مشکل پخش فلش تو authorware

eyeda360

New Member
سلام .من authorware 6.5 و فیلمی با فرمت swf با captivate 3 گرفتم كه فلش هم تو فلش پلیر كاملاً درست اجرا میشه ولی وقتی تو authorware وارد میكنم اصلاً درست اجرا نمیشه .گزینه لینك رو هم برداشتم ولی فقط فریم اول فلشم اجرا میشه . لطفاٌ راهنماییم كنید.:sad:

psahmadi

New Member
سلام eyeda جان
بمیرم که این استاد مینایی همه رو انداخته تو درد سر.
من چند نکته رو بگم که دوستان بهتر بتونن جواب بدن.
مشکل از نوع خروجی فلشی هست که کپتیویت میده. چون این خروجی اصلا توی فلش هم اکسپورت نمیشه.
کمک دیگه ای که شاید دوستان بتونن بکنن اینه که بگن آیا میشه از کپتیویت خروجی FLA گرفت؟

eyeda360

New Member
مرسی , ظاهراً همه میگن flv میده ولی یه حالت خاصه که مربوط به کار آفلاین نمیشه و ازت url می خواد.

Barton

New Member
امیدوارم دیگه در مورد استاد مینایی این جوری صحبت نکیند

خروجی captive رو به صورت exe بگیرید

بعد از تابع زیر استفاده کنید

JumpOutReturn

و راحت فایل رو اجرا کن

فقط Fullscreen رو فعال کن هنگام خروجی

psahmadi

New Member
سلام
دوستان اشتباه نشه. ارادت ما به استاد مینایی به دور از هر شوخی کاملا بر همه واضح و مبرهنه.
همه هم میدونیم که کلاسهای ایشون یکی از بی بدیلترین کلاسها از نظربار علمیه و خودشون هم یکی از فرهیخته ترین اساتید دانشگاه هستند که کلاس داشتن با ایشون مایه ی افتخار ما بوده و هست.
در مورد خروجی exe بله حق با شماست . ما این کار رو کردیم و میدونیم. اما خروجی فلش درست کار نمیکنه.
نکته اینه که اصلا بعضی از فایلهای فلشی که با سوئیش هم درست میشه سرعتش خیلی میاد پایین تو Authorware.

Barton

New Member
اگه 1 نفر تو این دانشگاه ها چیز به درد بخور یاد دانشجو ها بده ساتاد مینایی هست

اگه شما شمسی پور هستی می تونی در مورد من تحقیق کنی ( تقریبا میشناسنم ) از

خروجی captivate 3 کلا وقتی swf میشه توی aw باز نمشه

حتی شما با فلش 8 هم نمی تونی swf وارد aw کنی باید حتما به 7 یا 6 تبدیل کنی

از aw نسخه 7.2 که رلیز شده استفاده کنید

خیلی از مشکلات aw بر طرف شده

psahmadi

New Member
سلام
باهاتون موافقم آقای اسماعیلی
بی تعارف و تملق سر کلاس ایشون خیلی چیزها یاد گرفتم. تو این چند سال که مثل ایشون نداشتیم.ایشون هم سوادشون مثال زدنیه و هم منششون
بله درمورد Aw نسخه 7 یک چیزهایی خوندم. مخصوصا در مورد Ko که این باعث میشه یک سازگاری بهترین بین cap و aw بوجود بیاد.
اما تو عمل موفق نشدم

Barton

New Member
من خودم وقتی بخوام از Cap و Aw استفاده کنم حتما از Cap خروجی Exe می گیرم

بعد با دستور JumpOutReturn فایل رو صدا می زنم

اینجوری :

JumpOutReturn(FileLocation^"PCSEVEN.EXE")d

فقط اون d آخر رو حذف کن

چون متن برعکس می شد مجبور شدم که یه حرف آخرش بزارم

Barton

New Member
راستی برای اینکه قالب کار درست در بیاد حتما خروجی Exe برنامه Cap رو به صورت FullScreen بزار

باز کمک خواستی در خدمت هستم

rosa_127

New Member
دوست عزيز ممنون از راهنماييتون؛ من مي خوام فايل exe برنامه capبا toolbar ش توي خود پنجره برنامه aw باز بشه نه بصورت Full و توي يك پنجره ديگه؛ براي پرو‍ژه ام قبلا اين كارو انجام داده بودم ولي الان يادم نمي ياد.
ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

Barton

New Member
دوست عزيز ممنون از راهنماييتون؛ من مي خوام فايل exe برنامه capبا toolbar ش توي خود پنجره برنامه aw باز بشه نه بصورت Full و توي يك پنجره ديگه؛ براي پرو‍ژه ام قبلا اين كارو انجام داده بودم ولي الان يادم نمي ياد.
ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

من كه نتونستم اين كار رو انجام بدم
فكر نكنم راهي داشته باشه

چون شما يك فايل exe رو اجرا ميكني نميشه و صدا كردن فايل از بيرون برنامه هست

جدیدترین ارسال ها

بالا