مجموعه کارهای سیاه قلم

MAJOR

Well-Known Member
جواب

cold من نحوه دیفیس کردن حرف ی رو برات گذاشتم اگه مشکلی داشتی به من خبر بده در ضمن مابقی حروف هم کم کم می زارم فعلا با همین ی شروع کن سارا خانوم هم یه بار به ما گفت همش داری از فونت پیش فرض ویندو ز استفاده می کنی ولی اینطور نیست و من با همه نوع فونت کار می کنم ولی خوب مناسب نبود برای این کار ها از خط های کلک و ... استفاده کنم.
فعلا بای

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
عزیزم من منظورم این نبود که شما از کلک و چلیپا استفاده کنی من فقط گفتم تو این چند تا کاری که اینجا گذاشتی همشون از یه نوع فونت استفاده شده. وگرنه تفاوت بین فونت کلک با فونتهای معمولی خیلی زیاده و کاملا قابل تشخیص!

MAJOR

Well-Known Member
sara_is_nice_girl چشم ما از این به بعد از فونت های مختلفی استفاده می کنیم از راهنمایی های شما هم متشکررررررم

MAJOR

Well-Known Member
یه پیش=نهاد دارم برای تمام دوستان بییام با هم یه تاپیک همگار بزاریم که یک طرح رو پیشنهادی بزاریم و همه روش کار کنن تا یه طرح با حال از آب در بیاد اگه کسی موافقه بگه که تاپیکو راه بندازیم.

MAJOR

Well-Known Member
خواهش می کنم قابلی نداشت داگه کاری داشتی ما اینجا هستیم

nima_dsnr

کاربر VIP
ماجور دمت گرم... خیلی دنبال این آموزش بودم... مخصوصا ی نه حرف دیگه...

خودم به چنتا روش دیگه و حرف دیگه تعمیمش دادم بد نشد.

بقیه حروف رو هم راه بندازی دعات می کنیم !!!!

nima_dsnr

کاربر VIP
در ضمن اونی که توی امضات هست خیلی قشنگ شده.

علاوه بر "ی" چیدمان نقطه ها هم کار جالبی شده...

MAJOR

Well-Known Member
nima_dsnr جان خواهش می کنم اگه بچه ها پایه باشن یه تاپیک باز کنیم برای ساخت و آموزش دیفیس های مختلف و همه با هم شروع کنیم کار هارو توش بزاریم .

nima_dsnr

کاربر VIP
آره خیلی موافقم...

من یه چیزای مختصری توی تایپوگرافی گذاشتم... ( آموزشهای گروهی تو قسمت مباحث آموزشی و مقالات)

فکر نکنم کار درستی باشه اینرو که گفتی اونجا راه بندازیم وگرنه کار بدی نیست چون بی ربط نیست !

MAJOR

Well-Known Member
nima_dsnr جان نمی ونم اینجا بر پاش کنیم یا بزاریمش داخل آموزش ها بچها اگه بیان و نمظظر بدن عالی میشه من که آماده آمادم . منتظر نظرات شما هستم

nima_dsnr

کاربر VIP
Major جان حالا تا بشینیم بچه ها نظر بدن !

توی مباحث آموزشی و مقالات یه تاپیک جدا باز کن بنام دیفیس کردن فونتها یا یه چیزی تو همین مایه ها.

ما هم پشتت رو میگیریم... من که خیلی دنبال این مطلب هستم ...
300.gif

MAJOR

Well-Known Member
روچشم من یه تاپیک دیفیس راه می ندارم ولی حمایت شمارو می طلبه ها نیما جون آدرس گذاشتم سر بزنی ها ایول آدرسم به زودی میزارم.

MAJOR

Well-Known Member
بچهای عزیز دوستان و سروران عزیز سالگرد تولد مجید آنلاین رو به شما تبریک می گم و اینم آدرس تاپیک آموزش دیفیس حروف
اینجا کلیک کنید

MAJOR

Well-Known Member
amin-w800

amin-w800 جان اینم اون کاری که خواسته بودی خبرش رو به من بده که تغییر می خواد یا نه

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    167.7 کیلوبایت · بازدیدها: 2

MAJOR

Well-Known Member
آقا اینم یه کار جدید دیگه تقدیم به همه شما

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    57.6 کیلوبایت · بازدیدها: 4

MAJOR

Well-Known Member
آموزش دیفیس حرف( ت)

سلام اینم آموزش دیفیس حرف ت البته باید بگم برای دیفیس کردن حروف ت ب ن ی که با حرف دیگه ای ترکیب شدن مهم ترین کار اینه که فاصله بین این دو حرف کم بشه و نقطه ها خیلی منهم هستند . البته من این آموزش رو داخل بخش آموزش گذاشتم .

پیوست ها

• as.jpg
    as.jpg
    100.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5

جدیدترین ارسال ها

بالا