مسابقات سال 2008 مولتی میدیا بیلدر (فراخوان)

ubuntu

Member
سلام!
ببينين... کلاً اطلاع رساني خيلي ضعيفه و کاربران تازه کاري مثل من مي ترسن توي اين مسابقات شرکت کنند. کلا بي خيال اين جور مسابقاتن. آخه اين جور که تبليغات نشون مي ده مسابقات سطح خيلي بالايي دارد و فقط تعداد محدودي توانايي شرکت دارند.
حالا اگه اطلاع رساني بيشتر بشه و زمان مسابقه حدوداً5، 6 ماه قبل در سطح گسترده در سايت اعلام بشه فکر کنم که طرفدار زياد داشته باشه. براي مثال اگه ميشه آقاي سيلورکاور با مديريت سايت هماهنگ کنن تا فراخوان مسابقه در انجمن mmb در همه جا مثل يک تبليغ قابل مشاهده باشه.

silvercover

کاربر متخصص
سلام!
ببينين... کلاً اطلاع رساني خيلي ضعيفه و کاربران تازه کاري مثل من مي ترسن توي اين مسابقات شرکت کنند. کلا بي خيال اين جور مسابقاتن. آخه اين جور که تبليغات نشون مي ده مسابقات سطح خيلي بالايي دارد و فقط تعداد محدودي توانايي شرکت دارند.
حالا اگه اطلاع رساني بيشتر بشه و زمان مسابقه حدوداً5، 6 ماه قبل در سطح گسترده در سايت اعلام بشه فکر کنم که طرفدار زياد داشته باشه. براي مثال اگه ميشه آقاي سيلورکاور با مديريت سايت هماهنگ کنن تا فراخوان مسابقه در انجمن mmb در همه جا مثل يک تبليغ قابل مشاهده باشه.

بله تا حدودی انتقاد شما رو در مورد تبلیغات و اطلاع رسانی قبول دارم. اما در مورد سطح شرکت کننده ها من توی نوشته های قبلی هم قید کردم که برای کاربران آماتور و سطح پایین تر هم برنامه ای داریم و اون ها هم می تونن شرکت کنند. اما مهمترین فاکتور به اعتقاد من برای ایجاد رغبت قرار دادن جوایز و پاداش های قابل توجه هست تا بتونه افراد رو بیش از پیش ترغیب کنه. برای دور دوم ما سعی کردیم جوایز رو بهتر کنیم (مثل هاست و دامین رایگان) اما باز هم توفیقی حاصل نشد که البته یکی از دلایلش هم ضعف اطلاع رسانی بود که به گرفتاری بنده بر میگشت.

یک پرسش:

دوستان نظرشون در باره اینکه مبلغی از طرف هر شرکت کننده دریافت بشه و سر در نهایت از مجموع مبالغ دریافتی برای اهدا جایزه استفاده بشه چیه؟ لازم هست یاد آوری کنم که مزایای قبلی مثل تغییر عنوان، کاربر ویژه شدن در سایت و تقدیر و تشکر به قوت خودش باقی هستن. کلا کسی پیشنهادی برای جایزه داره؟

pckiller

Member
خب این کار = از دست دادن شرکت کنندگان بیشتر

هاست و دامین زیاد به کار نمیاد به نظر من . باز اگه درمورد پی سی باشه بهتره . مثال : کول دیسک . نرم افزار های آموزشی جدید و ...
البطه این نظر من بود

ubuntu

Member
دوستان نظرشون در باره اینکه مبلغی از طرف هر شرکت کننده دریافت بشه و سر در نهایت از مجموع مبالغ دریافتی برای اهدا جایزه استفاده بشه چیه؟ لازم هست یاد آوری کنم که مزایای قبلی مثل تغییر عنوان، کاربر ویژه شدن در سایت و تقدیر و تشکر به قوت خودش باقی هستن. کلا کسی پیشنهادی برای جایزه داره؟
اين کار باعث مي شه همين چند شرکت کننده هم که دارين بپرند. تازه اگه بهترين جوايز رو بزارين تا کاربران اين انجمن دقيقاً از مسابقه اطلاع پيدا نکنند، فايده‌اي نداره. در ضمن در مورد آماتورها هم بايد بگم که قصه همينه! چون اون ها هم از تصميمتون براي تازه کارها اطلاعي ندارند!...:-?

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
کاربر خطاکار بدلیل نقض قوانین از تالار اخراج شدن

تا بعد...!

جدیدترین ارسال ها

بالا