من و مجید

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
Baloot Man

سلام دوستان
این طرح اولیه کرکتر من (Baloot Man) هست . نقشه هایی هم برای مجیدش داریم .
انشاا... که فرصت بشه سریعتر انجامش بدیم .چون همون طور که می دونید درگیر یه پروژه هستیم و این کار رو راستیتش داریم در اوقات استراحتمون می زنیم برای همین طول کشید .شرمنده .

Baloot_Man.jpg

آخرین ویرایش:

Baloot3D

سلام
شرمنده از این که کند پیش می ریم ، این طرح کمی کاملتر هست و از روی همین مدل سه بعدیش رو می زننیم .طرح مجید رو هم زدیم که وقتی کامل شد طرح اون رو هم قبل مدلینگ می زاریم .

Baloot_Man_02.jpg

Baloot3D

قسمت مدلینگ کار

سلام به همه
بازم عذر خواهی می کنم که دیر به دیر پست می دم .
این قسمت مدلینگ کاراکتر " من " هست ، طرح اولیه مجید هم در حال اتمام هست . تعداد عکس هایی که گذاشتم مراحل مدلینگ هست ، برای همین یکم زیاد شده ولی حجمشون کم .
در ضمن این فقط طرح خام هستش و بعد از این می ره تو ZBrush . تا اینجای کار رو با مکس زدم و برای بک گراند هم تلفیقی از 3D و 2D

انشاا...

2ke3t26.jpg
oe3ref5.jpg

o2wfa5s.jpg
ztrhyx1.jpg

6m5sk2c.jpg
5u15ey.jpg

x171an8.jpg

موفق باشید
:rose:

Sherlock_Holmes

Active Member
خیلی خوب کار کردی...
و سریع...
توجیه این کاراکتر برای موضوع مسابقه چیه؟ توجیهی داره یا هنوز جهت مشخصی نداره؟

Baloot3D

توضیح

سلام به همه دوستان .
در مورد موضوع کاری که می خوام ارائه بدم باید بگم که همون اول چند ایده به ذهنم رسید و اون اینکه کراکتری باشه که شاخصه "من" باشه و در کنارش کراکتری به شکل پروانه باشه که معرف "مجیدآنلاین" باشه .
یعنی من و مجید آنلاین در کنار هم !

از بین چند ایده یکی رو انتخاب کردم که این اسکچ ساده ، طرحی از اون هست .

90bz5q7.jpg

در این تصویر کراکتر من که همون بلوط هست و مجید آنلاین که در نماد یه پروانه انسان نما هست ، دو شوالیه هستن که با هم در حین مبارزه با سایر رقبای CG هستند و....

zkmblpr.jpg
ceciqqt.jpg

موفق باشید . ( Mr.Baloot )

Baloot3D

ادامه......

از کاراکتر پروانه هنوز چیزی نزدی؟

سلام به همگی
در مورد کراکتر پروانه ، اگه خدا بخواد تا چند روزه دیگه طرحش رو می ذارم .

این هم ادامه کار روی کراکتر من ، در مورد پاهای این کراکتر باید بگم که به ذهنم زده به جای اینکه دوتا پا داشته باشه ، برای شباهت بیشتر به درخت ، یه تنه داشته باشه که ریشه هاش از زمین بیرون زده . وقتی پاهاش کامل شد حتما یه عکس ازش می ذارم .
ممنون از توجه شما .

kxmk5.jpg

موفق باشید .(Mr.Baloot)

animations

Active Member
پس این نماد شماست؟! چه با ابهته ماشالله... :d

تا اینجا خیلی خوب شده. جون می ده برای مبارزه. شدیدا مشتاقم ببینم با تکسچر چطوری می شه.

Mandana

Active Member
موجوده جالبی شده می از کلاهش بسی خوشم اومدش :rose:
این العان ریتوپو شده یا قراره بعدن بشه؟ چون هنوز نشده باشه خیلی سخت میشه العان بخوای این کار رو انجام بدی که :sad:
در کل اینکه ایول خوشم میاد اینقدر با استقامت جلو میری می میخواستم انصراف بدم اما شما رو میبینم هی تشویق میشم ادامه بدم
ادامه بده امیدبارم موفق باشی ^.^

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
ایول داره ، ادامه بده داره به جاهای خوب خوب میرسه:oops:
موفق باشی ، بعضی از بچه ها هنوز کاراشون رو رو نکردن ببین سطح مسابقه چطوریه :wink:

hellboy3d

Member
سلام
راستش من مفهوم کانسپتت رو متوجه نمی شه اگه توضیح بدی ممنون میشم
موفق باشی

Baloot3D

ادامه داستان........

سلام به همه دوستان

شرلوک جان راستش با صحبتی که کردید بدجور منو به چالش کشیدید چون دیدم راست می گید :)
تغیرش دادم ولی دیدم خوف ناک تر شد . ایشالا بهتر بشه !

0r5p3lc.jpg

اینم از کراکتر مجید البته از پاش !!! تمام بدن زده شده حالا از پاها در حال اضافه کردن جزییات هستم .

bpxluh.jpg

e2shfs9.jpg

2tnkcm.jpg

موفق باشید (Mr.Baloot)

جدیدترین ارسال ها

بالا