من يك سوال دارم براي ثبت دومين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهاره

New Member
من دومين خودم را در يك سايت فروش دومين ثبت كردم ولي در يك سايت ديكر در خواست خريد دادم كه جواب داد كه اين دومين ثبت شده است ولي من توجه نكردم و همان دومين راوارد كردم
حالا نمي دانم كه وجه أنان را واريز كنم يا نه مشكلي بيش نمي ايد

Parham

Well-Known Member
اگر شما قبلا دامین را ثبت کردی که نمیتونی‌ دوباره اونو ثبت کنی‌ دوست عزیز !

ARTA_ADOBE CO

Active Member
حتی اگه پولم بدی باهات تماس میگیرن و میپرسن به جای این دمین چی میخوای بزاری !؟

بهاره

New Member
فقط اونو ثبت كردم همين فضا نداره پس چه طوري فضا براي اون نام داشته باشم

من اون نامها رو تستي نوشتم نميدونستم كه بدون پول ثبت ميشه حالا اون اسم دومين خيلي برام مهمه ومي خوام به اون نام باشه بايدچه كار كنم؟

آخرین ویرایش:

ToFaN

Well-Known Member
بهاره گفت:
فقط اونو ثبت كردم همين فضا نداره پس چه طوري فضا براي اون نام داشته باشم

من اون نامها رو تستي نوشتم نميدونستم كه بدون پول ثبت ميشه حالا اون اسم دومين خيلي برام مهمه ومي خوام به اون نام باشه بايدچه كار كنم؟
میشه اسم دومین رو ذکر کنید تا من دقیق چک کنم جزیاتش رو؟
البته اگه اینجا دوست ندارید میتونید در پیغام خصوصی اینکار رو انجام بدین

بهاره

New Member
وقتي اين url رو ميزنم پيغام زير مياد

Dear visitors,

The site of "name" will be refreshed and is closed until 30. May 2004.

Thank you

آخرین ویرایش:

ToFaN

Well-Known Member
بهاره خانوم دمین مد نظر شما ( IRANHOTEL.COM)
متاسفانه از قبل ثبت شده
در تاریخ: 25-May-1999
تا تاریخ 25-May-2006 رزرف می باشند
و آخرین Update اشون هم در تاریخ 23-May-2005 می باشد

و نام ثبت کننده ( چه جالب یه خارجیه ) John H. Wills
آدرس خونشون هم اینه میتونید برید در خونشون:
2200 Wilson Blvd, Suite 102
Arlington, VA 22201
US
اینم ایمیلشون :[email protected]

موفق باشی

Parham

Well-Known Member
خوب پس با این حساب باید منتظر پایان اعتبار این دامین بود *اگه شانس داشته باشی که بتونی‌ ثبت کنی‌ ...* و یا اینکه با نام دیگه ثبت کنی‌ ...

Parham

Well-Known Member
شما باید یک Whois بگیری ببینی‌ که آیا دامینی که می‌خوای ثبت کنی‌ قبلا ثبت شده یا اینکه میتونی‌ ثبت کنی‌ ، اگر ثبت شده باشه میتونی‌ مشخصات ثبت کننده و کسی‌ که دامین را خریده ببینی‌ و همچنین اطلاعاتی‌ مثل تاریخ انقضا دامین یا ثبت ، برای اینکار هم میتونی‌ به سایت هایی‌ مثل Register.com مراجعه کنی‌ و در اون دامین خودت را وارد کنی‌ و سپس اگر ثبت شده بود قسمتی‌ داره که میتونی‌ Whois مربوط به اون را ببینی‌ ...

پ.ن : در بعضی‌ از موقع ها کاربران این اطلاعات را ممکن هستش به صورت خصوصی‌ کنن که کسی‌ نتونه ببینه ...

d@nial

Well-Known Member
البته این دومین احتمالا اگر انقضا هم بشه، بلافاصله توسط سایتهای دیگه ثبت میشه

ToFaN

Well-Known Member
اونطور هم نیست که تا وقتش تموم شد سریع بتونی بگیری
6 ما به طرفی که ثبت کرده وقت میده که اپدیت کنه نکنه دیگه مپیره
:wink:

d@nial

Well-Known Member
ToFaN گفت:
اونطور هم نیست که تا وقتش تموم شد سریع بتونی بگیری
6 ما به طرفی که ثبت کرده وقت میده که اپدیت کنه نکنه دیگه مپیره
:wink:
6 ماه نیستش البته یوسف جان، حدود 2 هفته وقت هست که از خود ثبت کننده قبلی با همون قیمت ثبت بشه، بعد از اون فکر میکنم 90 روز وقت هست تا با قیمت بیشتری( 160 دلار فکر کنم) ثبت بشه

بعد از اون حدود10 روز هیچکس نمیتونه دومین رو برداره و بعد از این مدت آزاد میشه، که برخی از سایتها معمولا دومین رو مانیتورینگ میکنن تا وقتی آزاد شد برای خودشون بردارن

ToFaN

Well-Known Member
d@nial گفت:
6 ماه نیستش البته یوسف جان، حدود 2 هفته وقت هست که از خود ثبت کننده قبلی با همون قیمت ثبت بشه، بعد از اون فکر میکنم 90 روز وقت هست تا با قیمت بیشتری( 160 دلار فکر کنم) ثبت بشه

بعد از اون حدود10 روز هیچکس نمیتونه دومین رو برداره و بعد از این مدت آزاد میشه، که برخی از سایتها معمولا دومین رو مانیتورینگ میکنن تا وقتی آزاد شد برای خودشون بردارن
دقیق اطلاع خاصی از این موضوع ندارم دانیال جان فقط من از یه جایی که دومین خریدم گفت تا 6 ماه کسی نمیتونه خرید کنه و به شما ایمیل های پی در پی میزنیم و شما رو در جریان قرار میدهیم

ARTA_ADOBE CO

Active Member
توی بحث هاتون چندین سایت خارجی برای چک کردن مالکیت نام بردید خواستم بگم سایت زیر هم فارسیه هم هاست مجید آنلاین را تامین میکنه و در کل نتیجه را رضایت بخش تر نمایش میده :
http://www.persianservices.com/domain/prices.html

آخرین ویرایش:

ali313

Member
اگه تاریخ انقضا دومین سر برسه دو هفته تا دو ماه طول میکشه از حالت تعلیق آزاد بشه
اگه اسم دومین برات مهمه و پسوندش زیاد مهم نیست از پسوند ir استفاده کن دومین های ir خیلی اسمهای قشنگ آزاد داره

جدیدترین ارسال ها

بالا