نظر سنجی و بحث، پیرامون مسابقه حرفه ای طراحی وب سایت (شماره 2)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمدم بهروز جان
در تمامی انجمن ها مسایقه بزگزار می شود و هر کس می تواند تخصص خود را در آن تست کند.
سپاسگزارم از نظر ارزشمند شما

MDP

Well-Known Member
حسین جان اصلا حرفتو قبول ندارم!

بیا یه مثال برات بزنم:

من و نبی قراره تو مسابقه شرکت کنیم!

من هیچی بلد نیستم و نبی حرفه ای!من چه جوری سطحم میره بالا؟

توضیح بدی قبول می کنم!

من خودم از مرحله ای برگزار شدن پشیمون شدم!

ALI4GHA

Member

یکی مثل من که هیچی بلد نیستم وقتی در آخر مسابقه کار شما را می بینم کلی چیز یاد می گیرم . خود من تو مسابقه سال پیش از کار جناب کرمعلی زاده و سایر دوستان کلی چیز یاد گرفتم که هنوزم که هنوزه دارم ازش استفاده می کنم :rose:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما

توضیح بدی قبول می کنم!

من خودم از مرحله ای برگزار شدن پشیمون شدم!
زمانی که من شروع به یاد گیری css کردم، متاسفانه از یک مقطعی به بعد، یک کتان مرجع برای این امر به زبان فارسی وجود نداشت (هر چند این مشکل در حال حاضر نیز وجود داره).
تنها روشی که به ذهنم رسید، مطالعه مقالات خارجی و مهم تر از همه، تفسیر وب سایت های طراحی شده بر پایه css ، از دید خودم بود.
حالا که خوشبختانه، انجمنی در این رابطه به وجود آمده و پس از انجام مسابقه، می توان به تجزیه و تحلیل کردن نمونه کار های شرکت کنندگان در مسابقه، به اطلاعات مفیدی دست یافت.

tarhebartar

Member
اگر المپیک هم بود تا حالا برگزار شده بود
آقا برید یه پی اس دی رو کد کنید بدید به من حله.بی خیال شید دیگه چرا اینقدر عقب میندازید

Mds

Active Member
:rose:با سلام به همگی
میشه شرایط مسابقه و زمانش رو دقیق بگید ، و اینکه چقدر زمان برای طراحی داریم و اینکه همه باید یه چیز طراحی کنیم یا نه
آزاد هستیم که یه وب سایت با یه طرح به دلخواه خودمون طراحی کنیم

ممنون

آخرین ویرایش:

readytemplate

New Member
سلام. اولا تشکر برا برگزاری اینجور مسابقات. چون باعث میشه سطح طراحی همه بالا بره. دوما یه سوال: چه جوری میشه تو مسابقه شرکت کرد؟ هم گرافیکه و هم کد نویسی یا فقط کد نویسیه؟

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
سلام. اولا تشکر برا برگزاری اینجور مسابقات. چون باعث میشه سطح طراحی همه بالا بره. دوما یه سوال: چه جوری میشه تو مسابقه شرکت کرد؟ هم گرافیکه و هم کد نویسی یا فقط کد نویسیه؟

آیدین

Member
دوستان من هم بازی!
جناب آقای احسان خان، من برنامه نویسی و کدنویسی رو خودم انجام دادم، php هست. متاسفانه نمی‌تونم کل کدهای php رو در اختیارتون بگذارم. نزدیک صدتا کلاس و تابع شده. حسابی خر تو خری شده واسه خودش. کل html و php هم قاطی هم هستن. مشکلی نیست اگر فقط سایت رو آپلود کنم شما از همون کد سورسی که php تولید میکنه و شما تو مرورگر میبینید در مورد کار قضاوت کنید؟

NabiKAZ

Well-Known Member
دوستان من هم بازی!
جناب آقای احسان خان، من برنامه نویسی و کدنویسی رو خودم انجام دادم، php هست. متاسفانه نمی‌تونم کل کدهای php رو در اختیارتون بگذارم. نزدیک صدتا کلاس و تابع شده. حسابی خر تو خری شده واسه خودش. کل html و php هم قاطی هم هستن. مشکلی نیست اگر فقط سایت رو آپلود کنم شما از همون کد سورسی که php تولید میکنه و شما تو مرورگر میبینید در مورد کار قضاوت کنید؟
هنوز سوالی مطرح نشده شما جواب دادید؟!!!

راستی فقط خواهشاً صورت مسئله پیچیده نباشه که یه هفته کامل زمان بخواد، یه چیز ساده اما نکته دار باشه که فوقش یه روز وقت ببره خیلی بهتره

ممنون

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
به امید خدا طرح تا پیش از سایت 24 روز یک شنبه، در انجمن جهت مسابقه قرار خواهد گرفت.

tarhebartar

Member
الان ساعت 48 دقیقه بامداد روز دو شنبه هست و من الان psd نمی بینم!!!!!!!!

دلیل چیه!

ALI4GHA

Member
- شما فقط و فقط باید در صفحه طراحی شده ، باید از فونت استفاده کنید و به هیچ عنوان برای قرار دادن فونت، مجاز به استفاده از عکس نیستید. (در صورتی که فونت مورد نظر در کامپیوتر شما موجود نیست، با هر فونتی مجازید که شبیه سازی کنید.)

در مورد این بیشتر توضیح میدید ؟
یعنی همه نوشته ها بصورت تکست باشه ؟ حتی اون go مربوط به سرچ ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا