نرم افزاري براي قفل گذاشتن روي Cd ؟؟؟؟؟

aminir

Member
سلام
بچه ها يك نرم افزار مي خواستم واسه قفل گذاشتن رو CD كه با نرم افزار هاي Write معمول مثل Nero و Clone Cd نشه رايتش كرد؟؟ يه نرم افزار خوب بهم معرفي كنيد؟
ممنون
باي

آخرین ویرایش:

StarSoheil

Member
nero یا clone cd که دیگه قدیمی شده.شما باید بگی به هیچ وجه نشه قفلشو شکند.این نرم افزاره که ارزش داره

ACTIVE

Active Member
با سلام
من خیلی وقته که تو این سایت خوب عضوم و اکثر و حتی خود منم برای قفل گذاری روی سی دی نرم افزار خواستم ولی متاسفانه اصلا به نتیجه نرسید و کسی چندان مایل به پاسخ گویی نبود
البته من با چندتا از اینجور چیزا کار کردم مثله
Disk Guard - Dummy Files - Copy Killer - I llegale TOC - CD Extra , ...
که چندان جالب نبودن
البته چند شرکت ایرانی هم قفلهای خوبی درست کردن مثله قفل کولاک که پولیه و یا قفل شتاب که اونم پولیه البته اینجور قفلها جالب نیستن چون تلفنی هستن

به هر حال ، ولی اگه انصافا کسی در این مورد اطلاعات کافی داره کمک کنه هم در مورد سخت افزاری و هم در مورد نرم افزاری، البته در مورد سخت افزاری من این احتمال رو میدم که حدود 20-30 مگابایت سی دی رو یه چیزه چرت رایت میزنن بعد شابلونی تهیه میشه با اندازه گیری همون فضای اشغال شده بر روی دیسک و بعد در ادامه سی دی که میخوان رایت بزنن فایل قبلی رو پاک و فایلهای جدید رو میریزن و بعد با اون شابلون قفل میزارن که اون قفل هم میوفته رو اون فایل چرت و آسیبی به فایلهای اصلی نمیرسه.
البته این استنباط منه من خودم امتحان نکردم.
من خودم از قفلهای جی بی خوشم میاد بدک نیستن در مورد اونا هم کسی چیزی میدونه بگه

از مدیران این بخش هم خواهشمندم این تاپیک رو مهم کنن و کمکمون کنن
مرسی خسته نباشین

mitra2005

New Member
کسی در مورد قفلهاش متاسفانه اطلاعاتی نمی ده این مشکل این فروم نیست

ACTIVE

Active Member
خب حالا که اینطوریه خودمون دست به کار میشیم

اطلاعات تجربیه خودمونو میزیزیم اینجا نتیجه گیری میکنیم
من که چشم بسته طالبم ... اگه ادامشو بیایین ما هم هستیم

اون نرم افزارهای بالایی رو کسی امتحان کرد؟ اگه آزمایش کردین نتیجشونو بگین
من با سومیش کار کردم بدک نیست.
کسی خواست بگه برنامشو براش آپلود کنم

از مدیران این بخش هم باز هم خواهش میکنم که اینو تاپیک مهم بکنن
خیلی چاکریم

موفق باشید

Sunboy454

Active Member
نرم افزار رایگان TZ Copy protection از روش حجیم کردن استفاده میکنه ، اما این روش تقریبا دیگه امنیتی نداره و به درد استفاده ی تجاری نمیخوره ،

ye_mojud

Member
سلام . من خودم اطلاعاتي درباره قفل گذاري روي سي دي ندارم ولي اگه قفل خوب ميخواي براي سي دي بايد پول بدي و به صورت رايگان و مجاني چيز به درد بخوري پيدا نميكني . اون قفل هايي كه ان بالا معرفي همشون سر سه سوت با كلون كپي ميشن . فعلا براي قفل سي دي بهترين قفل ها رو شركت نگهبان داره كه انواع متفاوت و قيمتهاي متفاوتي هست . يه قفل هم هست به نام محافظ كه شركت نسل جوان مشهد رو سي دي اموزشي پي اچ پي نيوك گذاشته و چيز خفنيه . هم سي دي رو قفل گذاري كرده كه قابل كپي نباشه هم كد تلفني داره هم فايل هاي جانبي و اموزشي رو مخفي كرده . من سوال كردم گفت براي هر سي دي 400 هزار تومان ميگيره و سي دي رو قفل ميذاره .

Sunboy454

Active Member
12pg.gif

ClonyXXL 2006 + Pro Data Base (Multilingual + RUS) __ 2.1 mg

کد:
rar pw: www.2baksa.net

آخرین ویرایش:

Sunboy454

Active Member
این پیغامی که شما میبینی در رابطه با فیلتر شدن آدرس هست چون فایلش توی RapidShare آپلود شده و مشکلی نداره به جز اسمش که 2 تا X داره و میتونی با ISP مشکلو حل کنی که لینکو واست باز بزاره

adame_haji

Member
Sunboy جان ديگه الان نميشه با آي اس پي هماهنگ كرد يه هفته ميشه كه راجع به اين مساعل بايد با دفتر آقاي اجمدي نجاد هماهنگ كرد
اگه فايلو داري يه جا آپش كن بچه ها هم يه دعايي ميكننت

راستي همين شركت جي بي هم با اين برنامه Tz Copy Protection كار ميكنه و قفلش هم نميشكنه
منيكي از سيديهاشونو پروپرتيس گرفتم 49 گيگ ظرفيتش بود :eek:

adame_haji

Member
Sunboy454 جان ممنونم اگه راه داشت یه توضیحی هم بده کدوم برنامه بهتره چون وقتش نیست خدایی
ولی من خودم با اون Tz کار کردم تو لول پنجم رو که تموم میکردم ایممیج برای درست نمکرد و پیغام خطا میداد
در هر صورت ممنونم
یا علی

Sunboy454

Active Member
با گزینه ی اول کار نکردم و چیزی هم ازش سر در نیاوردم
گزینه ی دوم همون قفل که یه سری از شرکت های ایرانی ازش دارن پول در میارن ( و امیدوارم صداش در نیاد تا مشکلی پیش نیاد )
گزینه ی سوم که همه آشنا هستن و از طریق حجم دادن کار میکنه - اگه شد واسش یه آموزش میزارم ، اگرم نشد به زودی توضیح کاملشو میدم
گزینه ی چهارم : توضیحات اینجا

همه ی قفل های بالا همراه با کرک یا سریال هستن و کرک گزینه ی دوم از گروه UnReal خودمون هست

آخرین ویرایش:
Sunboy454 گفت:
گزینه ی سوم که همه آشنا هستن و از طریق حجم دادن کار میکنه - اگه شد واسش یه آموزش میزارم ، اگرم نشد به زودی توضیح کاملشو میدم
اگه لطف كني ممنون ميشم در ضمن لينك 3 و 4جواب نميده
موفق باشي و ممنون

Sunboy454

Active Member
آموزشاش تو یه CD که قفل گذاری شده دارم سعی میکنم بکشم بیرون ،
فعلا که PersianGIG واسه من جواب نمیده که بخوام چک کنم ، هر وقت راه افتاد چشم !

جدیدترین ارسال ها

بالا