نرم افزاري براي قفل گذاشتن روي Cd ؟؟؟؟؟

paranoia

New Member
من یه مشکلی دارم.کلا فایل های cue رو نمی تونم رایت کنم.یعنی بعد از ذایت هیچی تو سی دی نیست چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sunboy454

Active Member
paranoia گفت:
من یه مشکلی دارم.کلا فایل های cue رو نمی تونم رایت کنم.یعنی بعد از ذایت هیچی تو سی دی نیست چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مسایلی رو که مربوط به تاپیک نمیشه رو تو یه تاپیک جداگانه مطرح کنید

paranoia

New Member
بابا مربوط به همینه.چون
tz
فایل هایی رو که می سازه نمی شه رایت کرد.نمی دونم چرا.یعنی می شه رایت کرد ولی بعدش هیچی توی سی دی نیست.این مشکل برای کس دیگه هم پیش اومده .اگه شما می دونی خواهشا بگو

paranoia

New Member
پسوورد داره.در ضمن لطفا یه توضیح مختصر در مورد اینکه چقدر امنیت داره

Sunboy454

Active Member
paranoia گفت:
پسوورد داره.در ضمن لطفا یه توضیح مختصر در مورد اینکه چقدر امنیت داره
ممنون از یادآوریت ، در مورد امنیتشون هم چیزی نمیشه گفت ، چون قفلهای پیشرفته تر و امن تر شکسته شده چه برسه به اینا ، و برای مصارف تجاری مناسب نیست

KOWSARR

Member
نشد كه نشد

Sunboy454 گفت:
TZ LEARNING

Section 1
Part 1 size=9.6
Part 2 size=7.1
Part 3 size=2.1
Part 4 size=2.8

Section 2
Part 1 size=5.5
Part 2
Part 3
Part 4

Section 3
Part 1 size=7.4
Part 2
Part 3
-=-=-=-

Needed Files size=3.1
Flash Player size=1.5

* قسمتهایی که به رنگ قرمز مشخص شده ، به این معنیست که با معادلش تو Section 1 یکیه و احتیاج به دانلود دوباره نداره ، برای اجرای فایلهای بالا به برنامه ی Flash Player احتیاج دارین ؛ Needed Files شامل 1 قفل دیگه و یه سری از فایلهاست که تو آموزشها بهشون اشاره شده

من همه اينا رو امتحان كردم خيلي راحت رايت شدند

Sunboy454

Active Member
کد:
CD-Lock secures your removable media by scrambling the filenames and encrypting all the files with Blowfish. Yet, just enter the password when the CD is inserted into any computer running Win2000 or XP and you can instantly use the files as you always have? - without the need to decrypt them first.

Transparent Encryption tm
CD-Lock decrypts the files and unscrambles the names quickly and transparently, behind the scenes, so you don't have to. This allows anyone to keep their CD data secure but to effortlessly access their files instantly just by entering their password when the CD is inserted.

Works great on most removable media!
CD-Lock works great on floppy disks, CDs, DVDs, USB flash drives, etc...

Download
size ~ 495.1 kb
کد:
SERIAL:
6906-7831-2825-4482

nanox2004

New Member
آقايون خسته نباشيد خدمتتون عرض كنم همه اينا چه خارجي چه ايراني كپي زده ميشه اونم توسط الكل 120 در نتيجه زياد خودتون رو خسته نكنيد در ضمن اگه خواستين قفل بزاريد ميتونيد مثل شركت سوني كه روي سي دي هاي صوتيش قفل ميزاره شما هم يك دستگاه به مبلغ 120 ميليون تومان بخريد تا با استفادا از گذاشتن قفل ليزري روي سي ديش قفل بزاره

Parham

Well-Known Member
برای تشکر از
post_thanks.gif
استفاده کنید ...

mohsen121

Member
سلام من با اين مشكل مواجه شدم برنامه باز نمي شه و اين پيام رو مي ده
Run-time error '339':

Component 'mscomctl.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
اگه كسي مي تونه كمك كنه هر چه زوتر بهتر

adame_haji

Member
nanox2004 گفت:
آقايون خسته نباشيد خدمتتون عرض كنم همه اينا چه خارجي چه ايراني كپي زده ميشه اونم توسط الكل 120 در نتيجه زياد خودتون رو خسته نكنيد در ضمن اگه خواستين قفل بزاريد ميتونيد مثل شركت سوني كه روي سي دي هاي صوتيش قفل ميزاره شما هم يك دستگاه به مبلغ 120 ميليون تومان بخريد تا با استفادا از گذاشتن قفل ليزري روي سي ديش قفل بزاره
کجای کاری برادر
اون سیدی صوتی ها که فرت قفلش شکسته میشه . بعضی از این شرکتهای ایرانی قفلهایی میسازن که هیچکی نمیتونه بشکنه . اون وقت میگی 120 میلیون پول چی بدیم ؟
تازه تو ایران سیدی 500 و رو تعداد 200 میگیرن قفل اساسی بزارن که شماره سریالش با مادربرد طرف ست میشه و فقط رو یه کامپیوتر نثب میشه و از این حرفا
البته تنوع قفل خیلی زیاده . ولی همش با هم دیگه 1 میلیون تومن هم نمیشه . چه برسه به 120 میلون تومن

Sunboy454

Active Member
سلام من با اين مشكل مواجه شدم برنامه باز نمي شه و اين پيام رو مي ده
Run-time error '339':

Component 'mscomctl.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
اگه كسي مي تونه كمك كنه هر چه زوتر بهتر
این فایل رو هم در محل نصب برنامتون ، هم در پوشه های System و System 32 تو درایو ویندوزتون ، کپی کنین :
Download OCX
کد:
7z pw: forum.majidonline.com

mohsen121

Member
متا سفانه باز هم درست نشد اول اين پيام رو ميده ---------------------------
TZCP Setup
---------------------------
Click OK to configure TZ Copy Protection
OK
بعد اين پيام رو مي ده
هر كسي مي تونه تو رو خدا زود جواب بده چون خيلي لازم دارم

gorxan

New Member
من نفهمیدم اخرش بهترین برنامه واسه این کار و مخصوصا قفل روی mp3 چیه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا