مشکل در نصب Flash CS5

aliap

New Member
سلام به دوستان زحمت کش سایت
می دونم این موضوع قبلا ارائه شده بود ولی جواب درست حسابی نداشت / الان منم همین مشکل رو دارم و نمی دونم باید چیکار کنم !!!!
لطفا راهنماییم کنید ( البته فارسی )
ممنون

پیوست ها

• Error.jpg
    Error.jpg
    187.5 کیلوبایت · بازدیدها: 12

aliap

New Member
واقعا ممنون از یاری دوستان / خواهشا اگه زحمتی نیست کمکم کنید

king75

Member
یکبار دیگه نصب کن ببین درست میشه

موقع نصب به اینترنت وصل نباش

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سلام به دوستان زحمت کش سایت
می دونم این موضوع قبلا ارائه شده بود ولی جواب درست حسابی نداشت / الان منم همین مشکل رو دارم و نمی دونم باید چیکار کنم !!!!
لطفا راهنماییم کنید ( البته فارسی )
ممنون
اگه اون متن خطایی که داخل اون باکس وسط هست را گذاشته بودید بهتر می شد متوجه مشکل شد
1 - شاید فایل شما ناقص باشد و مثلا درست دانلود نشده باشد
2 - ویندوز را ریست کنید و هیچ برنامه دیگری هم باز نکنید و بعد فایل نصب را اجرا کنید
3 - مروگرها را مثل فایرفاکس و ... را باز نکنید
4 - برای اجرا فایل اصلی را به این صورت باز کنید ( روی آن راست کلیک کنید و run as Administrator را کلیک کنید)

البته شاید یکی از این موارد هم باعث ایجاد مشکل در شرایطی بشوید یا نشود

موفق و پیروز باشید

aliap

New Member
اگه اون متن خطایی که داخل اون باکس وسط هست را گذاشته بودید بهتر می شد متوجه مشکل شد
1 - شاید فایل شما ناقص باشد و مثلا درست دانلود نشده باشد
2 - ویندوز را ریست کنید و هیچ برنامه دیگری هم باز نکنید و بعد فایل نصب را اجرا کنید
3 - مروگرها را مثل فایرفاکس و ... را باز نکنید
4 - برای اجرا فایل اصلی را به این صورت باز کنید ( روی آن راست کلیک کنید و run as Administrator را کلیک کنید)

البته شاید یکی از این موارد هم باعث ایجاد مشکل در شرایطی بشوید یا نشود

موفق و پیروز باشید
ممنون از کمک دوستان / این راه ها هم جواب نداد / چند بار هم DVD های گوناگون امتحان کردم ولی باز همینه
اینم کد Error

پیوست ها

• Error code.txt
    10.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5

aliamel

کاربر فعال
بررسی کن که ویندوزت و نرم افزار ها هر دو 32 یا 64 بیتی باشه . البته خود ست اپ موقع نصب چک می کنه اما شمام بررسی کن

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
یکی از خطا ها این هست

ERROR: Payload : Cumulative disk space 1.7 GB required on 'C:\' is greater than free space 1 GB

در واقع درایو c گویا فضای کافی را ندارد!

aliap

New Member
من فضا رو تا 5gb خالی کردم ولی بازم همین error میاد ، احتمال اینکه برنامه 64bit باشه وجود داره ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا