواب بده 4 تا سوال جواب ميدم ! شوخي كردم اگر كسي ميتونه به من كمك كنه يه سوال حرفه اي دارم ! چرا كسي نيست بتونه به من جواب بده ؟ :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا