مشکل فارسی نویس مریم

سلام

من از نسخه 3 مگابایتی فارسی نویس مریم استفاده میکنم ولی اینجوری تایپ میکنه البته با هزار دردسر میشه نوشت و لی اکه بخوای راحت استفاده کنی این مشکلشه حالا به نظر شما اشکال از چیه (نسخه 3 مگیشه) یا.........

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    132.3 کیلوبایت · بازدیدها: 25

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام دوست عزيز
من قبلا مشكلي شبيه اين برام پيش اومده بود
چند تا راه حل بهت پيشنهاد ميكنم
1- اگه دكمه caps lock كيبرد روشن باشه خراب تايپ ميكنه
2- بعضي وقتها وقتي يه نرم افزار جديد نصب ميكني خراب ميشه و ميتونه هر نرم افزاري باشه (ولي بيشتر نرم افزارهاي كوچك و امنيتي) و بايد نرم افزاري كه باعث اين مشكل شده رو از تو كنترل پنل پاك كني
اميدوارم مشكلت حل بشه

نه من از نرم افزار امنیتی استفاده نمیکنم
. caps lock هم خاموشه
من این مشکل رو با برنامه ipt هم داشتم فکر کردم اگه از مریم استفاده کنم مشکل حل میشه ولی متاسفانه این اشکال هنوز بر قوه خودش باقیه
حالا راهنمائی بفرمائید (در صورت اطلاع) که اشکال از کجاست

کاربر باتجربه
ببين دوست عزيز
اگه مشكلي وجود داشته باشه شامل همه برنامه هاي فارسي مريم , ipt و ... ميشه
دقيقا بگو از كي اينجوري شده ( از موقع نصب ويندوز كه اينطوري نبوده؟؟؟؟)

والا من یا این برنامه ها قبلا کار نمیکردم و چند وقتیه که نصبشون کردمو دارم ازش استفاده میکنم واز همون اولی این شکلی بود

enigma2

Member
من تا همين الان اين مشكل برام پيش امد
ولي خوب چون مي دونستم يه برنامه مثل pc security را نصب كردم گفتم حتما مي تونه اشكال از اون باشه

pc security را پاك كردم دوباره مريم را ريختم همه چيز درست شد

کاربر باتجربه
قبلا هم بهت گفتم
قطعا مشكلت از نصب يه برنامه هست مثل pc security . بايد ببيني چه برنامه اي بوده . اگه يكم بگردي شايد پيدا كني . وگرنه بانصب ويندوز جديد درست ميشه

aidin

Member
آقا من مدت ها بود که از سی دی کپی فارسی نویس مریم 4 استفاده می کردم. اما الان نوت بوک گرفتم که روش ویندوز ویستاست. هر کار کردم نتونستم قفل نرم افزار رو منتقل کنم. چی کار کنم راهی نداره ؟

Ali_chi

Member
برای حل این مشکل کافیه در قسمت زبان داخل کنترل پانل تنظیمات را بزاری روی زبان انگلیسی میتوانید تصاویر و توضیحات بیشتری توی آدرس داخل امضام پیدا کنید

arasharia

Member
سلام به دوستان
مشکل من با نرم افزار مریم حل نشده خسته شدم هر کاری کردم درست نشده لطفا راهنماییم کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا