نظر سنجی و بحث، پیرامون مسابقه حرفه ای طراحی وب سایت (شماره 2)

yakoza

Well-Known Member
آقا نبی صلوات بفرست
یه چی بود تموم شد رفت حالا دیگه اینقدر کش دادن به نظرم جالب نیست

قربانت ناصر

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
در ابتدا ارز کنم خدمت شما، که علاوه بر شرکت کننده های مسابقه، حتی عضو های انجمن نیز می توانند نسبت به نتایج مسابقه بحث نمایند. پس این حق آقا نبی و هم حق دیگر دوستان است.

متن company name در بالا سمت چپ و کلمه go در بالا سمت راست، , و متن short about بايد راست چين باشد به درستي طراحي نشده است.
به این علت که دقیقا در نمونه عکس قالب، چنین مورد های پیاده سازی شده بود.

////

استفاده بهينه از عناصر و تگهاي پيش فرض html به اندازه کافي استفاده نشده است.
از تگ پیش فرضی مانند strong نیز حتی می شد بهینه استفاده کرد.
اما خوب تصور می کنم زیاد در این رابطه سخت گیری کردم، مجددا نمونه کار تمامی شرکت کنندگان در این رابطه بررسی خواهد شد.
با سپاس مجدد نسبت به پیگیری شما و حس مسعولیت در این رابطه.
سرافراز باشید.

NabiKAZ

Well-Known Member
به این علت که دقیقا در نمونه عکس قالب، چنین مورد های پیاده سازی شده بود.

اشاره به نمونه عکس قالب داشتی که خب نمونه های طراحی شده با تصویر عیناً مطابقت دارن دیگه، یعنی راست یا چپ چین رو از روی عکس باید تشخیص میدادیم؟!!
حسین جان! من نمیدونم چرا متوجه منظورت نمیشم :( شاید مشکل از IQ من باشه نمیدونم!

از تگ پیش فرضی مانند strong نیز حتی می شد بهینه استفاده کرد.

strong ?!!!
من که نوشته برجسته نمیبینم، کجا میشد استفاده کرد؟!!

با سپاس مجدد نسبت به پیگیری شما و حس مسعولیت در این رابطه.
سرافراز باشید.

منم از شما ممنونم که پاسخگو هستید :)
مخصوصاً اینکه الان دیدم کاربر ویژه هم شدم، بابا ای ول دست شما درد نکنه.

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
شرمنده کمی دیر شد نبی هاین.این حسین ئه طفلک چندیندفعه بهم گف تن اما می هی فراموش می کنم.کاپها رو هم تا شب درست می کنم و میذارم.فقط شما العان یک کاپ دارین، هر کس هم جای یک کاپ داره فقط.موندم چه کنم ...مگر اینکه کاپهاتونو کوچولوتر کنم بذارم توی یک فایل و بذارم زیر اسمتون.مشکلی نیست اونطوری؟:rose:

در ضمن جا داره به نبی هاین و یاکوزا و رضا هم تبریک بگم.امیدبارم همیشه ی همیشه موفق باشین:oops:

NabiKAZ

Well-Known Member
شرمنده کمی دیر شد نبی هاین.این حسین ئه طفلک چندیندفعه بهم گف تن اما می هی فراموش می کنم.کاپها رو هم تا شب درست می کنم و میذارم.فقط شما العان یک کاپ دارین، هر کس هم جای یک کاپ داره فقط.موندم چه کنم ...مگر اینکه کاپهاتونو کوچولوتر کنم بذارم توی یک فایل و بذارم زیر اسمتون.مشکلی نیست اونطوری؟:rose:

در ضمن جا داره به نبی هاین و یاکوزا و رضا هم تبریک بگم.امیدبارم همیشه ی همیشه موفق باشین:oops:
ممنون از محبتتون.
یعنی تو این سایت هیچکی دو کاپ همزمان نداره؟! میخوای بگی رکورد دارم؟!
4.gif

در مورد نحوه قرارگیریش هم هر جور که صلاح میدونی عمل کن، هیچ حرفی نیست. ولی فک کنم عرض سلول جا داشته باشه برای دو تا کنار هم.

راستی فکر کنم کیبردت ایراد داره، دکمهspace ش گیر نکرده؟
3.gif

Mandana

Active Member
چرا یادمه شهرام ناکوت هم دوتا کاپ داشت یکیش رو اهدا کرد :دی
چون نمی شد دوتا کنار هم گذاشت:D گول اش مالیدم یکی از کاپها رو بیخیال شدش :D
نخیرم آقا باسه ئه کی برده مردم حرف در نیار.کلی هم درسته :cool:
حالا می شب امتحان می کنم.اگر کش اومد یک نموره ی کوشولو ی یک ذره از اندازهی کاپتون کم می کنم که کش نیادش:) البته با اجازه ی شما.نمی خوام اون دنیا برای چند پیکسل مدیون بشم :D

موفق باشی دوست هاینه مهربان :rose:

yakoza

Well-Known Member
به نظر کاپ دوم یه نمه کوچیکتر بالای کاپ اول بیاد قشنگ بشه

انگار که 1 به توان 2 رسیده باشه

گرفتید که ؟

NabiKAZ

Well-Known Member
چرا یادمه شهرام ناکوت هم دوتا کاپ داشت یکیش رو اهدا کرد :دی
چون نمی شد دوتا کنار هم گذاشت:D گول اش مالیدم یکی از کاپها رو بیخیال شدش :D
نخیرم آقا باسه ئه کی برده مردم حرف در نیار.کلی هم درسته :cool:
حالا می شب امتحان می کنم.اگر کش اومد یک نموره ی کوشولو ی یک ذره از اندازهی کاپتون کم می کنم که کش نیادش:) البته با اجازه ی شما.نمی خوام اون دنیا برای چند پیکسل مدیون بشم :D

موفق باشی دوست هاینه مهربان :rose:
اگر خیال کردی یکیشو به شما اهدا میکنم کور خوندی چون هیچ انگیزه ای برای اینکار ندارم
4.gif

ولی در مورد خود سایت مجیدآنلاین و تمام اعضاش هر دوش رو اهدا میکنم
3.gif

NabiKAZ

Well-Known Member
ماندانا خانم از شما ممنونم فقط من موندم این tinypic.info کجاست دیگه؟! مجیدآنلاین با اون عظمتش و اون آپلود سنتر اختصاصیش، عکسا باید روی tinypic آپلود بشه؟! به هر حال زحمت کشیدید.

جواب سوالام هم که نگرفتم هیچی به هیچی!!!

چارکریم
3.gif

Mandana

Active Member
مجید آنلاین با این عظمتش یک مدیر کمد به اسم ماندانا داره که پسورد اف تی پی رو فراموش کرده بود :sad: واسه همین تاینی آپ کرد تا پسوردشو از مجید بگیره :wink:

موفق باشی نبی هاین

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
دوست عزیز mojniknam
هدف ، پیاده سازی یک قالب تکنیکی است، نه از نظر ظاهری زیبا!

Mohammadreza

Well-Known Member
درود بر همگی و درود بر زحمات echessdesign عزیز خودم
من یه ایراد از مسابقات بگیرم که خیلی مهم هست ...
اینکه اطلاع رسانی قبل از مسابقه ضعیفه ...
البته شایدم عیب از منه که دوبار رو به موقع نرسیدم ولی خوب می شد اگه امکانش بود از طریق پیغام خصوصی به همه کار بران یا ایمیل و یا ... همه رو از این امر با خبر می ساختین
باز هم تشکر
بدرود

• Like
Reactions: pcj

lux_sms

New Member
دوســتـان اگه جا هست منم میام اما فقط طراحی میکنم برنامه نویسی بلد نیستم :sad:

• Like
Reactions: pcj

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمند Mohammadreza جان
حسین سعیدی هستم.
تصور کنم بیش از یک ماه مونده، شروع به اطلاع رسانی کردم و حتی زمان مسابقه، به تاخییر افتاد.
به امید خدا، در دوره بعد، بهتر عمل می کنیم.
سپاسگزارم از راهنمایی شما.

نکته جالب این مسابقات این بود که (اطلاعات از رده طبقه بندی خارج شده :دی)، 80% شرکت کنندگان، اصلا جهت دریافت جایزه خود اقدام نکردند و تنها قصد محک زدن خودشان رو داشتند!!!

alionline1366

Active Member
حسین جان من امروز کارهای بچه ها رو دیدم خداییش خیلی ناراحت شدم که چرا انقدر کارها ایراد داره حتی کار نفر اول هم پر از ایراد هست خداییش فکر میکردم سطح کارا خیلی باید بهتر از اینها باشه انشالله دفعه بعدی کارهای به مراتب بهتری رو ببینیم منم اگه وقت کنم دفعه بعدی شرکت میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا