نمودار درختی

(omid)

Member
دوستان و سروران سلام

لطفا یه راه حل پیشنهاد کنید که بشه نمودار درختی کاملا سازگار با زبان فارسی ایجاد کرد یعنی به این صورت که حالت راست به چپ کاملا درست رعایت شود . می خوام وقتی رو هر کدام از شاخه ها کلیک میشه فرم خاصی نمایش داده بشه . از کمکتون پیشاپیش تشکر می کنم .

ps2

Member
میتونید مشکل رو با استفاده از TreeNavMenu.xml بر طرف کنید که ترکیبی از xml و فلش رو بکار میگیره .

برات یک نمونه میگذارم . اگر در مورد ویرایش فایل xml مشکل داشتی بگو کمکت کنم .

در ضمن اون فلش تمام چیزهای رو که تو xml هست بصورت درختی نمایش میده . و فایل فلش باید به صورت لینک تو اکسترنال فایل وارد دایرکتور بشه .

پیوست ها

• TreeNavMenu.xml.rar
    57 کیلوبایت · بازدیدها: 83

(omid)

Member
سلام
در ابتدا از لطف شما سپاسگذارم . فایل رو یه نگاه بنداز فکر می کنم مشکل داره اما این کار منو راه نمی اندازه . هر کی مشکل منو حل کنه حاضرم هزینه زحماتش را بپردازم تا یه مقدار جبران کنم !

ps2

Member
سلام
در ابتدا از لطف شما سپاسگذارم . فایل رو یه نگاه بنداز فکر می کنم مشکل داره اما این کار منو راه نمی اندازه . هر کی مشکل منو حل کنه حاضرم هزینه زحماتش را بپردازم تا یه مقدار جبران کنم !

دوست عزیز خیلی گرفتارم بابت نمایشگاه کتاب خیلی کار دارم النم اومدم ببینم مشکلت حل شده یا نه . برات درستش میکنم یک چند روزی بهم فرصت بدخ دستم خلی بشه .

در ضمن چرا فکر مینی همه کارها با پول درست میشه ؟

(omid)

Member
سلام
از لطفت ممنونم . من جسارت نکردم ، فقط گفتم یه مقدار جبران بشه !
پس منتظرم

ps2

Member
دوست عزیز امیدوارم مشکلت حل شه

:d

پیوست ها

• New Folder.rar
    60 کیلوبایت · بازدیدها: 174

(omid)

Member
سلام
شرمنده یه مدت شدیدا گرفتار انتخابات بودم
من می خوام نمودار درختی مثل این عکس که گذاشتم سمت راست باشه و از سمت راست به چپ باشه . اما با تشکر این چیزی که شما گذاشتید به درد لاتین می خوره . انجام این پروژه با اینکه هیچ سود مادی نداره ولی انقدر ارزش داره که حاضرم براش هزینه کنم ...
با تشکر فراوان

پیوست ها

• Tree Diagram.jpg
    Tree Diagram.jpg
    71.8 کیلوبایت · بازدیدها: 23

(omid)

Member
سلام
میتونی نمونه بزاری ؟ بد جور گیرم با هیچکدوم نتونستم راست به چپ را درست کنم

0012

Member
ps2 دوست عزیر کارت عالی بود.فقط اگر میشد توش قابلیت سرچ هم گذاشت خیلی بهتر بود