نصب آرنولد رندر

javad119

Member
سلام بر دوستان عزیز
من تازه رفتم سراغ آرنولد رندر به خاطره همین بلد نیستم نصبش کنم
ورژنش هم این هست MtoA-0.25.0-win64-2014
فایل ai.dll داره
کلی سر و کله زدم ولی نشد خواهشا کمک کنید ؟؟؟؟؟

باز هم تشکر از همه

Tiami

Member
کرک
:
بعد از نصب آرنولد به سراغ پوشه arnold_license_win64 برید و تو هرجا خواستید کپی کنید. بعد روی فایل xf-arnold که بنفش رنگه ! کلیک راست کنید و اجرا توسط مدیرو بزنید ( Run program as administrator) در ویندوز 7 و تو ایکس پی هم دوبار روش کلیک کنید بعد دکمه Generate رو بزنید و یه جا براش تعیین کنید تا دو تا فایلشو بسازه. بعد دو تا فایلو کپی کنید و تو پوشه arnold_license_win64 کپی کنید. دوباره به xf-arnold برید و اینبار گزینه Patch رو بزنید و این آدرسو بهش بدید. C:\solidangle\mtoadeploy\2013\bin حالا قبل از رندر فایل RLM رو از پوشه arnold_license_win64 اجرا کنید.موفق باشید.

آموزش نصب آرنولد 0.18
:
پیش فرض ها:ویندوز 7 و مایا 2013 64 بیتابتدا فایل MtoA-0.18.0-win64-2013 رو بدون تغییر تنظیمات نصب کنید .در درایو c در پوشه solidangle یه پوشه با نام LIC بسازیدفایل arnold_license_win64.rar رو باز کنید و محتویاتش رو داخل پوشه LIC که الان ساختید بریزیدالان باید داخل این پوشه فایل های زیر موجود باشند:README
rlm.exe
rlmutil.exe
solidangle.opt
solidangle.set
حالا کرک xforce رو اجرا کنید دکمه generate رو بزنید ازتون یه آدرس می خواد که باید آدرس پوشه LIC که سختید رو بدبد. c:/solidangle/LIC
حالا دکمه patch رو بزنید دوباره اتون آدرس می خواد که این بار باید این ادرس رو بدید.C:\solidangle\mtoadeploy\2013\bin
حالا به دوباره به پوشه LIC برید و فایل rlm.exe رو اجرا کنید یه پنجره داس به شکل زیر باز میشه89790خوب مراحل تموم شدفقط یادتون باشه این فایل باید همیشه در حالت اجرا باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا