افزونه 2 مژده با کسایی که با ادیوس و افتر افکت کار میکنن

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
مژده به کسایی که با ادیوس و افتر افکت کار میکنن

سلام خدمت همه دوستان گلم :rose:
خصوصاً اونایی که برای تدوین از ادیوس استفاده می کنن

همونظوری که می دونید پلاگین بسیار معروف و فوق العاده زیبای RedGiant Magic Look تو نرم افزار های
After Effect - Premiere - Avid نصب میشه و برای کاربران این نرم افزار ها افکت های بسیار زیبایی رو قرار داده همونطوری که میدونید تو افتر افکت برای کارهای کوتاه ( چند ثانیه ) میشه بالاخره یه تدوینی زد ولی برای کارهای طولانی برای تدوین باید از پریمیر یا اوید اکسپرس استفاده کرد.

اما حالا روی سخنم با عزیزانی هست که با این پلاگین کار کردن و با ویژگی های منجصر به فردش آشنا هستن و از نرم افزار ادیوس هم برای تدوین استفاده می کنن( که خودشون می دونن برای چی )

تو ادیوس دوستان این کاره میدونن یه قسمتی هست که میشه پلاگین های افتر افکت رو بهش شناسوند که این قابلیت باعث میشه با خیلی از افکت های افتر افکت + روونی و سریع بودن ادیوس بشه بهترین تدوین ها و میکس ها رو در یک محیط انجام داد که این خیلی خیلی مهمه همه چیر در یک پکیج
قبلا خودم می رفتم تو افتر بعد افکت می زاشتم بعد دوباره می آوردم تو ادیوس وادامه تدوین . . . . . :shock:

شاید خیلی از دوستان بگن که چه کاریه ادم از همون پریمیر یا اوید استفاده کنه بهتره . . .. من تعصبی نیستم و به نظرات همتون پیشاپیش احترام میزارم اما گمون نمی کنم کسی بخواد سریع بودن و شورتکات ها و محیط بسیار را دست ادیوس را نفی کنه که تنها مشکل ادیوس نسبت به نرم افزار های دیگه اینه که یه مقدار از لحاظ پلاگینی فقیر تر هست و هدفم هم از زدن این پست همین بود

به هر حال میرم سراغ تنظیمات که تو عکس ها پیوست کردم متوجه میشید

فقط یه نکته خیلی مهم باید بدونید تمام افکت ها قابل شناسوندن به ادیوس نیستن یا ممکنه بعضی هاشون کار نکنن
اما در خصوص این پلاگین باید ورژن RedGiant Magic look 1.4.3 باشه تا حتماً با ادیوس سازگاری داشته باشه اینا که گفتم برای ادیوس 6 هستش

دقت کنید اگه مثل من Magic look 2 که جدید اومده رو هم دارید اول ورژن قبلی رو نصب کنید بعد برید تو ادیوس تنظیمات رو انجام بدید بعد هم ورژن 2 رو برای افترتون نصب کنید بعد هم :cool:

اینو هم یادتون باشه خیلی از افکت ها با نسخه Cs4 افتر رو بیشتر میشه به ادیوس شناسوند دلیلش هم 32 بیتی بودن پلاگین های Cs4 هستش

موفق باشد امید وارم خوشحال تر بشید

پیوست ها

• After Plugin for edius 6 majidOnline.jpg
    After Plugin for edius 6 majidOnline.jpg
    90.6 کیلوبایت · بازدیدها: 196
  • Edius.jpg
    Edius.jpg
    78.2 کیلوبایت · بازدیدها: 163
  • Effect After + Edius 6.jpg
    Effect After + Edius 6.jpg
    70.7 کیلوبایت · بازدیدها: 180
آخرین ویرایش:

aligraphic

Well-Known Member
سلام اینو خیلی وقت پیش به دوستان گفتم جدی نگرفتن!!!
البته حق دارن ادیوس 6 یه جورایی اونجوری که باید روش کار نکردن ایراد داره تقریبا!
البته این حرف نیست ها اینو شرکت نسل جوان مشهد گفته!
چرا pro coder رو ادیوس 6 نصب نمیشه پلاگین های افتر رو هم در صد خیلی کمی ازشونو میشناسه!
optical flare رو بهش معرفی کنی ادیوس هنگ می کنه بالا نمیاد !! یا...

جدیدترین ارسال ها

بالا