[phpNuke] مشكل در نصب ( يكي به من كمك كنه )

m_mohsen

New Member
من همه كاراي نصب پي اچ پي نيوك رو درست انجام ميدم. نصب mysql رو هم درست انجام ميدم. ولي وقتي وارد صفحه نصب پي اچ پي نيوك ميشم و نام بانك اطلاعاتي و كاربري و پسورد رو وارد مي كنم پيغام ميده كه نمي تونه ديتابيس رو پيدا كنه. با اينكه من از ساخت ديتا بيس اطمينان دارم.
من كه ديگه چيزي به ذهنم نمي رسه اگه ممكنه يكي منو راهنمايي كنه

saeed_se2000

New Member
agha man ye moshkel daram
safheye installe man ejra nemishe va error mide mogheye nasb nuke
inam erroresh
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log

-----------------------------
hala yani chi chikar konam

S4DEGH

Well-Known Member
پاسخ به سوال : m_mohsen
ببين دوست عزيز شما غير از ساخت پايگاه داده بايد يك يوزر و پسورد هم درست كني !
اگر phpMyAdmin شما فارسي هست ! ( از قسمت زبان persian رو انتخاب كن . ) .
در صفحه اول زير كادر ساخت ديتابيس يك لينك هست به نام : امتيازات كه روي اون كليك كن .
در صفحه جديد روي افزودن يك كاربر جديد كليك كن . خب در اين قسمت به اين صورت وارد كن :
نام كاربر: User
ميزبان: localhost كه از طريق اون كادر Local را انتخاب كن .
اسم رمز: Pass
تكرار:
---
در قسمت Global privileges هم بر روي انتخاب همه كليك كن .
در آخر تاييد رو بزن !
خب حالا برو نصب كن و در قست نصب بعد از نام پايگاه داده يوزر و پسوردي كه الان درست كردي رو بنويس !

همين .
-----------------------------------------------------------------------------------
پاسخ به سوال : saeed_se2000
اول بگم دوست عزيز شما اگر نمي توني فارسي تايپ كني بهتره موقع ارسال پاسخ روي عكس ارسال پاسخ كليك كني تا صفحه پاسخ با بشه و در اون موقع مي توني فارسي تايپ كن !

من نمي دونم چرا شما ها مي خوايت با اينيستال ناك رو نصب كنيد !
اين مشكل كجا پيش اومده ؟! در سرور يا لوكال هاست ؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا