نظرتون در مورد این قالب ها چیه؟؟

omidsas

Member
دوستان من این قابلها رو تازه طراحی کردم یکیش برای یه شرکت نرم افزاریه و یکیش هم برای یه کانون آگهی و تبلیغات البته من نامی از این شرکتها داخل قالب نیاوردم تا خدایی نکرده تبلیغ نشه لطفا نظرتون رو در موردشون بگید ممنون

پیوست ها

• index.jpg
    index.jpg
    214.9 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • index_en.jpg
    index_en.jpg
    257.6 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • index_fa.jpg
    index_fa.jpg
    243.7 کیلوبایت · بازدیدها: 24

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کارای قشنگی شدن منتها تنها ایرادی که من دیدم تراز نبودن پاراگرافهاست. اگر میتونی تمام سطرها رو یکی کنی و کوتاه و بلند نبودن خیلی بهتر بود.

omidsas

Member
دوست عزيز كاراي قشنگي شده!
جسارتاً طراحيشو خودت انجام دادي؟

نه خواهش میکنم شما اولین کسی نیستس که این سوال رو میکنی من خودم عنوان میکنم که من زیاد قالب میبینم برای همین کارهام شباهت پیدا میکنه به تمپ هایی که تو بازار هست ولی اصلا تمایلی به کپی کاری حتی تو موارد جزیی ندارم برای همین هست که از دوستانی که این سوال رو میپرسن ناراحت نمیشم و بهشون حق میدم اما در کل اینا کارای خودم هستن. ار نظرت ممنونم در جواب سارا خانم هم بگم من متوجه نشدم کدوم قالب مد نظرت هست اگه میشه یه کمی واضح تر بگید ممنون

Shouli

Active Member
سلام :
طرحهای قشنگیه خیلی شبیه قالب های مونستره ؟ به نظرم خودم بدک نیست .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ببین قالب سمت راستی این موضوع توش رعایت شده و پاراگرافها همگی در یک سطح قرار دارن منتها تو اون دو تای دیگه متنها هم سطح نیستن و هر سطری یه اندازه شده و بعضی کوتاهتر و بعضیا بلندترن.

Patris Net

Member
نه خواهش میکنم شما اولین کسی نیستس که این سوال رو میکنی من خودم عنوان میکنم که من زیاد قالب میبینم برای همین کارهام شباهت پیدا میکنه به تمپ هایی که تو بازار هست ولی اصلا تمایلی به کپی کاری حتی تو موارد جزیی ندارم برای همین هست که از دوستانی که این سوال رو میپرسن ناراحت نمیشم و بهشون حق میدم اما در کل اینا کارای خودم هستن. ار نظرت ممنونم در جواب سارا خانم هم بگم من متوجه نشدم کدوم قالب مد نظرت هست اگه میشه یه کمی واضح تر بگید ممنون

دوست عزيز ممنونم از متانتت! :)
منتظر كاراي بعديت هستم!:oops:
موفق باشي
يا حق:wink:

Member
به نظر من قالب سمت راست خیلی قشنگه...فوق العاده هست!
این ها را اگر بخواهیم از کجا می بایست تهیّه کنیم؟

omidsas

Member
تشکر تشکر تشکر ....

از لطف همگی دوستان ممنونم که با نظراتتون دلگرمم کردید. :oops:
سارا خانم من متوجه منظور شما شدم راستش من اون تکست ها رو همینجوری زدم تا خالی نباشه و قالب کلی رو خوب نشون بده و همونطور که شما راهنمایی کردید من از تراز نبودن متن ها خیلی متنفرم ولی این دقت شما رو میرسونه ممنونم.

به نظر من قالب سمت راست خیلی قشنگه...فوق العاده هست!
این ها را اگر بخواهیم از کجا می بایست تهیّه کنیم؟

ای بابا قابل شما رو نداره اما اگه احتیاج به قالب دارید با پیغام خصوصی در خدمتتون هستم البته این قالبها انحصاری با شخص خریدار واگذار میشه ( چقدر تعریف)

omidsas

Member
حمید جان ممنون از حسن نظزت البته همونطور که میدونی یه بحثی که همیشه تو طراحی قالب وجود داره اینه که زمان لودینگ و کیفیت گرافیکی قالب مثل دو سر یه الاکلنگ هستند بهترین و مطمئن ترین نقطه همون وسط یا برقرای تعادل هستش البته ما اگه گرافیک بالا بخواهیم باید یه کمی کندی لود شدن هم در نظر داشته باشیم اما من تو این قالبها سعی کردم از رنگها و ترکیب و چینشی استفاده کنم تا کمترین سایز و حجم تصویر رو داشته باشیم اگه خوب دقت کنید میبینید تو این قالبها مناطقی که قابلیت تبدیل شدن به رنگ رو دارند خیلی زیاده همین باعث میشه که ما یه قالب زیبا به همراه سرعت لود متناسب داشته باشیم جدا از این مطلب نکات دیگری هم تو این قالبها رعایت شده تا کمک به زود لود شدنشون بشه که ذکرشون از حوصله این بحث خارجه ..
موفق باشی

omidsas

Member
دوستان سلام ببخشید که دوباره این تاپیک رو آوردم بالا راستش صاحب اون تمپ سمت چپ میگه اگه میشه منوها رو ببرم بالای هیدر سایت اما تصمیم نهایی رو به عهده خودم گذاشته میخوام ببینم نظر شما چیه اگه میشه بگید خودم دودلم اما اینجوری بیشتر میپسندم

hes_r

Member
خیلی قشنگ شده و تقریبا بی ایراد

ایرادا رو هم که همرو سارا میگیره واسه ماها نمیذاره ولی همون خطش مشکل داره

جدیدترین ارسال ها

بالا