نحوه خرید vBulletin ؟؟؟؟؟؟؟؟

sparksun

Member
معمولا هاستینگ ها مقداری از پول رو بر می دارن و بعد برگشت می دن برای پس دادن هاست می تونید این طوری هاست خودتون رو تغییر بدید و یا می تونید با هاستینگ خودتون صحبت بکنید و بهشون بگید می خواید همچین کاری بکنید یعنی مدتی رو به صورت کرک شده استفاده بکنید و بعد به خرید لایس بپردازید و در صورتی که ویبولیتین بهتون اخطار داد شما رو ساسپند بکنه و بعد از خرید باز بکنه
البته زمان مشخصی رو برای این کار نمیشه مشخص کرد ممکنه اصلا به شما هم کاری نداشته باشند و یا همون چند روز اول به شما اخطار بدن
در هر حال نظر من اینه که اگر می خواید یه روزی در اخر با ویبولیتین کار بکنید بهتره شروعتون با همون باشه چون این طوری دردسرهاش خیلی خیلی کمتر میشه
موفق باشید
بهرام

rezataheri

Member
سلام
یعنی ویبولیتین هاست رو مستقیم نمی بنده؟اول اخطار میده و بعد اگه لایسنس تهیه نکردی میبنده؟
یعنی اینکه من الان میتونم ویبولیتین رو نصب کنم و بعدا هر موقع بهم اخطار دادن لایسنس رو تهیه کنم؟

sparksun

Member
در خیلی از موارد این طور هست و زمانی هم این طور نیست
ویبولیتین میاد ip رو بدست میاره و اخطار و شکایت می کنه حالا اگر روی اون دیتاسنتر چندین بار عمل اخطار صورت گرفته باشه دیگه اخطاری نیست و جریمه همراهش هست ( البته دیتاسنتر ) بعد دیتاسنتر هم میاد اون زیر مجموعه رو یه کاریش می کنه
برای همین گفتم با هاستینگ خودتون صحبت بکنید و ازشون اجازه بگیرید
موفق و پیروز باشید
بهرام

hami131

Member
سلام
یعنی ویبولیتین هاست رو مستقیم نمی بنده؟اول اخطار میده و بعد اگه لایسنس تهیه نکردی میبنده؟
یعنی اینکه من الان میتونم ویبولیتین رو نصب کنم و بعدا هر موقع بهم اخطار دادن لایسنس رو تهیه کنم؟
این کار به خاطر مشکلاتی که برای هاستینگ ها به وجود میاره دردسر داره اگر اصرار داری حتما هاست وارز بگیر

جدیدترین ارسال ها

بالا