Fa مشکل در وارد کردن فایل html در مالتی مدیا بیلدر

amir_computer

New Member
سلام دوستان خسته نباشید. در مالتی مدیا بیلدر یک نرم افزار آموزشی ایجاد کردم که باید در یک صفحه تعداد زیادی عکس قرار دهم. که با استفاده از پی دی اف و اچ تی ام ال این کار رو کردم اما در بعضی از کامپیوترها مشکل در نشون دادن چنین فایلهایی بوجود آمده آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد.

amin2dpr

Well-Known Member
در بعضی از کامپیوترها مشکل در نشون دادن چنین فایلهایی بوجود آمده

میشه بیشتر توضیح بدین این مشکل چی هستش؟ اصلا نمایش نمیده؟ بهم ریختگیه فونت در فایلهای html داری؟ نمایش فایلهای پی دی اف مشکل داره و... مشکل چی هست دقیقا؟

بهتر توضیح بدین که دوستان هم اگه اطلاعاتی دارن بتونن راهنمایی کنن

محمدمهدی

Well-Known Member
سلام. بله، نیازمند توضیح بیشتر و واضح تر شماست.

فقط با یه حدس کلی می تونم این توضیح رو بدم که برای نمایش عکس که نیازی به PDF نیست. اما اگر خودتون لازم می دونید :
- نسخه ی Internet Explorer نصب شده روی ویندوز + تنظیمات مربوط بهش
- نسخه ی Adobe Reader
- نوع برنامه نویسی فایل Html (البته اگر وجود داره)
مهمه

اما :
- برای PDF پلاگین وجود داره(که البته تعریفی نداره)
- برای نمایش تعداد زیادی تصویر، استفاده از برنامه نویسی برای ساخت گالری یا HTML ساده یا حتی Flash بهتر هست تا PDF

icefall

Member
من که پنج شیش ساله دارم با mmb و pdf کار می کنم. فایل های pdf رو میذارم درون یه پوشه و با دستور run صداشون می زنم. تنها مسئله ای که باهاش مواجه شدم در این مدت اینه که ورژن های پایین Adobe reader فایل هایی رو که درون پوشه ای با نام فارسی باشن، قادر نیست باز بکنه. برای همینم همیشه نام فولدر رو انگلیسی میذارم. و اینکه همیشه سورس Adobe reader رو پیوست می کنم به اگزه که اگه دست کاربری افتاد که نداشتش بتونه نصب کنه و دعا به جونم کنه
:cool:

amir_computer

New Member
ممنون دوستان
چون این نرم افزار برای آموزش زبان هست و برای هر کلمه چندین عکس باید داخل یک صفحه باشه من اونهارو تو برنامه ورد کار میکنم و تبدیل به پی دی اف می کنم و در داخل صفحه ی مالتی مدی بیلدر می ذارم. اگر برنامه ای وجود داره که جایگزین این کار باشه و بدون نیاز به نصب و ..... بشه راحت در صفحه جاسازی کرد معرفی کنین

جدیدترین ارسال ها

بالا