می خوام یه کار راه بندازم با 10 میلیون راهنماییم کنید

سلام بچه ها

من توی یه شهری زندگی می کنم اطراف اصفهان حدود 200 هزار نفر جمعیت داره

من 10 میلیون پول دارم ولی نمی دونم چه کاری راه بندازم

اگه کسی می تونه منو تو این زمینه راهنمایی کنه. یعنی اگه شما جای من بودید چکار می کردید؟
در ضمن منطقه ما نزدیک زاینده رود هستش و از لحاظ تولید محصولات کشاورزی مثل برنج تقریبا در حد اشباع هستش.

در ضمن اینجا با دو میلیون میشه یه مغازه رهن کرد.

می گم پرورش قارچ یا توت فرنگی خوبه؟

WhiteZorro

New Member
دوست غزیز قبل از اینکه تو هر کاری سرمایه گذاری کنی قبلش در مورد اون کار تحقیق کن - یه سال اول از همه چند سالته؟ تحصیلاتت در چه سطحی؟ و مهم تر از همه به چه نوع شغلی علاقه داری؟
باید بدونی که در زندگی دو چیز خیلی مهم برای پیشرفت و رضایت از زندگی وجود داره که باعث رشدت میشه یکی همسر خوب و دیگری شغل مورد علاقه.
هر کس از این دو تا بهره مند باشه حتما خیلی در زندگی موفق خواهد شد. البته بگم خداوند این دنیا را بر اساس تلاش و کوشش بنا کرده و به قول بزرگان ادب " نابرده رنج گنج میسر نمی شود" هیچ وقت دنبال میانبر نباش سرنوشت و راه زندگی میانبر نداره از هر راهی بری به منزلی میرسی ( چه بد بختی - چه خوشبختی) راهی را انتخاب کن که عاقبت بخیری توش باشه
ممکن امروز سر کسی کلاه بذاری و پیش خودت بگی این از زرنگی منه ولی همیشه بدون که خداوند ناظر اعمال ماست و بقول دیگه از هر دستی بدی از همان دست پس می گیری - این انرژیه که خودت قبلا ً فرستادی - مثلا ً الان که برات این چند خط رو برات می نویسم فقط به جهت همین گفته ی آخره.
از مطلب دور نشیم ، سعی کن در شغلی سرمایه گذاری کنی که به آن علاقه و دوستش داری - در مورد شغلت خوب بررسی کن - آخرین دستاوردهای آن آگاهی پیدا کن سعی کن از نظر علمی و عملی در هر دوی آنها استاد بشی و در سرانجام با توکل به که روز رسونه شروع به تلاش و کار کن انشاا... موفقیت پیش رو خواهی داشت
اگر مایل بودی برام پیغام بگذار تا بیشتر صحبت کنیم - به امید موفقیت و کامیابی روز افزون برای تمام مردم ایران زمین

دوست حقیر شما

Patris Net

Member
دوست عزيز 2 چيزو در نظر بگير
اول علاقه و استعداد خودت
و دوم بررسي كن چه خدماتي هست كه اونجا ارائه نميشه
بعد تصميم گيري كن

WhiteZorro عزیز ممنونم. صحبتهای شما متین ولی اگه کاری که من علاقه داشته باشم ولی سودی توش نباشه فایده ای داره؟

در ضمن سنم 24 ساله در حال حاضر دانشجو هستم سربازی هم رفتم.

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به نظر من اگه تخص ندارید یک کار تولیدی راه بنداز

یک سری هم برو فنی حرفه ای مشاوره کن بهتر به نتیجه می رسید

آخرین ویرایش:

shirani

اونجا میتونی بری

فنی حرفه ای شهرستان خودتون ( زرین شهر , فلاورجان یا ... هرجا که بهت نزدیک تره )

hami131

Member
واقعا سخته ولی با 10میلیون بهترین کار خدمات واسطه ای هست
مثل:
دفتر خدمات ارتباطی بزنید نمایندگی ایرانسل و...

موفق باشید

shirani

کار های خدماتی هم خوبه با 70-80 تومان هم می تونی شرکت ثبت کنی

اما حتماً فنی حرفه ای سر بزن

insurer

Member
بابا چرا اسم شهرمون را میاری!
بگو یکی از فرزندان ایران زمین ، دشمن مشمن اصفهانی ها زیاد دارن :lol:مرد مومن !!!
چیزی که زیاد،کار !!! بستگی داره بخواهی از 10 تومن ماهی چند در بیاری !
ماهی 1تومن؟؟(که احتمال سوخت مایه زیاده )
یا ماهی 200 هزارتومن (بانک)؟؟
ولی چون تجربه نداری بهترین کار همونه که دوستمون گفت ( مسافرکشی ) چون کار خدماتی تو ایران یافت نمی شه که با 4،5 سرمایه(پراید) همان وقت نقد ، پول خدماتت را بگیری.
اگر پر رو هستی و قالتاق بیا تو کار خودمون بیمه(من فارغ التحصیل مدیریت بیمه هستم ) ... اگر زرنگ باشی، هم کار باکلاسی (دفتر بیمه) هم با 10،15 تومن می تونی ماهی 1،2 تومنی در بیاری....البته گفتم مشروط به قالتاق بودن و با کلاس بودن و تخصصی صحبت کردن با مشتری(کارخانه جات)

naseronline

Well-Known Member
اقا ده ميليون رو بزا دم كوزه ابشو بخور ( يعني بزا بانك سودشو بگير ) ... واسه نيروي انتظامي استخدام كن... 400 اونحا بگير با 200 سود بانك ميشه 600 ... البته زير خط فقري... ولي خوب بعد از دو سال مي توني يه ماشين قصدي بخري ... بعدش مي توني بعد از ظهر ها با ماشين كار كني... كه با اين اوصاف 200 هم اونجوري در مياري...ميشه 800... حالا تازه رسيدي به خط فقر...
بعد از اين بايد خوابتو كم كني... 3 ساعت خواب مفيد... شبا هم تاكسي تلفني تا ساعت 3 كاركني... 3 بخوابي تا 6 ... خوب شبم اگه كار كني 100 در مياري كه ميشه 900 .. تبريك مي گم شما ديگه از خط فقر زدي بالا ... اما تسليت مي گم ...ار اون موقع تا الان... تورم رفته بالا و خط فقر شده 1 ميليون در ماه... عيب نداره اگه تلاشت بيشتر شده مي توني تو سن 48 سالگي يه خونه بگيري ... تو سن 60 هم ان شالله يه ماشين... بعدش باز نشسته مي شي و مي توني بشيني خونه به نوه نتيجه هات نگاه كني و لذت ببري...

اقا ده ميليون رو بزا دم كوزه ابشو بخور ( يعني بزا بانك سودشو بگير ) ... واسه نيروي انتظامي استخدام كن... 400 اونحا بگير با 200 سود بانك ميشه 600 ... البته زير خط فقري... ولي خوب بعد از دو سال مي توني يه ماشين قصدي بخري ... بعدش مي توني بعد از ظهر ها با ماشين كار كني... كه با اين اوصاف 200 هم اونجوري در مياري...ميشه 800... حالا تازه رسيدي به خط فقر...
بعد از اين بايد خوابتو كم كني... 3 ساعت خواب مفيد... شبا هم تاكسي تلفني تا ساعت 3 كاركني... 3 بخوابي تا 6 ... خوب شبم اگه كار كني 100 در مياري كه ميشه 900 .. تبريك مي گم شما ديگه از خط فقر زدي بالا ... اما تسليت مي گم ...ار اون موقع تا الان... تورم رفته بالا و خط فقر شده 1 ميليون در ماه... عيب نداره اگه تلاشت بيشتر شده مي توني تو سن 48 سالگي يه خونه بگيري ... تو سن 60 هم ان شالله يه ماشين... بعدش باز نشسته مي شي و مي توني بشيني خونه به نوه نتيجه هات نگاه كني و لذت ببري...

چی می گی؟
نیروی انتظامی و نظام به ذهن خودم هم رسیده. تازه اینجا من نزدیک کارخانه ذوب آهن هستم و اگه بخوام می تونم اونجا هم استخدام بشم.

در ضمن هم خونه دارم و هم ماشین.
فقط می خواستم بدونم بقیه ایده شون و نظریاتشون چیه که بعضی ها واقعا هیچ ایده ای ندارن ! و با صحبتهای الکی فقط می خوان امار پستاشون را بالا ببرن !

خواهشا منطقی بحث کنید ....
درسته که بعضی چیزها و صحبتها تا حدودی حقیقت داره ولی هیچ کاری هم غیر ممکن نیست. به هر حال منتظر ایده های بقیه دوستان هستم.

برای خیلی ها این می تونه آخرین راه یا تنها راه باشه. حتی با 2 میلیونشم هم میشه پول درآورد فقط باید جرقه ای در ذهن آدم زده بشه و یه کاری به ذهنش برسه. کاری که ممکنه ساده باشه ولی به ذهن هر کسی نرسه !
اینجا می خواهیم با مشورت دیگر دوستان و ایده هایی که میدن اون جرقه توی ذهنمون زده بشه.

بعضی وقتا هست که یه نفر میاد با یه سرمایه خیلی کم یه کاری راه میندازه و ما تا می فهمیم پیش خودمون می گیم چه کار ساده ای چرا به ذهن ما نرسیده بود؟
درسته خیلی کارها هست که میشه راه انداخت ولی ممکنه به ذهن ما نرسه.....

insurer

Member
آخه قالتاق نیستم !
ببین گلم با پول کمتر از 700،800 میلیون باید پرو و قالتاق باشی.!!! وگرنه اموراتت نمی گذره !!!
یه سر برو بازار هندو ها ،یا یه سر برو احمد آباد بببین چطوری سر ملت را شیره می مالن...
اگر 700،800 هم داشته باشی یه وام 2 میلیاردی می گیری ..تو اصفهان بالای راه آهن یک گاوداری می زنی و پول درو می کنی !!! من آدمش و تخصص (دانشجوی دکتری دام(گاو) با 3 سال سابقه کارش سراغ دارم )
پس تخیلی فکر نکن !!!
اینجا ایرانه و ما مردگی می کنیم نه زندگی ..... مگر تحت شرایط بالا...که می شه نفسی کشید...
-وقتی یک چکاب کامل 100 هزار تومن
- وقتی یک کیلو گوشت 10 تومن
-وقتی یک ماشین نسبتاً متوسط(پرشیا) 16،17 تومن
-وقتی یک آلونک تو خود اصفهان جا خوبش متری 4 تومن

تخیلی فکر نکن !!!
تشکیل زندگی یعنی خیانت به فرزندانت

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
دفتر خدماتی
حالا هر خدماتی که بیشتر توی منطقتون مورد نیاز هست که این مورد نیاز به تحقیق دارد (چون کنی امر مهمی تجربت از پیش کن)
چند نفر هم میاری سر کار
درآمدش هم به گفته افرادی که مشغول به این کار هستند توپه:)

البته اگه بتونی مجوز بگیری و تاکتی تلفنی بزندی و چند نفر رو پیدا کنی بریزی توش در آمدش کولاکه
البته من نسبت به خرج و درج تاکسی تلفی اطلاعی ندارم همین جوری گفتم اگه دوست داشتس تحقیق کن ببین چقدره خرجش
:d

shirani

اولاً با 10 میلیون خیلی کار ها میشه کرد

یک کار تخصصی برات مثال میزنم

فکر کنم شما زرین شهر و یا فولاد شهر باشی یا نزدیک به اونها اونجا آتلیه عکاسی حسابی و توپ فکر نکنم باشه که برای خانمها و یا بچه ها باشه شما با 10 تومن به راختی میتونی یک آتلیه بزنی

البته مجوز اینها می خواد که میتونی با یکی که داره به توافق برسی

هر کاری پشت کار می خواد

در مورد صحبت های آقای insurer

اول اصفهان جای خوبش 1800 تا 2500 بر رودخانه ( تا اونجایی که من می دونم ) بعد هم قرار نیست کسی که می خواد از صفر شروع کنه بخواد اونجا خونه بخره در ضمن ماشین متوسط هم پرشیا نیست

در ضمن این مملکت بهترین جا برای پول درآوردن

کار های خدماتی هم واقعاً عالی ( جوشکاری ؛ تراشکاری و ...)
کافی یک دفتر بزنی 4 تا را هم بصورت قرار دادی باشون کار کنی فقط شما پورسانتت برداری .

با 10 تومن فکر کنم بتونی یک دونگ باربری هم بخری اطراف حودتون ( اشترجان )

فقط کافی 1-2 ماه بگردی با کارهای مختلف آشنا بشی ببینی کدوم خوبه کدوم نیست

10 میلیون هم اگه بذاری بانک کوتاه مدت ماهی 170 بهت میدن ( 17% )

و کلی کار دیگه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا