هنگ کردن کامپیوتر!!!

mehdy_78

Member
سلام
کامپیوتر من بیشتر وقتها که به اینترنت وصل میشه هنگ میکنه
موقه های دیگه خیلی کم پیش میاد من مودمم هم عوض کردم ولی مشکل حل نشد
وینوزمم که اکس پیه تاحالا 60 بار عوض کردم ........
مادربوردم گیگاست مودمم هم زولتریکس 3 چیپ رم و سی پس یو شم بالاست
اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

Sunboy454

Active Member
شما از پاک بودن سیستمت مطمئنی ؟
با برنامه های امنیتی تست کن ؛

hassan2006

Member
سلام
این مسکل شما هیچ ربطی به مودم یا ویندوز نداره
مشکل اینه که مادربرد گیگا با بعضی از cpu ها مشکل داره مثلا" اگه مادربرد شما گیگا و سی پی یو شما 2.0 باشه سیستم شما در اینترنت هنگ میکنه.
لطفا" نوع cpu خودتونو ذکر کنید.

hassan2006

Member
بازم سلام
تا اون جایی که من اطلاع دارم مادربرد GIGA 8PE800 از cpu 2.8 full cache ساپورت نمیکنه و این مدل حداکثر تا cpu 2.0 GB رو ساپورت میکنه.
برای تائید حرف من میتونی به دفترچه مادربردت مراجعه کنی.

sima82

New Member
سلام
من هم يك چنين مشكلي دارم البته به تازگي اتفاق افتاده شايد بخاطر اينه كه مرتب برنامه نصب و حذف ميكنم
وقتي وصل ميشم به خط صفحات HTML به سختي load ميشن و بعد از چند دقيقه باز ميشن حتي اونايي كه قبلا save كردم
اگه كسي راه حلي داره بهم بگه
ممنون

hassan2006

Member
سیما جان
سلام
ازت یه سوالی دارم و اونم اینه که این اتفاق برات وقتی به شبکه وصل هستی میفته یا اینکه زمانی هم که آفلاین هستی برنامه هات به کندی اجرا میشن؟
موفق باشی.

sima82

New Member
سلام
اين فقط وقتي به شبکه وصل ميشم اتفاق میفته .
از لطفتون ممنونم

hassan2006

Member
سلام
این مشکل زمانی برای شما به وجود میاد که یا حافظه سیستم (Cash) پر شده باشه یا اینکه برنامه های مخرب Cpu و Ram شما رو به خودش مشغول کرده باشه.
برای حل این مشکل به Task Manager برو و در Processes ببین که کدام برنامه درصد بالایی رو نشون میده وسپس اون برنامه رو با رعایت نکات لازم حذفش کن.
اگه باز هم مشکلی داشتی به من میل بزن تا توضیحات کاملتری بهت بدم.
موفق باشی.

maysam12ms

New Member
اشکال از مودم zoltrixهستش منم این مشکل رو داشتم مودمzoltrix عوض کردم مشکلم رفع شد قطعات zoltrix عموما قطعات نا مرغوبی هستند

جدیدترین ارسال ها

بالا