ویدئو کلیپ ساخته خودم در حال پخش از pmc!

aliamel

کاربر فعال
با تشکر.
منظور از ساخته خودم چیست؟ کارگردانی اون با شما بوده یا ویدئو کلیپش یا...
لطفا اطلاعات کامل تری رو قرار دهید.

mojtaba57

New Member
یه توضیح درباره خود کلیپ که چند وقت کار برد و نوع دوربین وغیره میدی و در ضمن یه سوال متفرقه دارم pmc کلیپ ریمیکس از یه خواننده خارجی که تو ایران تهیه شده رو پخش میکنه

aligraphic

Well-Known Member
یه توضیح درباره خود کلیپ که چند وقت کار برد و نوع دوربین وغیره میدی و در ضمن یه سوال متفرقه دارم pmc کلیپ ریمیکس از یه خواننده خارجی که تو ایران تهیه شده رو پخش میکنه
تصویر برداری این کار کلا تو یه روز انجام شد، با دوربین 7D رکورد شده، یه سه پایه ساچلر داشتیم + سافت! در رابطه با ادیت هم باید بگم کلا 3 ساعت مفید ادیت کردم و خیلی ساده هستش توضیح خاصی ندارم :)

در رابطه با پخش باید بگم که pmc رو هیچ قائده و قانون خاصی کار نمیکنه.... :دی بهتره با شبکه تماس بگیرید.

vahid980090

New Member
تصویر برداری این کار کلا تو یه روز انجام شد، با دوربین 7D رکورد شده، یه سه پایه ساچلر داشتیم + سافت! در رابطه با ادیت هم باید بگم کلا 3 ساعت مفید ادیت کردم و خیلی ساده هستش توضیح خاصی ندارم :)

در رابطه با پخش باید بگم که pmc رو هیچ قائده و قانون خاصی کار نمیکنه.... :دی بهتره با شبکه تماس بگیرید.

سلام آقا علی
میشه بگید که واسه ساخت این نوع کلیپ خواننده چه هزینه ایی رو تقبل کرده ؟
منظورم دستمزد شماست
اگر صلاح میدونید اینجا جواب ندید خواهشا خصوصی بهم بگید
ممنون

Barizn

Member
ویدئو رو دیدم جسارتا فیلمبرداری و بعضی جاها نور پردازیش خطا بود ولی تدوین خوب بود ولی سر ضرب نبود

vahid980090

New Member
سلام همشهری گلم
خوبی علی جان
کارات خیلی جالب و خیلی قشنگ هستن

منم میخواستم با اجازتون کار ساخت موزیک ویدیو رو به صورت آماتور شروع کنم و روی قلتکش بیفتم به کمک شما دوستان
بخاطر همین با بودجه خیلی محدودی که دستم بود و اینا تونستم یه دوربین خیلی معمولی بخرم و اولین قدمم رو بردارم
خواستم بدونم چطوری یاد بگیرم خوبه ؟
باید آموزش ببینم یا به قول خودمون اول باید شاگردی کرد و چوب دست استاد رو خورد
واقعیتشم اینه که هیچی توی دست و بالم نمونده و دارم توی نت به هر دری میزنم که یه چیزی یاد بگیرم چون واقعا به این حرفه علاقه خاص و شدیدی دارم

جدیدترین ارسال ها

بالا