ویرایش فایل فلش

سلام من یک فایل فلش دارم که میخواه اونو تغیر توش ایجاد کنم یعنی لینک توش را عوض کنم و لینک خودمو بزارم هر کاری می کنم درست نمیشه یعنی با نر مافزار ویرایش میخوام بکنم نمیشه و لینکوشون میده ولی نمیشه تغییرش داد ممنون میشم کمکم کنید

Mehrdad155

کاربر فعال
درود

اگر منظورتون از فایل فلش , SWF میباشد اول اونو باید به fla تبدیل کنید . برای اینکار از برنامه ی Sothink SWF decompiler استفاده کنید.بعد ببرید توی فلش و آدرس لینک را عوض کرده و مجددا به SWF تبدیل کنید.
البته بسته به نوع فایلتون این تبدیل ها اغلب به درستی انجام نمیشه.

موفق باشید - مهرداد

درود

اگر منظورتون از فایل فلش , SWF میباشد اول اونو باید به fla تبدیل کنید . برای اینکار از برنامه ی Sothink SWF decompiler استفاده کنید.بعد ببرید توی فلش و آدرس لینک را عوض کرده و مجددا به SWF تبدیل کنید.
البته بسته به نوع فایلتون این تبدیل ها اغلب به درستی انجام نمیشه.

موفق باشید - مهرداد
بله منظورم همون swf هست یعنی اول اونو به fla تبدیل کنم من این کارو کردم ولی زمانی که دوباره با همین نرم افزار بازش کردم کدها رو نمیشه تغییر داد نشون میده کدهارو ولی تغییرش نمیده

آخرین ویرایش:

Mehrdad155

کاربر فعال
نه.باید تو فلش باز و اونو ویرایش کنید.توی اون برنامه فقط کدها را نشون میده و نمیتونید ویرایش کنید.

نه.باید تو فلش باز و اونو ویرایش کنید.توی اون برنامه فقط کدها را نشون میده و نمیتونید ویرایش کنید.
ششرمنده من یکم تازه واردم تو فلش بازش کنید یعنی چی ؟ فلش یک نرم افزار مخصوص هست
بازم به خاطر جواب ممنون

Mehrdad155

کاربر فعال
بله . منظور برنامه ی Adobe Flash professional است. همین انجمنی که داخلش پست دادید کلا حول و حوش این برنامه است.

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا