مسابقات سال 2008 مولتی میدیا بیلدر (فراخوان)

silvercover

کاربر متخصص
سلام،

دوستان این مبحث رو زدم تا نظر شما رو پیرامون سوالات زیر در رابطه با برگزاری مسابقه جدید جویا بشم:

1- شاخه های پیشنهادی شما برای مسابقه بعدی چیست؟

2 - چه راه هایی را برای افزایش تعداد شرکت کنندگان و بالا بردن انگیزه آنها پیشنهاد می دهید؟

3- بهترین تاریخ برگزاری از نظر شما چه زمانیست؟

4- لطفا سایر پیشنهادات خود را مطرح نمایید.

این نوشته را ببینید:
http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=679331&postcount=19

با تشکر.:wink:

Alt255

Member
نظر بنده

1-اتوران-پلایر-برنامه های آموزشی-برنامه های کاربردی
2-اهدای جوایز به سه نفر در هر بخش مسابقه که جایزه افراد اول و دوم و سوم با هم متفاوت باشد.
3-از 29 اسفند تا 15 فروردین
4-اعلام نتایج 1 هفته بعد از پایان مهلت تحویل پروژه ها باشد و تمدید نشود و جایزه نفرات اول همکار انجمن شدن یا کمک همکار انجمن مالتی مدیا بیلدر شدن باشد.

آخرین ویرایش:

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام،

دوستان این مبحث رو زدم تا نظر شما رو پیرامون سوالات زیر در رابطه با برگزاری مسابقه جدید جویا بشم:

2 - چه راه هایی را برای افزایش تعداد شرکت کنندگان و بالا بردن انگیزه آنها پیشنهاد می دهید؟

1- اتوران ، پلاير ، كاربردي ، كنترل سيستم ، آموزشي ، خود آموز ها ، بازي و سرگرمي ، آزاد
2- افزايش تعداد برندگان و جوايز (فكر ميكنم سه نفر اول براي هر رشته بهتر باشه) جوايز هم جوايزي مثل همكار انجمن شدن براي مدت كوتاه مثلا مدت بين دو مسابقه براي نفر اول مسابقه (برنده برندگان)
3- خوب به نظر من بهتره از اول اسفند تا 15 فروردين باشه بهتره در ضمن حدالمقدور وقت تمديد نشه چون فكر كينم يك و نيم ماه وقت زيادي براي انجام هر كاري هستش
مرسي
peyman136

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر

:)این هم نظر من .

1.برنامه های کاربردی و کنترلی , بازی سازی
به نظرم نباید اتوران سازی جزو این شاخه ها باشه چون این کار برای همه ی بچه های این انجمن ساده هست و اگر این شاخه اضافه بشه بیشتر به سمت گرافیک باید توجه کرد تا کدنویسی در مالتی مدیا بیلدر.

2.مانند مسابقه پیش جایزه ای ویژه (ارزش علمی و معنوی داشته باشد) , نشانی مانند قبل به Avatore کاربر اضافه شود.
و برای افزایش شرکت کنندگان فراخوانی در دیگر انجمن های مالتی مدیا و دیگر سایتها داده شود.

3.تاریخ برگزاری هم همونی که دوستان گفتند خوبه ولی به شرط اینکه تمدید نشه.

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

1- اتوران ، پلاير ، كاربردي ، كنترل سيستم ، آموزشي ، خود آموز ها ، بازي و سرگرمي ، آزاد
2- اعلان در انجمن و تليغ توي سايت‌هاي ديگه و همچنين افزايش جوايز مسابقات...
3- همين مدت زماني كه اشاره شد فكر مي‌كنم خوب باشه...
4- هر رشته يك برنده و يك جايزه...

و سوال :‌ جوايز قراره اگه جنبه مالي باشه ؟ از كجا تامين ميشه ؟؟ فكر مي‌كنم اسپانسر مالي نياز باشه !
آيا امكان شركت كردن يك نفر در چندين زمينه وجود داره ؟؟

تا بعد...!

silvercover

کاربر متخصص
و سوال :‌ جوايز قراره اگه جنبه مالي باشه ؟ از كجا تامين ميشه ؟؟ فكر مي‌كنم اسپانسر مالي نياز باشه !
آيا امكان شركت كردن يك نفر در چندين زمينه وجود داره ؟؟

تا بعد...!

برای اسپانسر یه مواردی در نظر دارم که اگر قطعی شد مطرحش میکنم.

برای شرکت کردن یک نفر در چند شاخه اکیدا مخالفم.

Alt255

Member
نظر جدید

نظر من تغییر کرد.ببخشید زمان مسابقه به نظر من بهتر است در تابستان 86 باشد.چون بعضی ها درس دارن.خود من رشته ریاضی هستم و وقت خیلی کم دارم.
در ضمن توی شهر ما آخرین نسخه مالتی مدیا بیلدر پیدا نمی شود.من باید با 4.9.7.8 این را بسازم.

آخرین ویرایش:

Alt255

Member
سیلور کاور لطف کن بعد از نتیجه گیری و انتخاب موارد همه را در یک پست جدید بنویس.

Alt255

Member
پس کو

سیلور کاور مسابقه چی شد.ما چکار کنیم.شرایط را اعلام نمی کنی.

silvercover

کاربر متخصص
هنوز مطمئن نشدم که تعداد قابل قبولی در مسابقه شرکت میکنن یا نه. با این وضع باز شرایط دوره قبلی تکرار میشه. افراد کمی شرکت میکنن. اما باز هم یه مقدار صبر میکنم.

MRB COMPANY

Member
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان عزيز
بابا اين مسابقه تون رو راه بندازيد ديگه :) (من كه خودم منتظرم)
به نظر من موضوع مسابقه بايد عمومي باشه
بعد اين موضوع رو به دو قسمت تقسيم كنيد و 7 تا جايزه بذاريد
قسمت اول از نظر برنامه نويسي اونم فقط با مولتي مديا بيلدر و بدون هيچ پلاگيني
قسمت دوم هم از نظر گرافيك و زيبايي و ...
بهترين جايزه رو هم به كسي بديد كه از هر دو نظر يك باشه
خوب بايد يكم پول خرج كنيد ولي اين باعث پيشرفت خيلي از كاربران مبتدي و پيشرفته mmb ميشه (البته اگه واستون مهمه)
اين نظر من بود
برا تاريخشم يه موقع رو نذاريد مثلا 12 خرداد
اگه واسه عيد باشه كه عاليه چون من فقط تا 13 سيستم دارم:)

محمدمهدی

Well-Known Member
اگه عیب نداره من یه ایده بدم

به نظر من همه چیز رو معین کنید
و هر کی یه چیزی نسازه یه بازه بدین و بگید هر کس تونست کاربری ترین کم حجم ترین حرفه ای ترین و مردمی ترین و سریع ترین پروژه رو طراحی کنه و شاید با امنیت ترین
فلان جایزه رو داره و جایزشم چیزه خوبی باشه نه اینکه فقط یه عکس پچسبه به پستاش
از لحنم معضرت می خوام اما به نظر من مسابقه قبلی اینطوری بود

(این رو هم توجه داشته باشین که مسابقه رو می زنن تا اینکه پیشرفت کنن نه اینکه حرفه شون رو به نمایش بگذارن)
نه؟
اینطوری میشه نمایشگاه هنرهای مجازی
که به نظر می رسه خوب نباشه

مثلا بگین طرح و برنامه نویسی برای یه سیستم خودکار که بتونه یه سری اطلاعات کم خطا تجزیه و تحلیل کنه
حالا چه اون اطلاعات عکس باشن چه اطلاعات متنی باشن صوت و فیلم
که به نظر من باید از اعضا نظر سنجی کرد چون این چیزا سلیقه ای و شخصیه

خواهشا برای اینکه دست اعضاء باز باشه بزارید از همه چیز استفاده کنن فوقش اینه که یا از این و اون کپی کردن که مطمئنا توی اینترنت تابلو میشه یا از یه برنامه دیگه استفاده می کنند که توی بررسی ها معلوم میشه

خواهشا خودتون رو پایبند به قوانین نکنید که مثلا کسی نباید چیزی رو کرک کنه و غیره چون صد در صد همتون دارین از ویندوز های غیر قانونی و برنامه های کرک شده و حتی استفاده های غیر مجاز استفاده می کنید!

از اینکه زیادی نظر دادم از خودم تشکر می کنم:)

بعد که مضوع رو مشخص کردین

Alt255

Member
يك ايده خوب دارم براي شركت بيشتر نفرات.البته بايد قول بدهب مسابقه بعد از امتحانات نوبت دوم انجام بگيره.
به نظر من سيلور كاور به مدير كل ستيت اين مسابقه را اعلام كند و مدير كل سايت به صورت اطلاعيه در بالاي انجمن ان را به اطلاع همه برساند.يا اين كه در بخش مدير كل سايت آن را اعلام كند مانند مسابقه دوم 3d يا با ژيام خصوصي براي همه ارسال كند.

[SOBHAN]

Active Member
من هم اعلام آمادگي خودم برا شركت در مسابقه اعلام ميكنم
فقط تو تنها چيزي كه خيلي بهش حساسيت دارم .. زمان مسابقه هست .. اگه بيفته برا بعداز خرداد (اواسط مرداد) خيلي خوب هست

موفق باشيد
محمد حسين

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
اگه تصمیمی برای مسابقه گرفته بشه...به اطلاع کاربران عزیز میرسه...!

تا بعد...!

silvercover

کاربر متخصص
به زمان برگزاری مسابقات نزدیک میشیم. دوستانی که مایل هستن در مسابقه شرکت کنند باید ثبت نام کنند. ثبت نام به این شکل هست که شما باید از طریق فرستادن پیام خصوصی اعلام آمادگی کنید. لطفا در این پیام موارد زیر رو قید کنید:

- آدرس ایمیل
- نام و نام خانوادگی
- در صورت نیاز توضیح تکمیلی اگر داشتید.

یادآوری میکنم که ثبت نام به مدت یک هفته باز خواهد بود. زمان شروع مسابقه از اواسط تیر ماه خواهد بود که برنامه اون به تفصیل اعلام خواهد شد. جوایز بهتری در این دوره از جمله هاست و دامین برای برندگان در نظر گرفته خواهد شد. امکان شرکت برای افراد مبتدی و حرفه ای وجود داره. مسابقه طوری طراحی شده که همه افراد بتونن شرکت کنند. پس نگران رقابت نا برابر نباشید.

در صورتی که تعداد متقاضیان شرکت در مسابقه از 10 نفر کمتر باشه مسابقه برگزار نخواهد شد.

pejmaaan

Member
سلام .. مگه این مسابقه انجام نشده ؟ پس چرا نوشتین تابستان 86 ؟؟
اگه انجام نشده توی شرایط به توافق رسیدین ؟؟
به نظرم بهتره توی دو موضوع کلی کد نویسی و گرافیک برنامه باشه که تمام موضوعات پلیر و بازی و غیره رو هم شامل میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا