مسا بقه براي بهترين طرح (همه شركت كنند)

شما با كلماتي كه در طرح من بود (كه دوستمان پيشنهاد دادند)يك طرح بديد
اصلا هم كار شركت فرق نداره
در ضمن آدرس سايت شما احتمالا
sara-photoshop.persianblog.com است نه
www.sara-photoshop.persianblog.com
براي فهميدن موضوع به بخش وبلاگ ها و تاپيك
sub domainها www ندارند برويد با تشكر

ميدونم ديدم ولي كامپيوتر من اگه بدون www بنويسم تو سايت نميره به هرحال مرسي گفتي
حالا اگه دوست داري درستش ميكنم

Salar

Active Member
SherlockHolmes
اگه مسابقه ای میخوایم درست کنیم باید مدیرهای انجمن هم باشن وگرنه خوب نمیشه....

sara_gonjeshk
شما 3 تا ارسال داشتی....نمیتونستی فقط دومی رو ویرایش کنی!!!
موفق باشی...

آقا يه تصميمه درست بگيريد ديگه.
نام يه شركت.انگليسي باشه بهتره.از همين الان هم يكي مسوول بشه كه بعدا مسابقه مثل مسابقه قبلي خراب نشه.در ضمن اگه كسي فك و فاميل واسه اسپانسر داره بده.تبليغه بدي واسش نيست.البته با مدير گروه هماهنگ كنيد.

ممنون منتظرم

Pooriya_Online

Active Member
آقا چرا اين تاپيك رو اينجا نوشتي؟ آخه مگه نميگي براي نظر دادن هستش؟ خوب پس توي انجمن نظرخواهي ميفرستادي.

منم موافقم ولي بهتره از هر دو زبان استفاده بكنيم و حالت يه كارت ويزيت باشه و در دو طرح بديم كه يكيش پشت كار و ديگري روي كار باشه و بهتزه كه روي كار فارسي باشه و پشت كار انگليسي.

به هرحال نظر خواستيد منم دادم.

موفق و معيد باشيد...

اقا من نوشته مو درست كردم اگه ميشه و زحمتي نيست يكي از مديراي سايت اون دوتاي بعدي رو پاك كنن تا داد ديگران در نياد

خوب مييبينم كه مطلعيد من از طرف مجيد ميگم : اسم شركت مجيد كه بنده هم توش هستم و خدمت گزاري ميكنم هست : ITACO (ايتاكو) . كه مخفف شركت informaion technology of asia هستش . البته ما آرم و اينامون رديفه ولي اگه شما ميخواين روش مانور بدين و ببينيد چي جوري مي تونين مبارزه كنين .( بفرماييد اگه اين موردم نبود مي تونيد باسه flashbho بزنيد . كه مال من بيده .. flashbho.com كه آرم زدم و دارم ولي هيچكدوم به دل خودم نميشينن .... همه با هم بگين : چه پرووو ... هههههه اين تيكه آخر و جدي نگيريد... )
مرسي
بهروز

با با يكي زحمت بكشه يه طرح بده اين انجمن مثل بقيه رفته تو باقالي!!!!!!!!!!!!
جدي نگيريد؟؟؟

THE END
jbrett2.jpg

سلام
اي بابا اينجا چه خبره هركي مي ياد يه چي مي گه ميره
قاتي پاتي شلوغ پلوغ و...
تا وقتي چندتا از مديرهاي انجمنها و خصوصا مجيد آقا(جون!!) نظر درست و حسابي ندن اين تاپيك تاپيك نمي شه!
حالا ببينيد من كي گفتم
اگه به حرف من نرسيدين

جدیدترین ارسال ها

بالا