نصب adobe premiere pro 1.5 روی ویندوز7 چطوری است

mostafa-2020

New Member
علت استفاده ار ورژن 1.5 اینه که تو ورژن های cs تصویر dv pal دفرمه میشه و تا حالا کسی نتونسته این مشگل رو حل کنه.
من با ورژن 1.5 راحت تر کار می کردم ولی دیگه الان با ویندوز 7 سازگار نمیشه البته قبلا میشد ولی الان رو چند تا سیستم و چند نوع ویندوز 7 متفاوت امتحان کردم نصب میشه ولی اجرا نمیشه . باز هم البته ، کدک هایی رو نصب کردم و حتی {K-Lite_Codec_Pack_700_2011 } رو هم نصب کردم نشد که نشد.
کسی میتونه بگه مشگل من از نرم افزار است یا باید جایی چیزی را تنظیم کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین . با تشکر مصطفی

Mr Andersson

New Member
درود;

یعنی چی دفرمه میشه؟ با چی کپچر میکنید و چجوری؟ از قابلیت های 7 برای کار کردن در ورژن های پائین استفاده کردید؟

.......

mostafa2015

New Member
خیلی ممنون از راهنمایی شما
من با پریمیر 1.5 با نرم افزارwmware مشگلم حل شد و مشگل من این بود که خروجی فایل ام با فرمت png بود و tga که خروجی گرفتم توی cs5 دفرمه نشد یعنی از عرض آن به اندازه ی -14 درصد scal منفی جمع میشد فقط در یک محور . البته بی خیال بیش از 20 درصد هم کیفیت تصویر رو هم کم می کرد که رفتم سراغ افتر این مشگل ها رو حل کردم و بیت ریت اون فرق می کرد که تو tga ثابت موند و دفرمه نمی شد.
اما
منظورتون از قابلیت 7 برای ورژن های پایین چیه میشه بیشتر توضیح بدین!!!

mostafa2015

New Member
مشگل اساسی در نرم افزار پریمیر Adobe Premiere cs5

چرا اینقدر اصرار می کنید که پریمیر cs5 مشگل نداره این تست رو بزن خودت ببین:
100 فریم خروجی برنامه های سه بعدی {من مکس کارم} مثل مکس رو خروجی دی وی پال با سایز 720*576 و 25 فریمی بگیر وبا پریمیر cs5 وبا پریمیر 1.5 هر دو ورژن امتحان کن موقع وارد کردن استیل ایمیج رو انتخاب کن تا تصاویر رو به صورت فیلم برات بیاره با 2 مشگل روبرو میشی:
1- سایز تصاویرت از چپ و راست به داخل به مقدار 115 درصد دفرمه میشن.
2- زمان فیلم با آن حال که توی محیط مکس 25 فریم دی وی پال و توی ایجاد پروژه هم دی وی پال است{ اگه بیشتر باشه بیشتر قابل محصوصه} زمانش کم می شود .

اما اما!!!
اما در پریمیر 1.5 هیچ کدوم از این مشگل ها رو نداری!!!

mostafa2015

New Member

100 فریم خروجی برنامه های سه بعدی {من مکس کارم} مثل مکس رو خروجی دی وی پال با سایز 720*576 و 25 فریمی بگیر وبا پریمیر cs5 وبا پریمیر 1.5 هر دو ورژن امتحان کن موقع وارد کردن استیل ایمیج رو انتخاب کن تا تصاویر رو به صورت فیلم برات بیاره با 2 مشگل روبرو میشی:
1- سایز تصاویرت از چپ و راست به داخل به مقدار 115 درصد دفرمه میشن.
2- زمان فیلم با آن حال که توی محیط مکس 25 فریم دی وی پال و توی ایجاد پروژه هم دی وی پال است{ اگه بیشتر باشه بیشتر قابل محصوصه} زمانش کم می شود .

اما اما!!!
اما در پریمیر 1.5 هیچ کدوم از این مشگل ها رو نداری!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا