بی بی کد مسابقه!!!!!!!!!!!!!!

علت درست نقد نکردن در بخش گالری چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    14

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام

اینم اون تایپیکی که گفته بووودم راستی فکر کردین مسابقه هسته ههههههههههه

:tavajoh:این یک داستان واقعیه
من حدود 6 ماه پیش توی سایت نقش نگار عضو شدم و اونجا اولین مسابقات مکس تازه شروع شد.من اون موقع 4 ماه بیشتر نبود که مکس یاد داشتم و گفتم برم شرکت کنم. یا علی گفتم و شروع کردم و بعده 4 روزی تموم شد اون موقع کند بوودم نخندین بابا. و بعده رای گیری اول شدم خودم مونده بودم ههههههههههههههه این برام یه خاطره مشتی بود حال کردم.
ولی حیف شد بعده یه ماه اخراج شدم هههههههههههههه اونجا انتقاد کردن رو مساوی با اخراج می دونستن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اشکالی نداره قسمت بوووده من اینجا رو پیدا کنم
:green: موضوع مسابقه همین عکس آقای دباغ بوده اینم گفتم بگم(سمت راستی)

برا این کار هر چی نقد کنین کمه چون خودم می بینم خندم می گیره max2009----------v-ray 1.5 مدل سازی 100% در اتوکد من تازه فیلمش و فایلاشو اینجا دیدم ای یادش بخیر

پیوست ها

• m3_1.jpg
    m3_1.jpg
    568.9 کیلوبایت · بازدیدها: 140
  • 3.jpg
    3.jpg
    130.6 کیلوبایت · بازدیدها: 107
  • 4.jpg
    4.jpg
    127.7 کیلوبایت · بازدیدها: 76
آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
با سلام ... در مورد نظر سنجی
من گزینه بی ارزش بودن کار ها رو انتخاب کردم همه جای دنیا همین وضعیته ... شما تو گالری اورموشن برین کارهایی که تاپ نیستند یک دونه کامنت هم نمیخورن در حالی که بازدید کننده فروم اورموشن حداقل 100 برابر فروم ما میتونه باشه
خب گالری جای تعلیم و تربیت نیست ...
شما باید اول به اصول کار مسلط بشین و تا یه جایی که میتونید پیشرفت کنین ... باید یک گام به جلو بردارید تا منتقدین هم یک گام بهتون نزدیک بشن.
متاسفانه با وجود این همه منابع آموزشی و عدم نیاز به خرید نسخه های اصلی نرم افزارها ما پیشرفت چندانی در این زمینه نداریم ... شاید یکی از دلایل تنبلی و این طرز فکر ما باشه که میخوایم یه نفر بیاد و همه چیز رو یه جا بهمون یاد بده. شما در حال حاضر میتونید هر چیزی رو یاد بگیرین فقط کافیه یه جستجوی ساده تو اینترنت داشته باشین .
در کل حرفم اینه "اگه میخواین چیزی رو یاد بگیرین از دیگران انتظار کمک نداشته باشین"

اگه کاری دارین و میخواین مشکلاتش رو بدونین و میخواین بیشتر روش کار کنین لطفا تو بخش کار های در حال انجام قرار بدین
اخیرا کارایی تو گالری شیر میشن که شاید ارزش زباله دونی سایت رو هم شاید نداشته باشن​

آخرین ویرایش:

javadgonbadi

Well-Known Member
آفرین به شما که مدیر انجمن سه بعدی هستین واقعا آفرین

شما هنوز نمی دونید که وقتی یک نفر براتون پیغام می زاره باید ازش تشکر کنید و هنوز فکر نمی کنم با مفهوم تشکر و احترام آشنا باشید

مرسی از همه
محمد-سعید-علی- عارف-سینا- تایماز- مکس
عارف جان داستان خوبی بود ولی با اون چیزی که من توذهنمه فرق داره

این پیام شما هسته که من هم پیام داده بودم ولی شما انگاره به کسی که بهتون نقد می کنه بد نگاه می کنید بعضی ایرانی ها این کار ها رو می کنن که برا هم دیگه تره هم خورد نمی کنن واقعا چرا این وضعه ما هسته؟ یعنی من اشتباه می کنم بهتره یه نظر سنجی بزارین معلوم میشه ایجا چه خبره ؟

و یه چیزه دیگه واقعا وقتی یه مدیر بیاد بگه کارایی تو سایت هست که جاش تو آشغالی یه ما دیگه چی بگیم خدا خودش همه چی رو می دونه ----هر کسی برا کارش احترام قائل هسته حتی یه صفحه سیاه باشه

خدا دو جور از انسان رو آفریده یکی توانا و دیگری نا توان خدا نیومد بگه جاش اینجا نیست خدا گفت بین اینا خودت رو نشون بده -----اوه

غرور آدمو به زیر می کشه اینو همه می گن

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
به به. مدیر سایت که کار تازه کار ها رو بفرسته تو سطل آشغال دیگه از بجه های سایت توقعی نیست.این حرف ها کدومه. طرف کارش رو میزاره اینجا که تشویق بشه. خود من اول که با 3 دی اشنا شده بودم کار هام رو تو p30world میزاشتم و اگر تشویق بچه های سایت نبود الان پیشرفت نکرده بودم. بحث این هستش که قضیه بعضی بچه های سایت مثل قضیه بفرماید شام شده. طرف میاد جلو دوربین به جای اینکه خودش باشه. خاکی باشه. هی کلاس میزاره. الان چند وقته جو سایت طوری شده که بچه ها زورشون میاد یک کار رو نقد کنن. همتون از همین توپ فوتبال ساختن رسیدید به اینجا. هیچکدوم از روز اول همچین رندر و مدل کردنی بلد نبودید. اگر مثلا میگم احسان جان که کاری بزاری ختی ساده هم باشه همه میان میگن اااااااااااااا چه کاری. من با احسان رفیقم . خیلی هم بچه گلی هستش . اگر هم اسمش رو بردم فقط به خاطر خوب بودنش بود. کارش هم خیلی درسته. ولی همین کار رو اقای ایکس بزنه میان میگن خامه نویز داره فلانه. تازه اگر اینطوری هم بگن خوبه.جدیدا نظر نمیدن. بعضی ها دورن گرا هستن و نیازی به تشویق دیگران ندارن. ولی بعضی نه برون گران و دوست دارن ملت بیان و نظر بدن.

من رو اون دفعه 1 هفته بیخودی بن کردی. چون به من گفتی امضام بی نمکه. یعنی چی؟! امضای هر کسی در صورتی که ضد قوانین نباشه برای خودش قابل احترامه. ما ایرانی ها دوست داریم همش عقایدمون رو تحمیل کنیم. من بهت گفتم به تو ربطی نداره. از مقامت سو استفاده کردی 1 هفته بن کردی. الانم دوباره حتما می خوای بن کنی به اتهام جنجال راه انداختن. خدا وکیلی از قدرت مدیریتت داری سو استفاده می کنی

اگر الان من میومدم این حرف رو میزدم که سطل اشغال فلان بن میشدم. ولی چون تو میگی کسی نمی تونه بگه چرا .

بحث جنجال نیست که بخوای به من اتهام بزنی. بحث این هستش که اومدی داری غیر مستقیم به ملت میگی کارشون به درد سطل آشغال میخوره. فکر کردی این سایت چیه؟! همین بچه های سایت نباشن. 2 روزه باید تخته بشه. میشه مثل p30world که خلوت شده. اعضای سایت هستن که سایت رو سر پا نگه میدارن. فعالیت بچه ها هستش که سایت رو سرپا نگه میداره.

شما سایت 3d total که سر بزنی طرف اومده یک لاکپشت که کلا یک باکس میشه گزاشته کلی هم نظر داشته. تشویق ما هستش که 3 دی کار های خفن میسازه. نقد ما هستش که 3 دی کار های خفن میسازه.

تو سایت چه خوشتون بیاد چه نیاد این نظر ندادن مد شده. کلاس داره . به اینکه تایپ اینکه فلانی اینجای کارت مشکل داره اینقدر ها هم سخت نیست. فکر نمی کنم 100 کیلو اینترنت هم مصرف بشه. وقت هم که ماشالا همه بیکار. تابستونه.

*farshid*

کاربر VIP
واقعا حرفای جالبی میشنوم مدمستر خان شما داری سو استفاده میکنی یا من ... من چون مدیرم نمیتونم یه چیزایی رو مطرح کنم شما دقیقا داری سو استفاده میکنی ... دلیل بن شدنتون امضا نبود بلکه ادبیات بسیار بسیار زشتی بود که به کار برده بودین ...
فکر کنم یادت باشه پس یادآوری نمیکنم
لطفا بحث رو ادامه ندین ... چون خودتون رو با این طرز برخورد با مساله کوچیک میکنین ... من چی میگم شما چی جواب میدین ...مساله اینه

donkhowan

Active Member
سلام
نتونستم عکساتونو باز کنم ولی این صحنه ها آشناست
اگه از آموزش مدرسه گرافیکی استفاده کردی باید بگم که خوب مثل اونو در اوردی افرین
یا اینکه خودت آموزششو گذاشته بودی اونجا :دی

madmaster_3d

Well-Known Member
واقعا حرفای جالبی میشنوم مدمستر خان شما داری سو استفاده میکنی یا من ... من چون مدیرم نمیتونم یه چیزایی رو مطرح کنم شما دقیقا داری سو استفاده میکنی ... دلیل بن شدنتون امضا نبود بلکه ادبیات بسیار بسیار زشتی بود که به کار برده بودین ...
فکر کنم یادت باشه پس یادآوری نمیکنم
لطفا بحث رو ادامه ندین ... چون خودتون رو با این طرز برخورد با مساله کوچیک میکنین ... من چی میگم شما چی جواب میدین ...مساله اینه
فرشیذ جون. من یک شوخی با همشهری خودم کرده بودم درسته. تخلف بود.کاملا درست میگی و من اشتباه کردم. ولی بعدش شما به امضام گیر دادی تو پیغام خصوصی. منم گفتم امضام ضد قوانین نیست و به شما ارتباط نداره و بعد اومدم دیدم 1 هفته بن شدم بگزریم من حرفم اون نیست. الان بحث من با شما چیزه دیگس. ولی خدائی یک زمانی میگفتم عجب ادمین خوبی داریم ولی خیلی فرق کردی نسبت به اون قدیم ها.خیلی از بچه های سایت ( نه کاربران متخصص ) یک موقع تو پیغام خصوصی در مورد شما صحبت می کنیم. البته بچه ار ترس بن شدن یا خراب شدن جلوی بقیه معمولا ساکت میشن. ولی خدا وکیلی به من پیغام دادن که با من موافق بودن. خیلی رفتی تو جو evermotion . هم شما و هم بعضی دیگه. شما هیچوقت فکر نکن این سایت به اون سایت شبیه خواهد شد. و همون بهتر هم که نشه. وقتی یک تازه کار میاد کارش رو میزاره اینحا. بالاخره وقت گزاشته. حتی اگر ساده باشه. مرض که نداره گزاشته اینجا. می خواد شمایی که 3 دی بلدی . و واردی بیای بگی ایرادش اینه و تشویقش کنی. حالا بیای تشویق نمی کنی بیا بگو ایرادش اینه. یک کاری کن اون هم راه بیفته. ادم ها با هم فرق دارن. بعضی ها به تشویق نیاز دارن. به کمک نیاز دارن. همه که مثل هم نیستیم. همین اقا مهدی اگر نبود. نصف بیشتر بچه های سایت از جمله خودم به v-ray می گفتن اق عمو.

ببین مثلا شما اگر تو خونت یک کار 3 دی بزنی مطمئنا خانوادت اون لذت و درک و عکس العملی که باید رو نشون نمیدن نسبت به کارت. ولی اگر اینحا بزاری طرف میاد میگه به به جه چه . ایرادش اینه. و درک می کنه کارت رو. پس همون اقایی که کارش الان میره سطل آشغال مطمئن باش یک زمانی کاری میزنه از شما و بقیه بهتر.

در مورد آموزش ها هم که میگی طرف در دسترسش هست درست میگی ولی مثلا شما شاید نگاه به جیب خودت می کنی. یک آموزش خوب بالا 15 تومانه با هزینه ارسالش. طرف شاید اینقدر پول نداره. یا خرجه دانشگاه داره یا ..... . خلاصه نمیتونه فعلا اون آموزش رو تهیه کنه. یا اینکه اصلا خبر نداره چه آموزشی خوبه. می ترسه بخره به کارش نیاد. مثلا آموزش gnomon workshop رو کلی گرون میفروشن من خودم دانلود کردم. برای کسی که مکس رو تازه شروع کرده اصلا خوب نیست. هیچی یاد نمیده.

فرشید حون. بجث نمی کنیم. داریم با همدیگه مشکلات سایت رو درست میکنیم. شما عقل کل که نیستی. تو یک کشور هم برای ریاست جمهوری رای گیری می کنن. مصاحبه می کنن. منم الان دارم مشکلات سایت رو به عقیده خودم و خیلی های دیگه میگم. حالا درست بگم یا غلط اول آخرش مدیران سایت باید درستش کنن. و خوبه که سایت ازاد باشه و بچه ها بیان نظر بدن. به اینکه میشه مثل محیط واقعی. میبینی که وضع رو !!!

راستی چند بار هم به شما فرشید جون پیغام دادم ولی جواب ندادی. فرخ که اصلا تو ساین نیست اصلا جواب نمیده. میمونه شما. شما هم که جواب ندی که دیگه ما به کدوم مدیر پیغام بدیم!؟

من از دوستان هم خواهش می کنم که کامنت نزارن و بیان تو پیغام با هم صحبت کنیم و نظر بدید و ساکت نباشید.

از تمام کسانی هم که تو سایت به نوعی فعالیت می کنن تشکر می کنم. مرسی

آخرین ویرایش:

javadgonbadi

Well-Known Member
آقا فرشید راست میگه دیگه من چند بار به سوین خانوم گفتم در مورد حرکتهای شما الان که رفته شمال ولی بیاد اون بهتون میگه دارین چه کارهایی می کنین واقعا چرا؟

مثلا من می یام کارکمو می زارم تو گالری درسته که شما بیاین بگین به درد سطل آشغال می خوره چرا کسی نمیاد حرفی نمی زنه برای اینه که از قدرتتون می ترسن ما ایرانی ها همینیو دیگه تا یکی قدرت داشته باشه دنبالشیم مشکلی نیست ولی این جوری هم رسمش !!!!!!!

*farshid*

کاربر VIP
بنده گقتم کارهایی تو گالری شیر میشه که به درد زباله دونی سایت هم نمیخوره
با دقت بخونید ... من اصلا در مورد کار شما هیچ حرفی نزدم ...

مد مستر من نمیدونم مشکل کجاس
اینجا هر کسی آزاده و هر کاری میکنه ... کسی هم جلوی کسی رو نگرفته . من نظر خودم رو گفتم نه چیزی رو پاک کردم و نه چیزی رو انداختم زباله دونی ... مشکل اینجاس که شما من رو با حاکمان مستبد مقایسه میکنی در حالی که اصلا اینجوری نیست . من با کسی مشکلی ندارم تنها چیزی که برام مهمه پیشرفت بخش سه بعدی و نظمشه

آخرین ویرایش:

kami_re62

Member

اخیرا کارایی تو گالری شیر میشن که شاید ارزش زباله دونی سایت رو هم شاید نداشته باشن​

خب فرشید عزیز دوستان میان کاراشونو میذارن نباید انتظار به به چه چه شنیدن داشته باشن ،
دوستان اگه کاری توی گالری میذارن دنبال نقد درست هستن و میخوان که از این طریق 4تا چیز جدید یاد بگیرن تا کاراشونو بهتر کنن نه اینکه کاری بذارنو تعریف بشنون .

javadgonbadi

Well-Known Member
تو همون اول که تری دی کار می کردی نمی خواستی که کارت یه روز سیر بشه یه کم فکر کن دیگه اینقدر نسنجیده واقعا !!!!!!!!!!

ختم این بحث لطفا فقط نقد کنین ممنون

آخرین ویرایش:

kami_re62

Member
جواد جان نقد شدن کارام با اینکه نخوام کارم کپی بشه با هم کلی فرقشه برادر من !!!

javadgonbadi

Well-Known Member
نه کلیت کار رو می گم که الان می دونم ------یکی دیگه هم می دونه یعنی همه ما مثل هم فکر می کنیم من تا حالا نشنیده بوودم بابا جدیده؟

خیلی ممنون که اومدی یه سری به این پست زدین از همه ممنون که اومدینو یه بحثی کردیم آفرین به شما که اینقدر فعالین باریک

ssevil

Well-Known Member
injaaaaaaaaaaaaaaaaaaa che khabareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
javad in harfa chie mige
lotfan daghighan begu man dar morede farshid chi goftam
in harfa chie
man khodam behet goftam bia inja ozv sho
hamishe ham goftam kar tu 3d o madyune dustam tu in site hastam
yekishunam farshide
to be man gofti karaye zaeefo naghd nemikonan
goftam bashe migam yeki az dustam biad kareto naghd kone
be afshin goftam biad kareto naghd kone
vaghean mersi khub javabe mohabatamo dadi
man az farshid be to chi goftam?
in harfa yani chi
man nemidunam umadi tu in site un avayel kheili khub budi
az bachehaye in site ba ki dar rabete hasti ke in kararo mikoni
yani chi akhe
to gofti karaye zaeefo naghd nemikonana goftam are behtare unam naghd she
vaghean ke in harfa unam dar nabude man yani chi
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

man 3d o madyune dustam tu in site haastam goftam biay to ham yad begiri na inke be bachehaye herfeyi mesle farshid tohin koni
vaghean ke.....
man fonte farsi nadaram

اینجاااااااااا چه خبریییییییییییی
جواد این حرفا چیه میگه
لطفا دقیقا بگو من در مورد فرشید چی‌ گفتم
این حرفا چیه
من خودم بهت گفتم بیا اینجا عضو شو
همیشه هم گفتم کار تواین ۳د و مدیون دوستم تواین این سایت هستم
یکیشونم فرشید
تو به من گفتی‌ کارای ضعیفو نقد نمی‌کنن
گفتم باشه میگم یکی‌ از دوستم بیاد کارتو نقد کنه
به افشین گفتم بیاد کارتو نقد کنه
واقعا مرسی‌ خوب جواب محبتمو دادی
من از فرشید به تو چی‌ گفتم؟
این حرفا یعنی‌ چی‌
من نمیدونم اومدی تواین این سایت یون اوایل خیلی‌ خوب بودی
از بچهای این سایت با کی‌ در رابطه هستی‌ که این کارارو میکنی‌
یعنی‌ چی‌ آخه
تو گفتی‌ کارای ضعیفو نقد نمیکنند گفتم آره بهتره اونم نقد شه
واقعا که این حرفا اونم در نبود من یعنی‌ چی‌
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من ۳د و مدیون دوستم تواین این سایت هستم گفتم بیای تو هم یاد بگیری نه اینکه به بچهای حرفه‌‌ای مثل فرشید توهین کنی‌
واقعا که.....

من فونت فارسی ندارم
از این سایت میتونید برگردان کنید
http://www.behnevis.com/

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
تقریبا خوب دونه دونه پست هارو خودم اینو گفتم که در جریان باشید و نگین که دارم یک طرفه قضاوت میکنم، اولا با زیر سوال بردن کارای مدیران کاملا مخالفم دوست گرامی اینطور فکر نکنین که مدیری که اینجاست داره تامین مالی میشه و ... خیر هیچ کدوم از اینها نیست، تمام این مسابقه هایی که میبینید رو با تمام سختی هاش به دوش مدیره، خیلی جاها گفتم بازم میگم هیچ کس بی احترامی رو تحمل نمیکنه ولی کاربری بوده که اومده یه یوزر دیگه درست کرده بدترین حرف هارو به همین فرشید و یا خودم یا مدیرای دیگه گفته و رفته البته بماند که پیدا شده و غیره
مشکل کارا اینایی نیست که میگین، دوست عزیزی که داری 3 بعدی و مکس کار میکنه باید یکم زحمت به خودش بده و بره یکم تحقیق کنه و بعد کار بزنه کتاب وی ری رو خیلی از شما دوستان دیدین، چند صفحه اولش مربوط به آشنایی با انواع نور و دوربین و ... دیگست، چند نفر از شما با علاقه رفتین دنبال این کارها؟ چند نفر از شما تا حدودی با رنگ آشنایی دارین؟ من خودمو دارم میگم که سوء تفاهم نشه، 5 یا 6 ماه بیشتره که دارم وی ری رو میخونم و هنوز یه کار هم نزدم باهاش، و یه دلیل دارم براش اول باید سطح آگاهیمو بالا ببرم و بعد بیام سراغ این کار
متاسفانه جدیدا هر کسی که شنیده یکم پول تو این کاره که اونم باعث شده نباشه دیگه، شروع کرده بدون هیچ علاقه ای به کار، دوست عزیز که ناراحتی از نقد کردن اولا فرشید هیچ توهینی به کارت نکرده ، ثانیا اگه ناراحتی اینجا چرا مطرح میکنی، شمایی که میگی قوانین قوانین، یک بار قوانین رو بخونی متوجه اشتباهت میشی
خیلی متاسفم برا افکار منفی بعضی از دوستان
برین نقد کارهارو بخونین ببینین کی داره نقد میکنه، این که یه نفر بیاد نظر بده کارت عالی شده تو جایی که کار خیلی خوبه جایز هست ولی وقتی با یه تشکر میشه این منظور رو رسوند حتما باید یه پستی داده بشه؟!
شمایی که دوست داری نقد بشه رو کارات یکم وقت بزار بشین کار نگاه کن به قول فرشید 2 تا کتاب بخون یا آموزش ببین تا روند کار رو بدونی،
دوستی اومده میگه که قوانین رو رعایت میکنه ولی فرشید بهش تذکر داده و کاربر عزیز هم گفته به شما مربوط نیست و ... دوست گرامی تمام کارایی که اینجا انجام میشه به مدیر مربوطه، حرف از سیاست و ... زدی مگه تو یه جامعه شما الان میتونی بری دم در دادو بیداد کنی؟؟ نه! چرا چون کلانتری محلتون نقش مدیر رو داره
ببینید بارها تو قوانین و همه جا اشاره شده حرف زدیم خط قرمز تمامی وب سایت ها حرف سیاسی و امضای سیاسی و ... است، چرا چون اگه رعایت نشه وب سایت بسته میشه، امضاتون الان هم مشکل داره همین الان رو میگم، دیگه وقتی شما به خودت زحمت نمیدی یک بار قوانین رو بخونی چه انتظاری میشه داشت؟
لطف کنید قوانین رو رعایت کنید تا همه بتونن استفاده کنن
موفق باشید

ALI_TAKHTI

Active Member
خوب مطمئنن کار من یکی در برابر یکی مثل فرشید جاش تو سطل زباله است.شکی درش نیست.ولی فکر میکنم این تفاوته گالری و تاپ گالری هست.هر کاری میتونه وارد گالری باشه با هر سطحی اما فقط کار حرفه ای ها میره تاپ.
مطمئنن مدیر محترمی مثله فرشید یا ناظم خوبمون تایماز هدفشون از این حرفها بالا نگهداشتن سطح سایته اما من فکر میکنم این راهش نیست.
مثلا فرشید عزیز به نظر من شما که در مبحث 3 بعدی جات بالا بالاهاس و اگه یادم باشه تو اورموشن هم کار داری جای این که بیای و اینطور از موضع بالا به باقی کارها نگاه کنی برادر من تو یکم بیا پائین پیشه ما.
میشه بپرسم آخرین باری که یه مبحث آموزشی برای سایت داشتی کی بوده؟ اگه میخوای سطح بچه ها بالا بیاد خودتم آستین بالا بزن.
روی صحبت من با همه بچه های حرفه ای هست همه چیز را همگان دانند و همگان از مادر زائیده نشده ان پس به دانسته هاتون نبالید که بسیار هست برای یادگیری.

و از این حرفها که رد شیم من این عکسهایی که آپلود کردی رو قبلا دیده بودمااااااااااااااااااااا

Mehran coyote

Well-Known Member
منم پست ها رو خوندم حرف همه به نوعی درسته
من هم قبول دارم قبلا سایت و کاربران دیگه برای کاربرای مبتدی وقت بیشتری میزاشتن
ولی فرشید جون میدونم منظوری نداشتی ولی یکم تند حرف زدی
حرفای علی تختی هم خوب بود :rose:
این هم قبول دارم که کلا کارای ضعیف تو هیچ جایی بازدید خوبی نداره ایرانو خارج نداره
اینقد ایران خارح نکنین دیگه اه :mad:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
نورپردازی ضعیفه و تنظیمات رندرو ببر بالاتر
یکم کارای قوی رو ببین و بهترین رمز موفقیت فقطو فقط تمرینهههه و یه مقدار کمک دوستان

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا