مد آمار بازديدهاي انجمن (vBulletin)

sunrise

Member
با سلام خدمت تمامي دوستان گرامي،

مدي كه ميخوام بهتون معرفي كنم آمار بازديدهاي انجمن و اسم لاتين اون Visit Statistics هست. همونطور كه از اسمش پيداست وظيفه اين مد ثبت بازديدهاي روزانه انجمن هست.

اطلاعات تكميلي:
نام محصول:
Visit Statistics
شناسه محصول: visit_statistics
نسخه: 1.0
برنامه نويس: حامد حداديان
سايت سازنده: GTPLand
اطلاعات بيشتر ، همچنين دريافت مد از سايت www.vbulletin.org

با تشكر، حامد حداديان.

J4vad

Member
sunrise آفرين بر تو اي ايراني :D

اين ميشه اسمي براي ايران :wink:

واقعا عالي بود

يا حق .

آخرین ویرایش:

sunrise

Member
سلام کسی لینک رایگانش رو نداره؟
itgate.ir عزيز اين مد توسط من ساخته شده و مي تونم لينكش رو در اختيار شما قرار بدم ،‌ بنابراين شما ايميلتون رو بفرماييد تا من مد رو براتون ارسال كنم. فقط نكته اي كه هست اينه كه نسخه فعلي 1.1 هنوز كامل نبوده و نسخه 2 تمامي امكاناتي كه شما در تاپيك زير مطرح كرده ايد رو دارا هست كه تا چند روز ديگه ريليز ميشه. (فقط توجه داشته باشيد كه فايلي كه من در اختيار شما قرار مي دم فقط مخصوص خودتون هست - البته توصيه مي كنم اگه از نسخه نال شده vBulletin استفاده مي كنيد سعي در تهيه لايسنس نماييد)

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=70559

itgate.ir

Member
سلام
ممنون
مد رو گرفتم ولی یه مشکل داره
چه طور encoding اونو عوض کنم
چون الان همه کاراکتر ها رو علامت سوال می زنه!!!
لطفا کمک کنید

sunrise

Member
سلام
ممنون
مد رو گرفتم ولی یه مشکل داره
چه طور encoding اونو عوض کنم
چون الان همه کاراکتر ها رو علامت سوال می زنه!!!
لطفا کمک کنید
Encoding كه شما براي فارسي ساز استفاده مي كنيد مگه UTF-8 نيست؟ چون اگه اينطور هست نبايد مشكلي وجود داشته باشه اما اگه نوع Encoding فارسي ساز شما Arabic يا هر چيز ديگه اي هست بفرماييد تا شما را راهنماي كنم چطوري بايد اين مشكل رو برطرف نمود.

itgate.ir

Member
نه encoding در قسمت تنظیمات زبان utf-8 هستش نمی دونم مشکل از کجاست ؟
چون هم در لوکال هاست مشکل داره هم تو هاست!!!!

sunrise

Member
نه encoding در قسمت تنظیمات زبان utf-8 هستش نمی دونم مشکل از کجاست ؟
چون هم در لوکال هاست مشکل داره هم تو هاست!!!!
احتمالاً فايل XML كه به شما دادم رو قبل از اينكه Import كنيد داخل برنامه اديتوري مانند Notepad كه ويرايش نكرديد؟ چون در حالت معمول نبايد مشكلي وجود داشته باشه.

itgate.ir

Member
نه انکدینگ و نه هیچ چیزیشو تغییر ندادم

البته تو دیتا بیس که نگاه کردم دیدم زبان فارسی هم با یه encoding دیگه غیر از utf-8 ذخیره شده(فکر می کنم ISO-8859-1باشه)
چه طور از تو دیتابیس درستش کنم؟
چون وقتی زبان رو دانلودش کردم و انکدینگش رو تغییر دادم هیچ کدوم از عبارات فارسی نشد!!!

آخرین ویرایش:

sunrise

Member
نه انکدینگ و نه هیچ چیزیشو تغییر ندادم

البته تو دیتا بیس که نگاه کردم دیدم زبان فارسی هم با یه encoding دیگه غیر از utf-8 ذخیره شده(فکر می کنم ISO-8859-1باشه)
چه طور از تو دیتابیس درستش کنم؟
چون وقتی زبان رو دانلودش کردم و انکدینگش رو تغییر دادم هیچ کدوم از عبارات فارسی نشد!!!
يعني الان زبان فارسي براي قسمت هاي ديگه هم بصورت علامت ??? در اومده؟

itgate.ir

Member
دست آقای حامد حدادیان درد نکنه .چون ایشون نوشتنش؟

برای مشکل ماژول چه کارکنم؟

sunrise

Member
اگه وقت دارین می خواین pass بدم خودتون یه نگاه بندازین؟
موضوع كمي عجيب به نظر ميرسه اما اگه نام كاربري و پسوورد مديريت رو بصورت پيغام خصوصي برام بفرستيد حتماً مشكل رو براتون حل خواهم كرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا