بی بی کد مسکونی

airt

Active Member
سلام به همه دوستان
این یه پروژه مسکونی هست که تو بخش wip داشتم روش کار میکردم ولی وقت نشد کاملش کنم و روی رندرش بیشتر وقت بزارم
امید وارم خوشتون بیاد
مکس 2011 + fry
تایم رندرم فراموش کردم فکر کنم هر کدوم 2 ساعت حالا یکم بالا پایین ولی توی همین محدوده هست :green:
موفق باشید:rose:

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    96.2 کیلوبایت · بازدیدها: 104
  • 2.jpg
    2.jpg
    137.5 کیلوبایت · بازدیدها: 98
  • 3.jpg
    3.jpg
    108 کیلوبایت · بازدیدها: 127

max vray

کاربر VIP
سلام دوست عزیز واقعا تبریک میگم خیلی عالی رندر گرفتی فقط بعضی جاها نویز زیاده یا انعکاس توی شیشه ها کمی بده اما در کل واقعا بی انصافیه اگه نگیم رندر خوبی شده.
فرای چجوری یاد گرفتی؟
تبریک میگم
موفق باشین.

poriaabaci

Member
سلام خسته نباشی خوب شده کادرتون جای کار داره و همین طور بعضی از عکسا به نظرم تار شده.......از فوتوشاپ قافل نشید

KHURSHID

کاربر فعال
salam mamnon az inke be karam nazar dadi khoshhal misham age be weblobam sar bezani onja bghiye karamo gozashtam montazere nazarate sabzet hastam:rose:

رندرش خوبه ولس زاویه دوربین رو عوض کنی جالب تر میشه
بلوم رو هم زیاد استفاده نکن

airt

Active Member
سلام دوست عزیز واقعا تبریک میگم خیلی عالی رندر گرفتی فقط بعضی جاها نویز زیاده یا انعکاس توی شیشه ها کمی بده اما در کل واقعا بی انصافیه اگه نگیم رندر خوبی شده.
فرای چجوری یاد گرفتی؟
تبریک میگم
موفق باشین.
سلام دوست من . مرسي از نظرتون
حالا حالا ها كار داره تا ياد بگيرم . نواقصي هم كه ميگين به خاطر اينه كه نميدونم چطوري بايد برطرفشون كنم
همينطور دارم با امكاناتش تست ميگيرم تا بتونم ياد بگيرمش
موفق باشيد :rose:

airt

Active Member
سلام خسته نباشی خوب شده کادرتون جای کار داره و همین طور بعضی از عکسا به نظرم تار شده.......از فوتوشاپ قافل نشید
سلام
تشكر از نظرتون
ميترسم برم سراغ فوتوشاپ اون وقت تنبلي كنم زياد توي مكس رو كارا وقت نزارم و اين تنبلي باعث بشه توي مكس درجا بزنم . و بيشتر از مكس وابسته به فوتوشاپ بشم . ممنون از نظرتون :rose:

آخرین ویرایش:

airt

Active Member
کار جالبی انجام دادین با توجه به زمانتون موفق باشید:rose:
سلام دوست عزيز
من كه ميدونم شما خودت از حرفه اي هاي ايران هستي رو نميكني . يه كم بيشتر وقت بزار نظرات سازندتو به اين دوست قديميت بگو
. بازم مرسي ........ جان كه نظر دادي عزيزم .

جدیدترین ارسال ها

بالا