نیاز فوری به تمپلیت کارها!

Masih

Well-Known Member
با سلام خدمت تمام دوستان,

میخواستم ببینم کسی هست که بتونه یک طرح حاضر و آماده PSD رو توی قالب WordPress ببره؟ دوستانی که توانایی دارن لطفا پیغام بدن چون کارم تقریبا فوریه و ظرف 2-3 هفته آینده بهش احتیاج دارم.

با تشکر.

sharvin

Member
منظورتون اینه که شما با فتوشاپ یک طرح ساختید حالا می خواهید اون رو روی وردپرس پیاده سازی کنید؟

TAEL

Member
طراحي قالب هاي ورد پرس چگونه است ؟ بايد از كجا شروع كرد ؟

Masih

Well-Known Member
منظورتون اینه که شما با فتوشاپ یک طرح ساختید حالا می خواهید اون رو روی وردپرس پیاده سازی کنید؟

بله! دقیقا منظورم همینه! خودم میتونم کم کم باهاش ور برم و درستش کنم ولی مسئله اینه که وقتش رو ندارم! بین این همه آدم که اینجا میان هیچ کس نمیتونه اینکارو بکنه یعنی؟!!!

mizsia

Member
Masih جان متاسفانه من هم کمکی نمی تونم بکنم ، به دلیل نداشتن بنیه ی علمی و نداشتن وقت لازم. متاسفم.

Masih

Well-Known Member
Masih جان متاسفانه من هم کمکی نمی تونم بکنم ، به دلیل نداشتن بنیه ی علمی و نداشتن وقت لازم. متاسفم.

عجیبه! چون من دیدم شما توی وب سایتتون پوسته ها رو فارسی میکنید برای همین فکر کردم که شاید این کار رو هم بتونید انجام بدید.

Masih

Well-Known Member
ساده کاری نداره این کار چقدر می خواین هزینه کنید ؟

بله، بله! من هم دقیقا معتقدم که این کار زیاد سختی نیست و واسه همین هم تعجب کردم که هیچ کس اعلام آمادگی نکرده!
قیمت هم در درجه آخر قرار داره به نظر من! الان مهم پیدا شدن کسیه که بخواد این کار رو که شاید 1-2 روز هم بیشتر طول نمیکشه انجام بده. بعد میشه راجع به قیمت خصوصی تر صحبت کرد و به توافق رسید.

شما خودت تمایل داری انجام بدی؟

mizsia

Member
عجیبه! چون من دیدم شما توی وب سایتتون پوسته ها رو فارسی میکنید برای همین فکر کردم که شاید این کار رو هم بتونید انجام بدید.

:wink: ساختن یک پوسته ساده است. تبدیل آن از PSD به پوسته سخت است. بع عنوان مثال می توان یک پوسته را بدون استفاده ار هیچ عکسی و تنها با استفاده از کد ها ایجاد نمود ، اما اگر بخواهیم یک طرح را که PSD هم هست به پوسته تبدیل کنیم (برای من) بیش از 3 هفته وقت می برد. دلیلش هم کامل نبودن زبان php و css و مهم تر از همه کمبود وقت است. به همین دلیل نخواستم گمراهتان کنم .

sharvin

Member
خوب اولاً اینکه طراحی برای وردپرس کلاً درد سر داره من چند بار اقدام کردم کلی مشکل ایجاد شد و بیخیال شدم.
حالا طرحت رو به ایمیل من بفرست یک نگاهی بهش بکنم شاید بتونم کمکت کنم.
Email: [email protected]

Masih

Well-Known Member
با تشکر از همه دوستان.

من دارم روی طرح فتوشاپی کار میکنم. به محض آماده شدن ارسال میکنم براتون.

reza699

Active Member
آقا اگه خواستی شرکت ما کلا تو این زمینه فعالیت میکنه یعنی تم نویسی ،پلاگین نویسی ، آموزش ،فارسی سازی تم ها و ... وردپرس انشاالله به زودی ورژن جدید وردپرس فارسی رو هم می دیم بیرون حتما اینجا قرار می دیم
راستی این هم آدرس سایت شرکت http://www.penguinsofts.com/
در ضمن اگه خواستی میتونی با ایمیل من در ارتباط باشی [email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا