بی بی کد مسابقه!!!!!!!!!!!!!!

علت درست نقد نکردن در بخش گالری چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    14

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
من نمفهمم مگه فرشید یا هر کس دیگه تو سایت وظیفه داره آموزش بذاره که میگین آخریشو کی گذاشتی .و یا چرا رو کارم نظر ندادی.
به نظر من افراد امثال فرشید همین که کارشونو اینجا شیر میکنه باید ازش ممنون بود. و با جواب دادن سوالاتی که در باره کارش ازش میکنیم به بالا رفتن سطح بقیه کمک میکنه.
وقتی طرف با این همه آموزش مفت که تو نت گذاشتن به خودش کوچکترین زحمتی رو نمیده یکی رو دانلود کنه و ببینه . چرا انتظار داره یکی بیاد وقت بذاره رو کارش نظر بده.
جواد جان اگه مشکل شما اینه که کسی رو کارتون نظر نداده که هم خوده من و هم فکر میکنم افشین که دستیاره مدیره تو پیغام خصوصی نظر دادیم.
البته اونم فقط به خاطر اینکه سوین گفت بیام رو کارت نظر بدم و واسه همینم تو گالری نظر ندادم چون واقعا خودت رو کارت وقت نذاشته بودی.
( بعد تو از طرف خودت میای میگی که سوین با حرفات موافقه فقط به خاطر اینکه اومده و تو کارت کمکت کرده؟!؟ )

آخرین ویرایش:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
من که ببینم کار ارزش داشته باشه نقد میکنم، تا حالا هم بی ترس هر جا که دیدم لازمه نقد کردم. تو هر جایی هم ممکنه کار سطح پایین باشه چون کار ضعیف نیاز به نقدر نداره نیاز به کار بیشتر داره. کاری که روش کار شده و خود طرف میدونه به یه جاهایی رسونده و نکاتی از دستش در رفته نیاز به نقدر داره، مثل اینه که به یه بچه ی کلاس اولی نقدر کنی چرا جزر بلد نیستی یا جدول ضرب رو اشتباه میگی چون هنوز اون مراحل رو نگذرونده، یعنی هم خود نقد کننده هم نقد شونده میدونن باید تمرین کرد و به یه جایی رسید تا نقدکرد و نقد شد.
این معنی بی ارزش بودن کار رو نمیده چون هنوز اون فرد هنرمند تازه کار به نقطه ی نقد نرسیده و باید کار خودش رو در حدی بدونه و به حدی برسه آدم بگه خوب این مراحل رو رد کرده و بیشتر چیزا رو بلده بعد بیاد منتظر نقد بشه.

من دو پست اولی هم خوندم که باعث بانی این همه پست بودن. و این رو باید بگم بدون هیچ چیزی که دوستان به من محبت دارن یا با لطف زیاد بعد دو ماه برچسب کاربر متخصص رو بهم دادن باید دوستان به فرسید جان بگم دوست عزیز یه مقدار بد صحبت کردی که باعث شد این دوستمون هم داغ کنه، البت اگه قبلش داغ نکرده بوده که من خبر ندارم. اون کلمه ی سطل آشغال دور از شخصیت شما بود ریفیق. به قول همون دوستمون هر چیزی برای خودش ازرشی داره (( البت نه هر چیز)) منظورم موضوعاتیه که به کسی ضرری نمیرسون مثل همین نمونه کار دوستمون.

بذار اینجوری بگم، هارد قدیمی من پاک شد، پر از کارهای اولیمه، هنوز که هنوزه دارم غمش رو میخورم، آره اون کار شاید برای دوستانی مفید نباشه و اگه CD ـش کنم بدم دستتون بندازینش سطل آشغال ولی برای من یه دنیاست و عاشقشونم و هیچ معذب هم نیستم که اگه الان بودم به کسی نشون ندم که به ذوق هم نشون میدادم، که نمون کارهای اول شما هم برای شما یه دنیاست.

من این نقدر رو روی بیان فرشید جان کردم چون اول گفتم من موضوعاتی که به یه جایی رسیدن و طرف یه چیزایی رو از دستش در میره رو نقد میکنم، مثل شما که الان مدیر هستی و اخلاق خوبی داری نباید این نقطه ی سیاه روت باشه که چره ی خوبت رو خراب کنه. انسان هم اصولا از کنار آدم بی ادب رد میشه چون میدونه این از پای خرابه ولی چون شما ادب داری خواستم این رو از تو خودت پاک کنیو

شاید منظوری نداشتی ولی جدی میگم حلنت خوب نبود و من با این کلمه ی سطل آشغال یه جوریم شد.

این هم بگم ممکنه بود من نوعی جام جا یفرشید بود و الان داشتم نقد میشدم چون هر کسی مشکلاتی داره و باید دیگران از بیرون گود ببین و نظر بدن. ممکنه من توی گود باشم و اشتباه کنم با فشارهایی که رو امده و خودم رو نگه نداشتم ممکنه دوستان دیگه.

حق یار همه :rose:

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.جواد جون.من شرمندم روی کارات نظر ندادم.تلفن زدی که گفتمت.چند روز مسموم گوشه خونه افتاده بودم.شرمنده
کارات نقاط قدرت زیادی .نمی دونم چرا میگی کارات خوب نیست!
اولین چیزی که جالب به نظرم اومد رنگ بندی خوب کار هست.رنگ ها رو خوب میشناسی.مثلا قرمز و سبز و سفید و سیاه رو با هم یه جا هورتی نمیریزی.کاری که بعضی ها به دلیل نشناختن اصول رنگ رعایت نمی کنن. البته قرمزش یه خورده تند شده.به فکر فروشنده بنده خدا باش! سر درد میگیره!
تم قهوه ای رو خیلی بیشتر دوست دارم.البته یه بحثی هم هست.باید دکور جواهراتی یا لوازم اینطوری طوری باشه توجه به قفسه ها جلب بشن.قرمز یه خورده تند بود اما قهوه ای یه خورده بهتر شده.
نور زردی که توی تم قهوه ای انداختی یه خورده زیاد شده.کوچولو کمش کن.
چیزی که میتونه خیلی کارتو بهتر کنه استفاده از تنظیمات ambien ocassion هست.خیلی میتونه توی کنتراست پیدا کردن کمکت کنه
ایراد بزرگ کارت سایز کوچیک رندر هست.حداقل باید سایز رندر 1200 پیکسل باشه.
در کل کارت خیلی خوب شده.
یه چیزی رو بگم.دوستان تازه وارد فرشید از روز اولی که اومد توی سایت همراه با انفجار بود.چرا؟ یه بچه فوق العاده حرفه ای شوخ طبق خاکی و دور از هرگونه غرور ... کافیه توی قسمت جستجو سایت اسم یوز *farshid* رو سرچ بزنین که چه کارهایی رو توی سایت گذاشت.
حتی توی گالری مخصوص مدیران که برای کاربرهای عادی غیر قابل دسترسی هست هم فعالیت بالایی داره. چون اون جا هم مشکلات خاص خودش رو داره که خیلی از مسائل رو اونجا با هم فکری حل میکنن.
برای مسابقات میشه گفت سنگ بنای مسابقات معماری خوب سایت رو فرشید کلید زده.
خیلی بی انصافی هست که در مورد فرشید این حرف ها رو بزنین.
طرف داری کور کورانه نیست. شما هم تقصیر ندارین.چون تازه وارد شدین.منظور فرشید از آشغال دونی اصلا کارت جواد نیست.! هر کسی میفهمه که کاری مثل کار جواد توش یه سری اصول رعایت شده و ارزشمند هست.
همه کارها ارزشمند هست.اما بچه ها خدائیش اگه همه ما کارهای ضعیفمون رو بزاریم خب مسلما کلاس کار گالری پائین میاد.حرف فرشید آه دلش بود. به خودتون نگیرین و الکی هو نکنین.
اتفاقا خیلی انتقاد پذیر هم هست.خود من شده انقاد کرده باشم از موضوعی همین فرشید اومد موضوع رو سامان دهی کرد.یکیش پستی که زده بودم در مورد معیار های تاپ گالری که باعث شد خداروشکر گروه متخصص ها بشن داورهای تاپ گالری که دیگه حرف و حدیث نمونه
علی جان ( mad master ) من خودم شخصا میگم یه خورده پست های تند می نویسی.
:green: اون چه حرفی بود در باره قزوین زدی.زشته.:snap:
پسرخوب هر چی باشه اینجا محیط عمومی هست. جای هر شوخی نیست.
توی 90 درصد نقدهایی که میکنی کاردرباره داخلی هست مثلا موضوع فروشگاه نقد کامنتت درباره موضوعی هست که به عقل جن هم نمیرسه
:lol:و آخر سر اصلا به خود کار حتی اشاره ای هم نمیکنی. وقتی کسی کار میزاره توقع داره براش ارزش قائل بشی.

فرشید کارش خوبه.غرور هم نداره.اینو من نمیگم همه اهل فن میدونن و چیزی میتونم بگم مثال معروف هست " آفتاب دلیل روشنایی " دیگه از این واضح تر نمی تونم بگم.
موفق باشید

sasan irani

Well-Known Member
ممنون دوست من کارت خوبه فقط شدت نورت توی 2تا از رندرها خیلی زیاده
اینجا گویا مدیران تالار 1کمی غرور کاذب اونارو گرفته چیزی که من تو همین 1هفته فهمیدم

m.n1362

Member
اي بابا عزيزان دوستان چرا اينجوري شده اينجا؟؟سلام خوب شده ولي تاپ نشده..نويز داره مات شده uv نشده .متريال مشكي نميفهمم چيه؟رنگاش خوب در نيو مده...خستم نباشي.

Farrokh

Active Member
من واقعا حرفی برای گفتن ندارم . ولی وقتی می بینم یوزرای سایت دارن عجر بهترین مدیر سه بعدی رو ضایع می کنن واقعا نمی تونم ساکت بمونم

خود من هر موقع می بینم فرشید با این همه مشغله ای که داره و با این سطح هنر و دانش تخصصیش واقعا داره از جون و دل مایه می گذاره برای همین یوزرای عزیز . از خودم خجالت می کشم
گاهی اوقات می گم اگه فرشید نبود گالری و انجمن سه بعدی رو کی قرار بود اداره کنه
دوستان توجه داشته باشید که این فردی که داره اینجا مدیریت می کنه نه دستمزدی می گیره و نه حتی مزایایی . و اگر داره از وقت گرانبهاش برای سایت و یوزراش هزینه می کنه واقعا بر سر بنده و تک تک یوزرا حق داره !!!

پس خواهشا توی پست زدن هاتون حد اقل کمی اخلاقی تر عمل کنید و احترام فرشید جان رو نگه دارید
اگر فردا دلسرد شد و استفا داد مقصر همین دوستانی هستند که با کم لطفی نسبت به ایشون پست می زنند

به شخصه خود من همیشه تند ترین نقد ها رو هم توی مسنجر و هم توی فضای فوروم روی کار بچه ها نوشتم و واقعا فرشید از اون جمله افرادیه که هرچقدر برای نقد نوشتن روی کاراش وقت صرف کنم بازم حقش بیشتر از اینهاست و همیشه فید بکی که داده در حد یک آدم حرفه ای بوده . ایراد ها رو بدون توجیه کردن قبول کرده و بار ها و بارها دوباره رندر گرفته و ادیت و پست پروداکشن کرده و گذاشته

این یعنی احترامی بیش از حد که ایشون به نقد های خود من گذاشته

فرشید جان از طرف یوزرای خوب سایت ازت واقعا متشکرم و امیدوارم روز به روز پیشرفتتو همممون شاهد باشیم :rose:

javadgonbadi

Well-Known Member
هههههههههههههههههههههههههه

حالا از همه اینا بگزیرم تا حالا پستهای من اینقدر بازدید کننده نداشته ترکوندما هههههههههه

حال دادین بابا

*farshid*

کاربر VIP
مرسی عارف جان شما لطف داری

فرخ خیلی خوشحال شدم دیدم پست زدی
ممنون بابت لطفت
بیشتر سر بزن :rose:

گنبدی اپالیجیز اکسپتید ... ایشلا دیگه کمتر شاهد همچین بحث های بی نتیجه ای باشیم

javadgonbadi

Well-Known Member
ممنون که نظر دادین اینو بگم که عکس نارنجیه مدل بوده که من از روش زدم اینو یادتون نره

sallarmelli

Active Member
چرا خنده ات می گیره از کار خودت ؟

کارت نسبتا خوبه و به نظر میاد استعدادشو داری ؟

فقط توی کار تو فروشنده چه محصولی رو می خواد بفروشه.

javadgonbadi

Well-Known Member
داداش موقعه داستانو خوندی ؟ فهمیدی قضیه چی بووده؟ می دونی چرا اسمشو گذاشتم مسابقه؟

بخون بعدن اگه سوال داشتی بپرس من در خدمتم داش

دست به دست هم دهيم به مهر ميهن خويش را كنيم آباد

انشاالله كه همه بچه ها موفق باشن

خسته هم نباشيد.

yas_d

Member
""دوشواری؟
دشواره نداره اینجاا خیلی هم عالیه
یعنی‌ از آن وقت که من اینجا آمدم یک بشر چوب منو بر نداشت
منم هیچ بشر کار ندارم ""

پس دیگه دعوا نکنین :lol:

Ultra3D

Well-Known Member
ممنون که نظر دادین اینو بگم که عکس نارنجیه مدل بوده که من از روش زدم اینو یادتون نره

خوب آدم این رو همون اول تو پست اول می گه ... نه این که تو پیج 4 !

پیشنهاد می کنم اون عکس رفرنس رو حذف کنی و یا تو پست اول بهش اشاره کنی

اون همه داستان نوشتی ولی به اصل کار اشاره نکردی !

اون کار مال مهدی دباغ مدرس مدرسه گرافیکی امیر المومنین بود
در ضمن کسانی مثل Farshid تو این فرم خودشون رو ثابت کردن و با آموزش ها و راهنمایی دوستان هر چی می تونستن بهشون کمک کردن ... واقعا متاسف شدم که این پست ها رو خوندم

Ali_CG

Well-Known Member
من تازه این تاپیکو دیدم . . .
بسمه تعالی . . .
43qoqxf.gif

کاری ندارم که چی گفته شده و نشده . . .
قبول دارم که گالری باید جای کارهای خوب باشه و تاپ گالری جای کارهای برتر . . . و بیننده به جای ایراد گرفتن باید از دیدن کارها لذت ببره . . .
ولی کسی که دوست داره بقیه ایرادای کارش رو بگن وقتی تو گالری کارهای در حال انجام میزاره بازدید زیادی ازش نمیشه و وقتی سوالی هم براش پیش میاد و میپرسه جوابی نمیبینه!
پس مجبور میشن که بزارن توی بخش گالری . . .
واسه خودم اون اوایل که اومدم مجید آنلاین اینجور بوده . . . !
البته جدیدا یه مقدار بهتر شده ولی کافی نیست . . .
ایده کاربرای متخصص نمیدونم اولین بار به ذهن کی رسیده ولی ایده خیلی جالبی بوده . . .
اما متاسفانه فعالیت زیادی از این کاربرا نمیبینیم، بقیه کاربرها رو میشه گفت که توی یه زمینه تخصص ندارن و نمیتونن با دقت ایرادای کار رو نقد کنن و . . . ولی از کاربرای متخصص انتظار میره فعال تر باشن . . .
مشکل ما اینه که تو ایران آکادمی و جای متخصص و معتبری واسه آموزش نیست . . .
کاربرا دنبال کسی هستن که به پیشرفتشون کمک کنه . . . ایرادا و نقاط قوت رو بدونن . . . . ولی اکثر نظرات در حد دو خط خلاصه میشه که خوب شده یا بد!
یکیش هم خود من! اینم بر میگرده به این که سوادش رو ندارم و کسی هم کارامو درست نقد نکرده که بتونم روی کار بقیه نظر بدم . . .
خلاصه . . .
بهتره به جای گفتن به به و چه چه الکی یا ایرادای سلیقه ای و بنی اسراییلی بشینیم به پیشرفت هم کمک کنیم . . .
که اینم دست پیشکسوتا رو بیشتر میبوسه!
دید رفاقتی داشیته باشیم بهتر از رقابتیه . . .
دیگه اینکه . . .
بوووووووووووووووووووس
نمیخوام آتیش تاپیک رو روشن کنم، ولی ایراد انجمن اینه!
159.gif

از همه کسایی هم که وقتشون رو صرف کمک به بقیه میکنن ممنونم . . .

SinaTR

Well-Known Member
سلام
با علی جان موافقم...
منم دير اين تاپيکو ديدم ولی از حرفای بعضی از دوستان به شدت ناراحت شدم، خود من از گذاشتن کارای خيلی ضعيف تو اين سايت شروع کردم و با کمک نظرات دوستان به اينجا رسيدم،...

بهتره به جای گفتن به به و چه چه الکی یا ایرادای سلیقه ای و بنی اسراییلی بشینیم به پیشرفت هم کمک کنیم . . .

با اين حرف هم شديدا موافقم، تو آخرين تاپيکی که تو گالری زدم (سمند سورن) تو پستهای آخر اينو گفتم، متاسفانه خيلی از دوستان همين سايت ارزش يک کارو نمی دونن...
اصلی ترين دليل افت گالری رو فعلا نمی تونم بگم، فقط يه اشاره می کنم، بعضی از کاربرا ظاهرشون حرفه ای تر از واقعيتشون هست.....

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام

بله حرف های شما درسته ولی کاریش نمی شه کرد!!

من الان یه دو هفته ایی می شه که کاری تو گالری نمی زارم و شاید دیگه هم نزارم وقتی می بینم باعث پیشرفتم نمی شه چرا بزارم یعنی نقد درست حسابی نمی شه یا میان میگن خوبه یا می گن بده اینم نقدشون

به هر حال اگه دلتون لرا کسایی که یه روز مثل شما اول را بودن می سوزه کمکشون کنید خیلی ممنون

goodzila46

Active Member
عرضم به حضور انورتون که بنده فکر می کنم شما یکم تند می ری، حالا این بنده خدا هم یه چیزی گفته دیگه، معصوم که نیست؟، داغ بوده یه چیزی گفته . من مطمئنم تهه دله همه ما هنر دوستا سیاه نیست اگرم باشه سعی می کنیم اون رو بیرون بریزیم تا نباشه، حالا شانس کی باشه که این سیاهی رو بریزیم رو سرش خدا می دونه.

شما اینقدر سخت نگیر، این ادمین بنده خدا که شما اینقدر الان باهاش چپ افتادی ، بالاخره یه روزی روزگاری یا هزار امید تو این راه اومده، الانم اگر حرفی می زنه شاید بیشتر از سر دلسوزی باشه ، منتها زبانش متفاوته.

اما بنده هم بعنوان یه کوچیک تر امیدوارم که سایت مجید آنلاین رونق بگیره مثل سابق، من که آماده همه جور همکاری هستم.

جدیدترین ارسال ها

بالا