همكاري در ساخت اولين انجمن ويرايش فيلم فارسي

arashsoft

Well-Known Member
آقا بياين كمك
همه چيز ok است
فقط يه پرتال امن و باحال مونده

anti-life

Active Member
من منظور شما رو از ويرايش فيلم نفهميدم .... ميشه بيشتر توضيح بديد.

arashsoft

Well-Known Member
دانلود فيلم . زيرنويس دار كردن و روش هاي آن
دانلود موسيقي . پاسخ به سوالات كاربران

سلام
چطور ميشه با شما همكاري كنيم
بخشي ازاين كارامكانات بالايي رو احتياج داره!
ولي به هر حال من مايل به همكاري هستم البته اگر كارم اين اجازه روبه من بده...

mosi20

Active Member
آقا من حاضرم توي سايتم يه بخش براي اين كار شما در نظر بگيرم اسم سايت www.gavbandy.comتا دو هفتهي ديگه راه ميوفته فقط بايد به طور فعا فعاليت كنيد همين

anti-life

Active Member
گروه ما خیلی وقته که فیلمهای رو جمع آوری کرده و سایتهای خیلی بزرگی از جمله iransk.com رو شکونده و فیلمهاشون رو دانلود کرده .......ولی اینکه چطوری این رو انجام دادیم رو نمیشه به همه گفت چون مزاحمتی میشه برای دوستان ......(( ولی میتونیم این فیلمها رو در اختیار شما بزاریم تا ازشون استفاده کنید..... ))

در کل کار خوبی رو شروع کردید انشالله موفق باشید...

arashsoft

Well-Known Member
ممنون از همه
اين سرور ما فعلا بازي در آورده
موسي جان با پيشنهاد شما موافقم
فقط يه طوري نباشه كه كار بگيره
ولي شما سايتتو ديليت كني ها
آنتي لايف جان ممنون
كارت درسته
حالا بعدا با هم حرف مي زنيم

anti-life

Active Member
پس سرور شما هم بازی در آورده ....... پس تازه با هم به شکل شدیم ....... برای ما هم نوشته بود 99/9 % پشتیبانی داره که به عبارتی میشه 5 روزه از هفته ..... : پشیمون.

arashsoft

Well-Known Member
ضمنا اگه فيلمات كيفيت عالي و تزذيك به كيفيت dvd است
اگه بتوني برام رو سي دي سند كني كه فارسي كنم و زير نويس بزارم و با قيمت عالي به بچه ها بدم خبرم كن

ye_mojud

Member
سلام . اقا جاي انجمن ويرايش يا هر چيزي كه در رابطه با فيلم باشه خيلي خاليه و معلوم نيست چرا توي اين سايت به اين باحالي اين موضوع رو از قلم انداختن . به هر حال من كه از همين دو روز پيش كه عضو شدم دارم ناله ميكنم كه اين انجمن رو تاسيس كنيد ولي نميدونم تاسيس انجمن از اختيارات كيه و چي كار بايد كرد . به هر حال اگه تاسيس شد ما هم انگشت كوچيكه اون ميشيم . تا خدا چي بخواد و ما چه بكنيم .

ye_mojud

Member
سلام . اقا جاي انجمن ويرايش يا هر چيزي كه در رابطه با فيلم باشه خيلي خاليه و معلوم نيست چرا توي اين سايت به اين باحالي اين موضوع رو از قلم انداختن . به هر حال من كه از همين دو روز پيش كه عضو شدم دارم ناله ميكنم كه اين انجمن رو تاسيس كنيد ولي نميدونم تاسيس انجمن از اختيارات كيه و چي كار بايد كرد . به هر حال اگه تاسيس شد ما هم انگشت كوچيكه اون ميشيم . تا خدا چي بخواد و ما چه بكنيم .

arashsoft

Well-Known Member
سلام عزيزم
پيوستن شما رو به جمع اين بچه هاي باحال تبريك ميگيم
اميدوارم اين انجمن هم به زودي تشكيل بشه
تا بعد

جدیدترین ارسال ها

بالا