مجموعه آموزشی گنومون

esfehanei

Member
با سلام خدمت دوستان
من میخوام مجموعه آموزشی گنومون رو بگیرم میخوام نظر شما رو هم بدونم اگه میشه یه نظری بدید
توی قسمت دانلود ها دوستان لطف کردند ولی من نتونستم دانلود کنم چون حجم اش زیاده

نظرتون خیلی برام مهمه لطفا نظرتونو حتما بگید
با تشکر

آخرین ویرایش:

30min

Banned
من این مجموعه رو گرفتم .
خیلی خوب هستش .
اگر اول آموزش های ابتدائی Lynda که فکر میکنم توش هست رو ببینید بعد برید سراغ Gnomon خیلی خوب هستش .
فقط یک کمی دشوار هست درکش که اگر آشنایی کمی با مکس داشته باشید میتونه کمک کنه .
موفق باشید .

esfehanei

Member
نه آموزشهای لیندا رو نداره
من میخوام مایا رو هم شروع کنم به اندازه حدود متوسطه مکس کار کردم یه کم هم مایا کار کنم بهتره
اون گنومون هم خوبه اونم می گیرم
با تشکر

Ultra3D

Well-Known Member
ببین من این آموزش ها رو دیدم ... حتی اگه فارسی باشن بازم درکش سخته چون بین آموزش ها حرفه ای ترین سری هست
بعضی از وقت ها مدرس هاش از روش ها و پلاگینی هایی استفاده می کنن که آدم اصلا ً اسمش رو هم بلد نیست !
به نظر من اگه بگیریش نا امیدت می کنه و سر در گم می شی !
از لحاظ ترتیب فکر کنم این طوری خوب باشه...

Linda or digital tutorial ------> CG Academy ------ > Gnomon

آموزش های 3D place & Eat 3D هم خیلی جالبه ولی تو فروشگاه ها پک های کاملش پیدا نمی شه و باید خودت دانلود کنی یا سفارش دانلود بدی و یا از اونایی که دانلود کردن بخری!

esfehanei

Member
خوب یعنی گنوون رو نگیرم؟
سی جی آکامی هم هست ولی من دیدم موضوعاتش بدرد نخور بود مثل اسکریپت نویسی؟!!!(می گی نه برو ببین)
آخه اسکیریپت نویسی چه ربطی به مکس داره؟
دیجیتال تاتورز هم دیدم خوبه آموزش ماشینشو دیدم و نتونستم بسازم دلیلشم گفتم برای یکی از دوستان اینجا هم میزارم اگه راه حلی داره بگید
پس فعلا با توجه به نظرات شما استفاده از گنومون خوب نیست
مشکل رو توی یه تاپیک میذارم لطفا کمک کنید

Ultra3D

Well-Known Member
نمی گیم خوب نیست ... می گیم مثلا ً اگه شما نتونستید با آموزش digital tutorial  ماشین رو بسازین به احتمال 90% نمی تونید رو هیچ کدوم از آموزش هاش کار کنید و بسازید ... چون واقعا حرفه ای ...

مثلا ً برای کارای معماری تو اخر کار یک دونه رندر رو نشون می ده و یک دونه عکس واقعیش رو و من خودم که این همه رندر Real دیدم قاطی می کنم ... چون جزئیات مدلینگ و تکسچرینگ خیلی بالایی داره
تو بهترین حالت من تونستم بعد از 3 بار نگاه کردن حرف هاش و تکنیک ها رو بهمم!

Linda or digital tutorial ------> CG Academy ------ > Gnomon

این طوری باید جلو بری و تمرین زیاد اگه از گنومنو استفاده کنی فرار می کنی چون واقعا سرعت داره

esfehanei

Member
منظورتون از سرعت چیه یعنی مثلا توی 30ثانیه یه آم میسازه با تکسچر و...
اون سی جی آکادمی چی اون خوبه ؟
سطحش بالاس؟

30min

Banned
جواب سئوالتون داده شد دیگه چرا باز دنبال سئوال میگردی ؟! :mad:
ببین آموزش های Digital tutors از لحاظ فهم راحت تر هستش و یک جورایی پایه ای تر میگه اما آموزش های GNOMON چون یک جورایی سریع تر توضیح میدی و حرفه ای تر کار رو شروع میکنی نیازمند اینه که شما پیشینه ای از مکس داشته باشی .
پس میتونی آموزش های Digital tutors یا Lynda رو بگیری و بعدش بری سراغ GNOMON که آموزش های حرفه ای تری داره .

esfehanei

Member
بله منم دارم میگم من دیجیتال تاتورز رو گرفتم که توش لیندا هم هست البته لیندا فقط مقدماتی توضیح میده چه جور باکس بسازی و از این جور چیزا
دیجیتال تاتورز رو هم دارم آموزش ساخت ماشینش رو هم دیدم ولی اون مشکلی که توی تاپیک "مشکل من با مکس"گذاشتم برام پیش اومد ولی اون کسی که توضیح میداد براش همچین چیزی پیش نیامد
منم بیخیال ساختن ماشین شدم بعد از یه مدت دیدم وقتی کارم بیشتر از چند ساعت طول میکشه اون مشکل برام پیش میاد
حالا گفتم برم گنومون بگیرم چون اون بیشتر روی نور پردازی و کار با زیبراش هست یعنی توی زیبراش میسازه میاره توی مکس
خوب که شماها گفتید حرفه ای هست نمیگیرم میرم ببینم مایا چه طوره شاید رفتم توی کار مایا یا اینکه فتوشاپ

ولی باز هم ممنون از نظراتی که دادید

pclord

کاربر متخصص
درود

دوست عزیز شما اگه میخواین تری دی مکس کار کنید ، آموزش بهتر و کاملتر از Cg Academy گیرت نمیاد.یادگیریش هم اگه با دقت نگاه کنی خیلی راحته. همون Cg Academy پک اولشو بگیر.

موفق باشی.

esfehanei

Member
ممنون از شما توی پی سی ورلد دوتا مجموعه سی جی آکادمی هست
یکیش هست 14دی وی دی هست
یکیش هم 10دیوی دیه
من نمی دونم دقیقا کدوم بهتره ولی اون 14دی وی دیه فکر کنم بهتر باشه
هرکدوم که دوستان گرفتن ویا اطلاع ازش دارن توضیح بدن

البته شاید هم برم مایا کار کنم چون با مکس که کار می کنم خیلی اذیت میکنه
انشا الله که درست میشه

با تشکر

pclord

کاربر متخصص
اگه در توانت هست هر دو رو بگیر، اگه نه پک شماره یک که 14 دی وی دی هست رو بگیر.

esfehanei

Member
یا تشکر همین رو فعلا انتخاب کردم حالا یا اینو میگرم یا آموزش مایا رو
با تشکر از همه دوستان که کمک کردن

pclord

کاربر متخصص
اگه به مایا علاقه داری ، از همین اول برو سراغ مایا و بیخودی وقتتو تلف نکن.چون این دو برنامه مکس و به خصوص مایا سنگین هستن، یادگیریشون زمان میخواد،برای همین فعلا هر کدومو که خوشت میاد ادامه بده ، بعدا یادگیریه یکی دیگش ساده تر میشه.

موفق باشی.

30min

Banned
من چون میدونم سئوال بعدیت چیه جواب میدم که دیگه بری سر اصل مطلب !!!
سئوال : به نظر شما کدوم نرم افزار بهتره ؟! مایا یا مکس ! :wink:
جواب کلیشه ای ! :wink: : هر دو نرم افزار قدرت فوق العاده ای دارن و تقریبا با هر دو هر کار بخوای میتونی انجام بدی پس فرصت و وقت رو غنیمت بشمار و برو سراغ یادگیری نرم افزار مورد نظرت .
موفق باشی .

esfehanei

Member
اتفاقا توی پی سی ورلد اینقدر از این سوالا پرسیدم که نگو توی تاپیک مباحث آموزشی پی سی ورلد نصفش همین سواله و هرکی یه جوابی داده
من خودم مکس رو خیلی دوست دارم ولی دلیلم برای مایا کار کردن یه مشکلیه که سر کار با مکس دارم همین (مشکلمو توی تاپیک "مشکل من با مکس" نوشتم شما هم اگه میتونید کمک کنید)
فقط و فقط برای همین من میخوام مایا کار کنم چون از اول من مکس کار کردم یه سال هم وقت گذاشتم و یاد گرفتم چه قدر هم کتاب و سی دی و... گرفتم پارسالم کل کامپیوترو عوض کردم ولی بازم نشد(مشخصات کامل کامپیوترم و... در تاپیک"سخت افزار برای3d"تو قسمت سخت افزار هست)
خوب موندم چی کنم
با این اوضاع یا باید برم مکس یا باید برم حتما پاور پوینت کار کنم:lol:
شما هم اگه راه حلی دارید بگید
با تشکر فراوان

درود

دوست عزیز شما اگه میخواین تری دی مکس کار کنید ، آموزش بهتر و کاملتر از Cg Academy گیرت نمیاد.یادگیریش هم اگه با دقت نگاه کنی خیلی راحته. همون Cg Academy پک اولشو بگیر.

موفق باشی.

شما از چه لحاظ می گین این کاملا غلطه چون هیچ چیزش درست نیست همون جوری اموزش می دن مثل gnomon (نمی دونم درست نوشتم یا نه ؟) ولی دیچیتال توتورز موزش ها ی رو برنامه ریزی هست مثل لیندا ....>؟

کاملا حرف شما رو رد می کنم >؟

جدیدترین ارسال ها

بالا