نرم افزار تولید ajax با 15000 اسکریپت

online.web

Member
screen shot

این هم یه نمای کوچکی ار برنامه !

پیوست ها

• ajax maker.gif
    ajax maker.gif
    18.8 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • CD COVER.gif
    CD COVER.gif
    19.6 کیلوبایت · بازدیدها: 17

iranads

Active Member
تخفیف نداره ( دانشجویی) :دی -- آقا شماره حساب رو لطفا ارسال کنید البته اگه شماره کارت رو جهت واریز بصورت کارت به کارت بفرمایید ممنون میشم.

iranads

Active Member
و یه سوال دیگه شما خودتون با این نرم افزار کار کردید؟؟؟؟ دمو میشه بدید؟؟

online.web

Member
سوال عجیب

و یه سوال دیگه شما خودتون با این نرم افزار کار کردید؟؟؟؟ دمو میشه بدید؟؟

من وقتی میگم شرکت سازنده اش ایرانی است یعنی خودمون برنامه رو ساختیم البته من نه تیم برنامه نویسی ما

اونوقت میگی خودت هم با هاش کار کردی !:lol:

در ضمن اون دوست عزیز God_web_777 مگه به شما توضیح نداد که این برنامه تحت ویندوز هستش نه تحت وب (یعنی فقط Screen Shot)

online.web

Member
تازه این برنامه درصورت نارضایتی مشتری سه ماه گرانتی برگشت پول هم داره

online.web

Member
نکته جالب : این اقا یاهو ترور گفته بود شما چرا برای پیام هاتون از 10 تاپیک استفاده میکنید باید به عرضش برسونم که

چون من این حرف هایی که میزنم رو یکدفعه به نظرم میرسه که بهتون بگم.واسه همین مجبورم که از 10 الی 20 پست هم استفاده کنم

milads

Banned
حالا آژاکس هم کاره شاخی نیست که همه انقدر سنگشو به سینه می زنن .

آخرین ویرایش:

salmanclever

Well-Known Member
به نظر که برنامه ساده ای میرسه
و با وجود پک های قدرتمند آجاکسی که مایکروسافت و چندتا شرکت دیگه دادن دیگه نمی ارزه پول واسه این چیزا بدم
ولی در کلشم مگه آژاکس چیه 4 تا تابع ساده هست دیگه فقط باید هنر استفادشو بدونید

که اگه اونم ندونید با این نرم افزار کار کردنا هم زیاد توفیقی نمیکنه
البته اینها فقط نظر منه
اصلا نمیخوام ارزش نرم افزارو بیارم پایین

irlogo

Active Member
ساخت چنین سایت هایی مشکل هم نیست ! تنها با کمی تلاش و سعی خواهید توانست چنین صفحاتی طراحی نمایید
حتی داینامیک ، یعنی هدر ، مین پیج و فوتر تعریف کنید !
موفق باشید

YTERROR

Active Member
تازه این برنامه درصورت نارضایتی مشتری سه ماه گرانتی برگشت پول هم داره

این خوبه ولی بزرگترین بدی که داره کار با ارزش برنامه نویسا در ظاهر و در نظر یک فرد عام پایین میاد با این که اصلا این طور نیست

این سایت به نظر من با معرفی چند تا سمپل کوچک ارزشش خیلی زیاده یا پک دات نت جدید مایکروسافت که سمپلهای آماده زیادی به صورت آژاکس داره و توابع

در کل ایده جالبی بود ولی در زمینه بنرامه نویسی نمیشه از برنامه های مثل مایکرومدیا دریم رو آدم بزاره کنار و ..... استافده کنه

نکته جالب : این اقا یاهو ترور گفته بود شما چرا برای پیام هاتون از 10 تاپیک استفاده میکنید باید به عرضش برسونم که

دوست غزیز فروم امکان جالب ادیت و حذف هم داره

موفق و پیروز باشید ممنون

همه چیز دچار مد گراای هست در جهان حتی طراحی وب مخصوصا تو ایران
تا آجاکس اومد همه فکر کردن چه خبره هر سایتی که آجاکس بود شد حرفه ای و هرکدوم نبود شد بی کلاس
من که نفهمیدم واقعا این آجاکس چه چیزی داشت که اینقدر مطرح شد شایدم به خاطر اون لودینگهای جور واجور وقشنگی که تو سایتها میمد
تنها کاربرد صحیحی که من توی ساستهای مختلف دیدم که به سایت هم لطمه نزده البته از نوع ایرانیش و هم باعث کارایی بهتر شده همین سیستم ارسال پست مجید آنلاین بود

online.web

Member
قابل توجه تمام دوستان عزیز انجمن

ممنون از اینکه آینقدر قوی ما را پشتیبانی میکنید

اخه ادم حسابی شما مایکرسافت رو با ما مقایسه میکنید ... مایکروسافت هم اولش مایکروسافت نبود توسعه ش دادند

شما به جای پشتیبانی از ما انقدر سرکوفت چرا می زنید

ما هیچ وقت نخواستیم خودمون رو با مایکروسافت و امثالش مقایسه کنیم چون می دونم که ما دربرابر اون حتی دیده نمی شیم

ولی نکته جالب اینه که برای اولین با در ایران یه چنین چیز جالبی طراحی و ساخته شد

نرم افزاری که به برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب کمک بسیار بزرگی می تونه بکنه

و شما به جای پشتیبانی از برنامه .............. و هزار حرف نگفته

دوست عزیز درسته که شما زحمت زیادی کشیدید
و واقعا خسته نباشید اگه دوستان هم توی مجید انلاین حرفی میزنن منظوری ندارند فقط جهت نقد قضیه هست
شما هم زحمت خودتون را کشیدین و کار خوبی هم احتمالان شده(
ولی خوب قیمت نرمافزار نسبت به کاری که انجام میده گرونه اینو دیگه هم مایکروسافت هم شرکتهای کوچکتر رعایت می کنند بهتره قیمت معقولانه تر و متناسب با درآمد ایران باشه
البته من که خوذم اگه بخوام مینویسم و نیاز به برنامه ندارم ولی خوب اگه قیمتش مناسب بود و معقول جهت سریعتر شدن کار هام حتما تهیه اش میکردم
با اینکه آجاکسم زیاد قبول ندارم

online.web

Member
حرف شما کاملا درسته

ببین من از تمام دوستان که به هر نحوی ابراز نظر کردند کمال تشکر را دارم

اما بحث من از اینه که تا میایی کاری بکنی فورا بهت گیر میدن و مثلا با مایکروسافت مقایسه ات میکنن

ولی درکل از تک تک بچه های که ابراز نظر کردند من تشکر میکنم (حالا چه خوب یا چه بد)

در مورد قیمت نرم افزار هم من با کارشناسان و مجریان برنامه صحبت می کنم که قیمت رو بیارن پایین تا همه در صورت نیاز بتونند ازش استفاده کنند

باز هم از همتون ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا