مجموعه سوالاتی از 4Images

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
تایپیک در رابطه با 4images زیاد بود اما نخواستم تایپیک مرده رو زنده کنم.
ایا نسخه فارسی 4images 1.7.4 موجود است، لینک دانلود رو بی زحمت بزارید.
چه ماژولهایی را می توان بر ردوی آن نصب کرد و چه امکاناتی دارند.
سایتی چهت داتلود قالب های آن معرفی کنید.
پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

izone

Active Member
درود بر شما.

فارسی ساز یا فایلهای زبان فارسی را میتوانید از پیوند زیر دریافت کنید. من اینرا آزمایش نکردم ولی چون در تارنمای خودشان هست باید درست کار کند.

http://www.4homepages.de/forum/index.php?topic=16182.0

درباره برنامه های افزودنی هم میتوانید در همان تارنمای سازنده جستجو کنید. برنامه بسیار است ولی شکیبایی برای نصب میخواهد چون بایستی در کدها دستکاری کنید. بیشتر برنامه ها را در همان تارنما و بخش بخش افزودنیها http://www.4homepages.de/forum/index.php#5 میتوانید بیابید.

شاد و سربلند باشید.

siavashmusic

Active Member
این پروژه اونقدر قوی هست که کاملا شما میتونید براساس سلیقه تنظیمش کنید
یکی برای مشتری 3 سال پیش کاستمایز کردم + طراحی قالب که حتی کسایی که باهاش کار میکردند نمیتونستند تشخیص بدند
البته به قدرت سیستم برمیگرده
ولی بخش امنیتش زیاد دلچسب نیست خیلی زود به زود براش پچ ریلیز میشه
خیلی روی هسته این سیستم بدلیل قوی نبودن حمله صورت میگیره
برای استفاده از این سیستم باید خیلی به این مورد دقت کنی
مخصوصا اگه دسترسی آپلود عکس برای کاربران رو اگه بخوای باز بزاری

من اسکریپت Cpg رو برای گالری به شما پیشنهاد می کنم که خودش زبان فارسی پشتیبانی میکنه
اسکریپتشم برا خصوصی سازی انعطاف پذیره

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
این پروژه اونقدر قوی هست که کاملا شما میتونید براساس سلیقه تنظیمش کنید
یکی برای مشتری 3 سال پیش کاستمایز کردم + طراحی قالب که حتی کسایی که باهاش کار میکردند نمیتونستند تشخیص بدند
البته به قدرت سیستم برمیگرده
ولی بخش امنیتش زیاد دلچسب نیست خیلی زود به زود براش پچ ریلیز میشه
خیلی روی هسته این سیستم بدلیل قوی نبودن حمله صورت میگیره
برای استفاده از این سیستم باید خیلی به این مورد دقت کنی
مخصوصا اگه دسترسی آپلود عکس برای کاربران رو اگه بخوای باز بزاری

درود بر شما
متشکرم از راهنمایی های دوستان
سیاوش جان، cms همانند 4images سراغ داری که انعطاف پذیری 4images و سهولت استفاده داشته باشه و امنیت جالبی داشته باشه؟
- و سوال دیگه اینکه چطور می تونم عضو گیری رو بطور کامل حذف کنم؟
------------------

من اسکریپت Cpg رو برای گالری به شما پیشنهاد می کنم که خودش زبان فارسی پشتیبانی میکنه
اسکریپتشم برا خصوصی سازی انعطاف پذیره

محمد جان آیا شما خودت از cpg استفاده کردی؟ نمونه وب سایتی که از این اسکریپت استفاده می کنند رو بی زحمت معرفی کن

--------
izone جان من پک فارسی رو نصب کردم ، اما تا در مرورگر راست کلیک نکنم و utf-8 رو انتخاب نکنم، متنها نا مفهوم هستند، راهنمایی بفرمایید

آخرین ویرایش:
سایت اصلی Cpg اینه www.coppermine-gallery.net که تو سایت بری میتونی دمو با قالبای مختلف ببینی
امکاناتش از جمله عضو گیری ، کامنت گذاشتن توسط بازدید کنندها ، امتیاز دادن به عکس ها و ...
البته ممکنه قالباش به نظر بی ریخت بیاد اما قالبهارو میشه به راحتی با Front Page ادیت کرد و هر طور که دوست داری تغییر بدی که یکی از مزیتاش همینه
در ضمن زبون فارسی خودش داره و نیاز نیست که فارسی سازشو بگیری
یه نمونه سایت ایرانی ام می توتن اینو بهت معرفی کنم : www.galleryaks.com
البته یه سیستم بسیار ساده گالری هست به اسم : DAlbum که خیلی کم حجم و سادس یه سرچ بکنی تو گوگل لینکشو پیدا میکنی
یه سیستم دیه که خیلی مفصل تره gallery-2.1.1a-developer هست که امکاناتش بسیار زیاده اونم می تونی پیدا کنی با یه سرچ اما چون دورو بر 8 مگابایت حجم داره خودم نمی تونم آپلود کنم اما با یه سرچ پیدا می کنی.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
سایت اصلی Cpg اینه www.coppermine-gallery.net که تو سایت بری میتونی دمو با قالبای مختلف ببینی
امکاناتش از جمله عضو گیری ، کامنت گذاشتن توسط بازدید کنندها ، امتیاز دادن به عکس ها و ...
البته ممکنه قالباش به نظر بی ریخت بیاد اما قالبهارو میشه به راحتی با Front Page ادیت کرد و هر طور که دوست داری تغییر بدی که یکی از مزیتاش همینه
در ضمن زبون فارسی خودش داره و نیاز نیست که فارسی سازشو بگیری
یه نمونه سایت ایرانی ام می توتن اینو بهت معرفی کنم : www.galleryaks.com
البته یه سیستم بسیار ساده گالری هست به اسم : DAlbum که خیلی کم حجم و سادس یه سرچ بکنی تو گوگل لینکشو پیدا میکنی
یه سیستم دیه که خیلی مفصل تره gallery-2.1.1a-developer هست که امکاناتش بسیار زیاده اونم می تونی پیدا کنی با یه سرچ اما چون دورو بر 8 مگابایت حجم داره خودم نمی تونم آپلود کنم اما با یه سرچ پیدا می کنی.

درود بر شما امکان پزیر هست که cms هایی را معرفی کردید را با هم مقایسه کنید؟
شما کدام را توسیه می کنید؟
آیا میتوان از طریق ftp عکس ها رو در 4images اضافه کرد؟
پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

siavashmusic

Active Member
حذف بخش ثبت نام در پروژه 4images نیاز به یه مقدار آگاهی از این پروژه داره البته اگه php کار کرده باشی آسونه
در مورد مقایسه میتونم بگم جدابیت 4images خیلی بیشتر همراه با پلاگین های گسترده تر هست اصلا قابل قیاس نیست
البته این نظر منه شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشند

در مورد آپلود از طریق FTP هم باید در پوشه بریزی از طریق پنل مدیریت در دسته و شاخته موردنظر وارد کنی منظورت و متوجه نشدم!

از طریق ftp این امکان رو نداره چون باید کد و لینک عکس هارو در بانک اطلاعاتی ذخیره کنه در ضمن از عکس ها باید Thumb بسازه
اما میشه فایل هارو بصورت زیب شده .zip بصورت گروهی آپلود کنید.
در مورد DAlbum که خیلی ساده هست امکاناتش Slid Show و امکان گذاشتن کامنت برای عکس ها هست نیاز به ثبت نام نداره
و از انواع فایل های صوتی و تصویری و Pdf رو ساپورت میکنه در ضمن محیط مدیریتی خیلی ساده ای داره

---

Cpg امکان ثبت نام کاربر ، آلبوم خصوصی ، امکان آپلود تصاویر توسط بازدید کنده ها ، Slideshow ، کامنت ، امتیاز دهی به تصاویر رو داره در ضمن قالب به راحتی میشه براش طراحی کرد

---

gallery-2.1.1a-developer فراتر از اونها امکاناتی از قبیل فروش تصاویر با کیفیت های بالا و سبد خرید رو داره ، قالب های متنوع ، تصاویر رندم و در کل گالری خیلی با کلاسی هست ولی قسمت مدیریتش خیلی پیچیدس در ضمن کسی فارسیش نکرده اما خوب توی سیستم گالری فارسی زیاد مهم نیست

من Cpg رو که ساده تر هست به شما پیشنهاد می کنم.

amoosibil

Member
مشکل با DAlbum

سلام. من DAlbum را روي سرور extract کزدم . وقتي لينک www.mysite.com/photo/index.php را ميزنم وارد صفحه اي ميشه که بايد login مرد. بعد از اينکه username و password را ميزنم (هردو admin هستند) اين error ها را ميدهد :

[LTR]
Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 535 is not allowed to access owned by uid 0 in /home/***yoursite***/public_html/photo/include/functions.php on line 630

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/***yoursite***/public_html/photo/include/functions.php:630) in /home/***yoursite***/public_html/photo/include/functions.php on line 634

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/***yoursite***/public_html/photo/include/functions.php:630) in /home/***yoursite***/public_html/photo/include/functions.php on line 634

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/***yoursite***/public_html/photo/include/functions.php:630) in /home/***yoursite***/public_html/photo/include/functions.php on line 635

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/***yoursite***/public_html/photo/include/functions.php:630) in /home/***yoursite***/public_html/photo/include/functions.php on line 460​
[/LTR]

مشکل از کجاست ؟ چکار بايد کرد ؟

آخرین ویرایش:

amoosibil

Member
من مشکلي با 4images دارم. تاحالا 2 بار توي اين سايت پرسيدم ولي کسي جوابي براش نداشته ! اينجا هم مطرح ميکنم. اگه کسي ميتونه لطفا راهنماييم کنه.
من فايلهاي 4images را آپلودکردم، permission ها را هم تنظيم کردم، ولي وقتي آدرس صفجه نصب را ميزنم، پيغام زير نمايش داده ميشه:

[LTR]
Warning: Unknown(/home/cactusdr/public_html/4images/index.php): failed to open stream: Permission denied in Unknown on line 0

Warning: Unknown(/home/cactusdr/public_html/4images/index.php): failed to open stream: Permission denied in Unknown on line 0

Warning: (null)() [function.include]: Failed opening '/home/cactusdr/public_html/4images/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0
[/LTR]

مشکل از کجاست ؟ چطوري ميشه حلش کرد ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا