مشکل با پاسخ سریع اجاکس

به نام خدا
سلام
vb را نصب کردم و انجمن قبلیمم با موفقیت وارد کردم اما به یه مشکل عجیب بر خوردم
در قسمت پاسخ سریع اگه متن فارسی وارد کنید 10 ساعت طول می ده و ارسال نمی کنه اما با متن انگلیسی مشکل نداره من پاک کردم و دوباره نصب کردم بازم مشکل داشت گفتم شاید مشکل از نسخه جدید (3.6.7pl1) باشه رفتم و 3.6.5 را گرفتم و نصب کردم بازم همین مشکل را دارم
اما وقتی اجاکس را غیر فعال می کنم مشکلی نیست
ادیتور ها را هم هر 3 تاش را تست کردم این مشکل را داره
راستی من لیسانس دارم و از نسخه نول هم استفاده نمی کنم که بگیم مشکل از اون باشه
به نظر شما مشکل از چیه

مشکل فک نکنم فارسی ساز باشه چون با زبان انگیلیسی هم این مشکل را داره
من توی یه هاست دیگه تست کردم کار کرد فک کنم مشکل از هاست باشه
تنها فرق اساسی بین این دو هاست این بود که
هاست اصلی (همون مشکل داره) MySQL Version 5.0.27-standard
هاستی که روش تست کردم و جواب داد : MySQL Version 4.1.22-standard
به نظر شما ممکن مشکل از این باشه
اگه از این باشه چی کار میشه کرد حتما باید هاست را عوض کرد ؟

sunrise

Member
داخل يک فايل .htaccess مقادر زير رو قرار بديد و فايل رو در مسيري که انجمن روي اون قرار گرفته آپلود کنيد ، احتمال داره مشکل حل بشه اما اگه بازم حل نشد به احتمال زياد يک Package که نام اون Iconv هست روي هاست نصب نشده که اين کار فقط از طريق مدير هاست قابل انجام هست.
.htaccess
کد:
<IfModule mod_security.c>
   SecFilterEngine Off
   SecFilterScanPOST Off
</IfModule>
موفق باشيد.

خیلی ممنون حامد جان
اما تا کد بالا را اعمال می کنم ارور 500Internal Server Error می ده

sunrise

Member
خیلی ممنون حامد جان
اما تا کد بالا را اعمال می کنم ارور 500Internal Server Error می ده
عبدالکريم جان (نمي دونم درست يادم مونده يا نه) اگه ميشه آدرس فرومت رو بصورت پيغام خصوصي براي من ارسال کنم تا خودمم يه بررسي کوچولو داشته باشم.

من phpinfo را چک کردم اینو دیدم
iconv
iconv support enabled
iconv implementation glibc
iconv library version 2.3.4

Directive Local Value Master Value
iconv.input_encoding ISO-8859-1 ISO-8859-1
iconv.internal_encoding ISO-8859-1 ISO-8859-1
iconv.output_encoding ISO-8859-1 ISO-8859-1
من یه فایل htaccess. که فقط توش کدی بود که شما دادی را یه بار توی روت و یه بار توی شاخه فورم اپلود کردم اما هر بار ارور 500 داد
به نظر شما مشکل از چیه

sunrise

Member
من phpinfo را چک کردم اینو دیدم

من یه فایل htaccess. که فقط توش کدی بود که شما دادی را یه بار توی روت و یه بار توی شاخه فورم اپلود کردم اما هر بار ارور 500 داد
به نظر شما مشکل از چیه
مطمئني که دقيقاً همينا رو توش نوشتي، چون ارور 500 معمولاً موقعي رخ مي ده که سرور با يک شرط غير معتبر (مثلا داخل فايل .htaccess) روبرو بشه.

sunrise

Member
من کپی پیست کردم
درسته من خودم الان تست کردم بازم مشکل وجود داره ، من فکر مي کنم از طرف هاست ModSecurityTM فعال هست و واسه همين اين اجازه رو نميده که برخي از POST ها ارسال بشن اما اينکه وقتي فايل .htaccess رو با اين مشخصات آپلود مي مشه و خطاي 500 رخ ميده کمي عجيب هست ، البته من دارم سعي مي کنم ببينم مي تونم مشکل رو حل کنم يا نه.

آخرین ویرایش:

sunrise

Member
من خودمم قبلاً همين مشکل رو داشتم و با اعمال اطلاعات فوق در فايل .htaccess مشکل حل شد اما متأسفانه هاست شما با اين قضيه مشکل داره و من در قسمت errorlog اينا رو مشاهده مي کنم بدين معني که SecFilterEngine و SecFilterScanPOST پذيرفته نمي شوند.
کد:
SecFilterEngine not allowed here
SecFilterScanPOST not allowed here
عبدالکريم جان فکر مي کنم بهتره موضوع رو به مدير هاست اطلاع بدي ، چون فکر نمي کنم راه ديگه اي براي حل اين مشکل وجود داشته باشه و قطعاً ModSecurityTM فعال هست واسه همين اين مشکل وجود داره.

خیلی ممنون حامد جان
فقط اگه میشه دقیقا بگو چی بگم چون من از چه سایت خارجی سرویس گرفتم و ....

sunrise

Member
خب بهش بگو من از برنامه انجمن vBulletin استفاده مي کنم و براي اينکه انجمن خوب کار کنه بايد اين دو فيلتري که بالا گفتم غير فعال بشه.

haroon

Member
سلام من ميخام ارسال سريع جاكس رو نصب كنم كسي هست كه منو رهنماي كنه چي جوري بايد فعال كنم

sunrise

Member
اگه در اين مسير Disable AJAX Features بر روي گزينه Enable All AJAX Features قرار داشته باشه AJAX براي پاسخ سريع فعال ميشه.
کد:
vBulletin Options -> General Settings
موفق باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا