يكي براي هاست انجمن ويدپو

arashsoft

Well-Known Member
آقايون تو رو خدا يكي هاست + subdomain + يوزر و پسورد ftp رو بده
آقا من قول ميدم هزينه سايتشو 6 ماهه بذم

همكاري نمي كنين چرا؟

Ghamnevis

Well-Known Member
آرش جان سلام

من قول نميدم (نميتونم قول بدم) اما شايد بتونم برات كاري بكنم ! فقط شما بگو حداكثر چه قدر ميخواي تا من ببينم ميشه كاريش كرد .

من خوشحال ميشم كمك كنم اما بايد ببينم توانش را دارم يا نه !

در ضمن اگر به سايت قسمت ويديو هم اضافه كرديم (كه بعيد ميدونم البته) به خود شما نياز پيدا ميكنيم و مقداري فضا در اختيارتون ميزاريم.

بازم ميگم نميتونم قول بدم (شايد بعدا نتونم و اونوقت شرمنده ات ميشم)

مخلصم
سايان

arashsoft

Well-Known Member
سلام
آقا من به خود مجيد جان هم مسج زدم جوابمو ندادن
شايد خودشون موافق نيستن
آقا فعلا يه 300 يا 400 مگ مي خوام با سابدومين
چون نميشه پيش بيني تعداد كاربر ها رو كرد
بعدم يه بازارچه مي زنم و از سود فزوش محصولات پول كسي كه زحمتشو كشيده مي ديم
ضمنا تبليغات ديگه بماند
كه براي اون عزيز مي كنيم

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
آرش جان من حداكثر ميتونستم 100 مگ بهتون بدم. راستي شما اگر بخوايد ميتونيد اين مقدار فضا را قسطس تهيه كنيد ! ماهي 30 تومان براي 300 مگ ! ( يا اگر بشه قسط را 4 تا كرد بهش ميافته 5/22 ) .

به هر حال من اميدوارم بتونم كمك كنم.

ما فعلا فقط 1000 مگ فضا گرفتيم ، شرمنده به خدا نميتونيم 300 مگ به شما اختصاص بديم. اما شايد تا 1 ماه ديگه بتونم !!!

اگر قسطي خواستيد بگيد تا من بهتون معرفي كنم. خدماتش هم عاليه (اكسيژن وب سولوشنز) كار هاستينگ همين سايت هم (مجيد آنلاين) را ايشون انجام ميدن.
اگر يه پيغام خصوصي به من بديد يا با ID من تماس بگيريد شايد بتونم بيشتر كمكتون كنم.

مخلصم
سايان

zfarhad2003

Member
خوب من مي‌تونم براي شما با 50000 تومان 500 مگابايت فضا با 60 گيگابايت انتقال اطلاعات ماهانه برروي سرور لينوكس با كنترل پانل 9 تهيه كنم.
اگه تمايل دارين با من تماس بگيرين
[email protected]

Ghamnevis

Well-Known Member
اتفاقا خوبه آرش جان

اگر برنامه نويس خوبي هستي و نياز به امكانات زيادي نداري پكي كه فرهاد جان معرفي كردند كار شما را راه ميندازه (با توجه به BW بالايي كه داره بيشتر به دردتون ميخوره)

فرهاد جان امكاناتش چه جوره ؟

مخلصم
سايان

arashsoft

Well-Known Member
عزيزان همان طور كه گفتم چون فعلا در مضيقه هستم اگه بتونين كه فعلا يا 4 يا 5 ماه اول به ما فري بدين خوبه
چون مي گم در حال حاضر 50000 تومن خيلي سنگينه

arashsoft

Well-Known Member
ضمنا بگزارين به حساب اين سايت كه هممون ازش خيلي استفاده كرديم
خيلي ها هستن مي خوان اين انجمن ويدپو باشه

Ghamnevis

Well-Known Member
آرش جان سلام

شرمنده به خدا من نميتونم انقدر فضا بهتون بدم اما همون 100 مگ را چرا + هرچي كه بخواي مثل Xoops يا Nuke يا انجمنهاي bb و IPB و حتي وبلاگ مثل b2 يا bmachine و ...

راستي بهتره يك شريك پيدا كنيد و اين هاست را بگيريد : http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=20791 به نظرم عاليه ! من خودم الآن در مضيقه هستم وگرنه حتما ميگرفتمش ! شايد خودم بتونم بگيرمش و اگر گرفتمش در خدمتت خواهم بود.

مخلصم
سايان

zfarhad2003

Member
خوب ghamnevis جان شما هرچي امكانات بخواين داره. يعني از هيچ سرور ديگه‌اي امكاناتش كمتر نيست. بلكه بيشتر هم هست.

Ghamnevis

Well-Known Member
فرهاد جان
سلام

اگر اينطور كه ميگيد باشه عاليه ! من ميتونم يه تستي بكنم ! اگر يه يوزر پسوورد بهم بديد براي تست ممنون ميشم. بايد امكانات را از نزديك تست كنم.

چون من الآن 1000 مگ گرفتم احتمالا بعدا از همون شركت باز هم فضا ميگيرم ولي دوست دارم جاهاي ديگه رو هم امتحان كنم. البته از ايني كه الآن دارم خيلي راضي هستم.

راستي بحث تاپيك را عوض نكنم آرش جان شرمنده!

مخلصم
سايان

arashsoft

Well-Known Member
باشه غم نويس جان
اگه مي گين بعدا هم ميدين باشه
اگه لطف كنين 100 مگو ممنون ميشم
به خدا ثواب داره
بهم يوزر و پسورد رو مسج كنين
بازم مرسي

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
چشم آرش جان بايد تا 1 شنبه يا دوشنبه صبر كنيد ! چون يكسري از جزييات مونده كه بايد تمومش كنيم.

در مورد بعد هم بله گفتم كه من در خدمتم هر موقع فضاي بيشتري گرفتيم حتما به شما هم احتصاص ميدم مقدار بيشتري.

ولي يكي دو تا نكته هستش فقط !

اسم سايت ما يه چيزيه كه شايد اصلا به زمينه كاريه شما نخوره ! و ديگه اينكه سايت ما هنوز آماده نشده و داريم روي قالبش كار ميكنيم.

ما يك سري قوانيني داريم كه خوب بايد رعايت بشه (شرمنده ها) بايد با هم خصوصي صحبت كنيم .

فردا بيشتر باهم صحبت ميكنيم ;)

مخلصم
سايان

ady_constantine

Active Member
آرش جان !

درسته كه بگروه ما نپيوندي اما خواستم حالي بهت بدم و آن اينكه من يك هاست 20 مگ و مجاني با تمام امكانات بالا - با كنترل پنل و همه چي در اختيارت قرار دهم ولي ظاهرا نه كم و نه كمچه 200 - 300 مگ مي خواهي كه تقاضاي خيلي زيادي است و من تنها كمكم به تو در همين حد است ...

اما ظاهرا سايان جان بهتر مي تونه كمكت كنه ...

Ghamnevis

Well-Known Member
آرش جان

شما كه قرار نيست با سايت ما همكاري كنيد. شما براي خودتان يك ساب دامين جدا داريد ديگه ;)

من تا 2 شنبه يا 3 شنبه ساب دامين شما را ميدم و شما كارتون را شروع كنيد! شما به سايت ما چه كار داريد :)

بعدا براي ايجاد بازارچه باهاتون صحبت ميكنم.

شما اميدوار باشيد در ضمن من كه همون اول هم گفتم نميتونم قول بدم ! به خاطر يك سري مسايل . اما به محض اينكه دامين ثبت شد (مشكل ما در انتخاب اسم هستش نه پول هاست) به شما ساب دامين را ميدم. شما فعلا ريزه كاري هاتون را تكميل كنيد تا بعدا راحت تر باشيد.

مخلصم
سايان

arashsoft

Well-Known Member
اگه بگم همه چيش كامله باور نمي كني
ضمنا اگه بتونين cpanel هم برام بگزارين عاليه
چون اين طوري zip آپلود مي كنم بعد تو سايت باز مي كنم
ممنون

Ghamnevis

Well-Known Member
چشم

سعي ميكنم آرش جان اين قابليت هم اضافه كنم اما خرجم 10 تومان بيشتر ميشه !

سعي ميكنم رديفش كنم.

مخلصم
سايان

arashsoft

Well-Known Member
بازم كه ميگي خرج!!!
ضمنا آدي جان مرسي از پيشنهادتون
يكم كمه

جدیدترین ارسال ها

بالا