Fa مشکل چپ چین شدن و علامت سؤال شدن اعداد هنگام کپی متن فارسی از wordpadبه mmb

s.mahdy.s

New Member
با سلام ، لطفا برای حل این مشکل تغییر اعداد به علامت سؤال و چپ چین شدن جملات که نتیجه اش اول جمله آمدن نقطه ها و دو نقطه ی نقل قول و ... هنگام کپی متن از wordpad به mmb هست یکی از دوستان راه کار بده .:-?تا حالا تنها راهی که پیدا کردم دوباره نوشتن اونهمه متن توی یک فارسی نویس به اسم نسل جوان به یه شیوه خاص هست.تا جملات درست سر جاشون در مالتی مدیا بیلدر نمایش داده بشن.

mohamadarab

Active Member
سلام..
دوست عزیز این مشکل دقیقا توی کار با کدوم بخش اتفاق میفته؟ کمی بیشتر توضیح بده در مورد مشکلت...
به احتمال زیاد زبان فارسی روی سیستم شما فعال نشده که اعدا و حروف رو به اون صورت می بینید.
موفق باشید.

s.mahdy.s

New Member
وقتی توی پارگراف تکس مالتی مدیا بیلدر متنی از ورد کپی پیس می کنم یا متنی از ورد توی وردپد کپی میشه و از اونجا توی mmb لود میشه، اینجوری میشه اتفاقاً فارسی ویندوز نصب هست و فعال هست توی ورد و برنامه های گرافیکی مثل فتوشاپ اینطور نیست فقط mmb کلافم کرده جالبه کلمه های فارسی مشخصه و درسته فقط باید دوباره دستی عددها رو توی محیط بیلدر تایپ کنم ولی این چپ چین شدنش رو نمی دونم چیکار کنم . عکس خروجی رو برای روشن تر شدن مشکلم براتون میزارم. ممنون میشم راهنمایی کنید
mmb moshkel.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا