معرفی یک اتوران ساز قوی

سلام من چندتا فیلم دارم که میخوام برای اون یک اتوران درست کنم یعنی فقط از طریق این اتوران بشه فیلم هارو دید و این اتوران ساز فیلم ها رو نوعی کد کند که بدون اتوران باز نشود ممنون میشم یک برنامه خوب معرفی کنید
ممنون

omid.berooz

Member
دوست عزیز من بعید میدونم این چیزی که شما میخوایید باشه مگه اینکه روی فیلم ها کد بزارید

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام adobe director میتونی داخل cast member ببری بعد protect کنی این تنها حالتی بود که من دیدم نمیشه همینطوری برداشت data داخل cd رو اما. هیچ چیزی چون مطلق نیست طرف با 1 برنامه فیلمبرداری از صفحه نمایش میتونه فیلم بگیره و دفعه بعد بدون اتوران ببینه

سلام adobe director میتونی داخل cast member ببری بعد protect کنی این تنها حالتی بود که من دیدم نمیشه همینطوری برداشت data داخل cd رو اما. هیچ چیزی چون مطلق نیست طرف با 1 برنامه فیلمبرداری از صفحه نمایش میتونه فیلم بگیره و دفعه بعد بدون اتوران ببینه
ممنون .یعنی یک فایل درسته میکنه یا اینکه یک پوشه درست میکنه و یک اتوران که از طریق اتوران میشه بهش میشه وصل شد؟ بعد من مثلا میخوام چندتا فیلم رو بدم بهش و یک پوشه درست کنه و فیلم ها داخل پوشه کد شده باشد و فقط از طریق اتوران بشه بهش وصل شد ایا این برنامه این کارو انجام میدهد؟ ممنون

mohammad.sub7

کاربر فعال
ببین پوشه نیست. فایلها رو داخل 1 چیزی به اسم cast(فرض کن مثل rar یا zip ) که فقط با خود نرم افزار director باز میشه میبره , و اگه پروتکت کنی با هیچ چیزی نمیشه باز کرد . فایل های پروتکت شده رو داخل dvd ، و فایلهای پروتکت نشده رو پیش خودت نگه میداری که اگه تغییرات داشت ازشون استفاده کنی.

فقط هم مخصوص فیلم نیست همه جور فایل مثل صدا و عکس و فلش میتونیم تو دلش ببریم بعد لینک بدیم گه پروژه اصلی از اونجا بازشون کنه

آخرین ویرایش:
ببین پوشه نیست. فایلها رو داخل 1 چیزی به اسم cast(فرض کن مثل rar یا zip ) که فقط با خود نرم افزار director باز میشه میبره , و اگه پروتکت کنی با هیچ چیزی نمیشه باز کرد . فایل های پروتکت شده رو داخل dvd ، و فایلهای پروتکت نشده رو پیش خودت نگه میداری که اگه تغییرات داشت ازشون استفاده کنی.

فقط هم مخصوص فیلم نیست همه جور فایل مثل صدا و عکس و فلش میتونیم تو دلش ببریم بعد لینک بدیم گه پروژه اصلی از اونجا بازشون کنه
اقا میهش یک راهنمایی کوچیک کنید چهجوری این کارو بکنم همون لتورانسازی برای فیلم ها چون من توش رفتم چیزی نفهمیدم برای یک کار خیر هست ممنون میشم کمک کنید جبران میکنم برادر

اقا سلام اقا یک اموزش کوچیک بدی حله هزینشو هم میدم فقط یک کمک کن بگو چطوری یک اتوران ساده بسازم که فیلم هارو کد کنه بازم ممنون

Shahim

Active Member
سلام من چندتا فیلم دارم که میخوام برای اون یک اتوران درست کنم یعنی فقط از طریق این اتوران بشه فیلم هارو دید و این اتوران ساز فیلم ها رو نوعی کد کند که بدون اتوران باز نشود ممنون میشم یک برنامه خوب معرفی کنید
ممنون

شما می تونید با mmb اتورانتون رو بسازید و بعد با MoleBox اونو کد کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا