نیازمند منابع آموزشی

roonin

New Member
سلام دوستان من مدت 2 سال دارم 3d کار میکنم ولی تا حالا منبع خوبی پیدا نکردم که به دردم بخوره و منو از سطح اماتور به حرفهای برسون کلا تو این مدت من به صورت تجربی یاد گرفتم میشه منو کمک کنین تا بیشتر تو این مسله موفق به سم :D :cry:

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام Roonin جان
نميدونم چند وقته عضو اينجا شدي ولي ورودت رو تبريك ميگم. از طرف همه بچه ها...
والا اين مشكل همه ما بوده و هست. ولي تجربه به من نشون داده بيشترين قدرت در 3ds maxرو وقتي پيدا ميكني كه پروژه هاي معلوم انجام بدي. يعني با يك طرح خاص شروع كني و تا بدست نيومدن نتيجه ايده آل دست بر دار نباشي و فقط كارهايي كه بلدي رو مدام تكرار نكني و از تنوعش لذت ببري.

دومين نكته كه بنظرم خيلي كمك كننده و سريع هست ارتباط با يك 3ds max كار ديگه هست. اين موضوع خيلي به من جواب داده. كه خوب اينجا تا حدودي به اين مهم دست ميشه پيدا كرد.
نكته بعدي استفاده از Help خود مكس هست و بهترين نكته هم استفاده از Tutorial هايي كه توي اينترنت هست. اين يكي واقعا عاليه. بهيچوجه به CD هاي آموزشي مكس در بازار ايران نگاه هم نكن. همش كلك پوله. مثلا نوشته از مقدماتي تا پيشرفته اما فقط برات ميگه چطور يه Boxبكشي يا نهايتش Super Spray!! توي سايتهاي آموزشي حتي آماتور ترين آْموزشها كلي نكته آموزنده داره.
كلا اينا تجربه هاي منه . اين سايتي كه لينكش رو ميذارم تركيبي از اكثر Tutorial هاي مكس هست كه جمع آوري كرده يكجا. البته آموزش برنامه هاي ديگه رو هم داره

http://www.pixel2life.com/tutorials/3D_Studio_Max/All/

اين يكي هم معرف خيلي از بچه ها هست . من ازش خيلي استفاده كردم. حتما توي بخش Tutorial هاش چيزاي
خوبي پيدا اميدوارم موفق باشي
راستي اسمت خيلي قشنگه Roonin اگه همونباشه . من فيلمشو خيلي دوست دارم.

http://www.3dkingdom.org

آخرین ویرایش:

Lifer

Active Member
بهترین تمرین کار کردن با خود برنامه است ولی اگه برات خسته کننده شده یا می خوای سریع تر پیش بری help خود مکس هم چیز خوبیه یا کتاب Bible که هر دوی اینا احتیاج به دانستن زبان انگلیسی داره.
ولی به هیچ عنوان کتابهای داخل ایران رو سفارش نمی کنم چون یکی باید بیاد اونا رو ترجمه منه.موفق باشی.

SH_ZAHRA

Member

ببخشید این سوال را اینجا مطرح میکنم

من می خوام تری دی 8 نصب کنم نصب نمیشه چیکار کنم ؟

roonin

New Member
اخه کار باهاشو به طور حرفه ای یا خوب بلد نیستم یعنی افکت خوب نمیتونم به اشیا بدم

einollahia

Well-Known Member
اگر سی دی آموزشی می خوای نرم افزار آموزشی Lynda از سری نرم افزارهای Lynda.com بهتر و کاملتر از همه
است و حدود 35 ساعت است ، فقط انگلیسی که اونم نمی تونه موردی داشته باشه. جدیدا تو پایتخت دو سری از ای مجموعه ی 4 سری ای اومده.برای اطلاعات بیشتر به سایت Linda.com مراجعه کن.

جدیدترین ارسال ها

بالا