مشکل در ارتباط فلش و #c

rezaexpo

New Member
با عرض سلام من دارم رو یه نرم افزار کار میکنم که قراره بین فلش و #c ارتباط برقرار داشته باشیم، در قسمت برقراری ارتباط بین دو نرم افزار مشکلی ندارم فقط یه مشکلی خوردم که در رزلوشن های مختلف مختصات فلش و دات نت با هم همخونی ندارند.

یعنی من از فلش مختصات یه نقطه ای رو برای دات نت میفرستم تا فورم مربوط به اون قسمت رو لود کنه اما در رزلوشن های مختلف مختصات ثابت ارسال میشه و در نتیجه فورم جا به جا باز میشه!؟

الآن باید چیکار کنم آیا؟؟؟؟

اگه کسی بلده لطفا کمک کنه:sad:

++Hadi++

Active Member
به جای مختصات دادن بهتر نیست یه سری دکمه یا مووی کلیپ یا sprite تعریف کنید که با رفتن مثلا رو اونها ،Event اونها dispatch شه و C# بیاد و محتوای مربوط به اون id رو لود کنه؟؟؟

rezaexpo

New Member
به جای مختصات دادن بهتر نیست یه سری دکمه یا مووی کلیپ یا sprite تعریف کنید که با رفتن مثلا رو اونها ،Event اونها dispatch شه و C# بیاد و محتوای مربوط به اون id رو لود کنه؟؟؟

باتشکر من الآن هم همین کارو میکنم یعنی یه Movie Clip گذاشتم بعد مختصات گوشه اونو به دات نت میدم .مشکل اینجاست که اون در هر رزلوشنی که هست همون مختصات رزلوشن فورم طرحی شده تو فلشو برمیگردونه مثلا طراحی من تو رزلوشن 1360*768 بعد وقتی فورم فلش در رزلوشن 1280*720 باز میشه دیگه مختصات فلش با مختصات دات نت با هم همخونی نداره

the_king

مدیرکل انجمن
باتشکر من الآن هم همین کارو میکنم یعنی یه Movie Clip گذاشتم بعد مختصات گوشه اونو به دات نت میدم .مشکل اینجاست که اون در هر رزلوشنی که هست همون مختصات رزلوشن فورم طرحی شده تو فلشو برمیگردونه مثلا طراحی من تو رزلوشن 1360*768 بعد وقتی فورم فلش در رزلوشن 1280*720 باز میشه دیگه مختصات فلش با مختصات دات نت با هم همخونی نداره

مختصاتی که از فلش می خوانید و به قول خودتون در ابعاد ثابته رو متناسب با ابعاد فعلی نمایشگر تبدیل کنید :
کد:
            x = Screen.PrimaryScreen.Bounds.Width * x / 1360;
            y = Screen.PrimaryScreen.Bounds.Height * y / 768;

++Hadi++

Active Member
اینو تست کنید :
PHP:
stage.scaleMode=StageScaleMode.Exact_Fit;
یا گزینه های دیگه شو...
ببینید اگه قراره وقتی یه قسمتی از فلشون کلیک شه یا با موس رفتن رو اون ،یه فرم لود شه ،من می گم بهتره یه Sprite یا احمقانه تر ،یه مووی کلیپ رو تو اون قسمت قرار بدین تا (با آلفای صفر برای دیده نشدن) وقتی کاربر رو اون عملیات رو انجام داد ،تابعی اجرا شه البته به شرطی که رو اون شی ،رویداد تعریف کنی...

جدیدترین ارسال ها

بالا