مشکل با فرم ارتباط

mamali132002

Active Member
سلام خدمت همه
بچه ها من نمیدونم چرا وقتی فرم ارتباط رو upload میکنم و پر میکنم بعد send میکنم نامه بدون هیچ کامنتی ارسال میشه.!!!
به صورت زیر .. با هر فرمی که بگید امتحان کردم ... مشکل از host هم نیستش چون linux هستش.

YTERROR

Active Member
سلام خدمت همه
بچه ها من نمیدونم چرا وقتی فرم ارتباط رو upload میکنم و پر میکنم بعد send میکنم نامه بدون هیچ کامنتی ارسال میشه.!!!
به صورت زیر .. با هر فرمی که بگید امتحان کردم ... مشکل از host هم نیستش چون linux هستش

شما به نظرم منظورتون اینه که وقتی یک فرم ارتباط دارید و کاربر بعد از پر کردن تمام فیلدها روی ارسال کلیک می کنه در ایمل باکستون که حاوی مطالب ایمیل هست که از طریق فرم براتون اومده بصورت خالی و فقط همون سر فصلها رو داره که در عکس نمایش داده اید

دلیل این کار ادیت کردن اشتباه بخشهای مربوطه به نظر من بهترین کار اینه که یک فرم رو از اول بریزید و با دادن ایمیلتون یکبار دیگر امتحان کنید

این پست رو نگاه کنید

اینم آموزش مجید آنلاین که شما حتما دیده اید چون از همون اسکریپ مجید آنلاین استفاده کرده اید

یکی از دلایل این که براتون هیچی نمیاد دستکاری فیلدهای مربوطه

آخرین ویرایش:

siavashmusic

Active Member
دوست عزيز شما از چه ايميلي استفاده ميکنيد آيا ياهو و يا گوگل هست ؟

mamali132002

Active Member
yterror جون ممنون از کمکت ولی بازم همون آش و همون کاسه.

سیاوش جون نه من ایمیل خود سایت رو دارم Info@ (بقیشو بنویسم میگن تبلیغ کردی !)

YTERROR

Active Member
اگه ایمیل براتون ارسال میشه و فیلدهای پر شده خالیه ایراد از اسکریپتونه نه از هاست اگه خواستید بگید تا منم یکبار براتون امتحان کنم

siavashmusic

Active Member
عادل جان فکر کنم از هاستش هست چون اين مشکل رو من هم داشتم شايد بالاي 20 سورس رو که چه خودم نوشته بودم و چه از سايت هاي مختلف مثل همين مجيد آنلاين گرفته بودم داشت همين جوري بود
بازم بايد ديد...... من نظرم اينه که اگه با مديريت هاستينگش در ميون بزاره بهتر باشه

YTERROR

Active Member
نمی دونم سیاوش جان چون منم یکی نوشته بودم قبلا خیلی قبل همین ایرادو داشت یکم سیخش کردم فهمیدم ولی اگه ایمیل ارسال بشه یعنی دیگه اوکی فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه و لی در هر صورت اگه خواستی یک تست بکنم بگو

ممنون

mamali132002

Active Member
آره سیاوش باید همین کار رو بکنم به هر حال از کمک هایی که کردین خیلی خیلی ممنونم. منم تا حالا 10 تا source رو ریختم ولی بازم تو خالی بود حتی قبلا من از اونا استفاده کرده بودم تو سایت های دیگه و کار کرده بودن اما تو این نمیدونم چرا نمیشه.

overcrash

Active Member
خوب میشه اون کد ارسال ایمیل رو اینجا بذارید. شاید مشکل رفع بشه!
(فکر نکنم مشکلی با $_post داشته باشید؟!!! )

mamali132002

Active Member
بچه ها من مشکل رو فهمیدم ... host ما Php 5 هستش برا همین توش کار نمیکنه..

کسی میتونه فرم php 5 رو بده ؟

خیلی خیلی ممنون

siavashmusic

Active Member
وديدي گفتم از هاسته!!! من يکي دارم البته با فلش هست اگه ميخواي بگو واست بفرستم

siavashmusic

Active Member
توي يه تاپيک جديد گذاشتم تا دوستان ديگه که در جريان نيستند هم استفاده کنند

miladmovie

Active Member
mamali132002 گفت:
بچه ها من مشکل رو فهمیدم ... host ما Php 5 هستش برا همین توش کار نمیکنه..

کسی میتونه فرم php 5 رو بده ؟

خیلی خیلی ممنون
چه ربطی داره ؟
مگه کدت رو چه طور نوشته بودی ؟
مگر اینکه به جای $_POST از $_HTTP_POST_VARS استفاده کرده باشی
وگرنه تا اونجای که من می دونم فرقی نمی کنه !

mamali132002

Active Member
عزیز من server ما php 4 رو نمیدونم چرا ناقص انجام میده. فرم رو خالی ارسال میکنه. در صورتی که من قبلا توی server قبلیم راحت فرم ارسال میکردم.

جدیدترین ارسال ها

بالا