مجموعه آموزشی مایا 2012 به فارسی

مجموعه آموزشی مایا 2012 به فارسی
اين مجموعه حاصل تلاش گروه آموزشي irandlc است که بر پايه استاندارهاي آموزشي شرکت هاي فعال و معتبر در حوزه آموزش انيميشن در جهان بخصوص، digital-tutors تهيه و تدوين گرديده است.

آموزش ها به زبان فارسي و توسط مدرسين ايراني و متخصص در امر آموزش انيميشن ارائه شده که نسبت به نمونه خارجي بسيار جامع و کامل تر است . از اين رو اين مجموعه در مقايسه با ساير مجموعه هاي آموزشي فارسي که تا کنون ارائه شده، منحصر به فرد و بي نظير است.

zOfQFSndYR.jpg

براي اطمينان مي توانيد نمونه هايي از ويدئوهاي آموزشي را در زیر بصورت رایگان
،البته با کيفيت تصويري پائين را مشاهده نمائيد.
لطفاٌ در بخش نظر سنجی به نمونه ویدئو های آموزشی امتیاز دهید.

حتماً ببینید www.irandlc.com

آخرین ویرایش:
سلام . خیلی شروع خوبی دارید ولی برای سطح پایه 40 هزار تومان گرون نیست . ( مثلاً gnomon یک سری آموزش کامل رو 69 دلار میزاره تازه با اون همه اسم و رسم ) .
به نظر من وب سایت های زیر فیلم های آموزشی مناسبی به زبان فارسی دارند . بهترینش به نظر من dramatic-arts است که کاملاً رایگانه ( البته امیدوارم همیشه رایگان باشه )
www.cgnet.ir
www.mostafa3d.com
www.dramatic-arts.com
حالا کیفیت فیلم های cgnet اصلاً خوب نیست و لی دوتای دیگه کیفیت صدا و تصویر خوبی دارند

سلام ممنون از توجه شما
در مورد قیمتش تا حدودی موافقم، اما من قصدم این بود که دوستان نمونه ویدئوهای آموزشی رو ببینن و سطح کیفی کار رو بسنجیم.
اما چون بحث قیمت شد، یه مثال براتون میارم، به سایت آموزشگاه طرحستان http://www.tarhestan.org برید، آموزشگاه معروفی تو تهرانه مگه نه؟ قیمت دوره های غیر حضوری انیمیشن سازی رو یه نگاهی بندازید و مقایسه کنید. گذشته از کیفیت بسیار پائین آموزشی که اگر بخواید با یک لینک، نمونه اون رو در اختیارتون می گذارم، قیمت بسیار بالایی رو شاهد هستیم.
بهرحال فرمایش شما هم درسته، چشم سعی می کنیم قیمت رو هم پائین بیاریم. خیلی دوست دارم نظرتون رو راجع به ویدئوها بدونم و قیمت پیشنهادیتون رو برای این مجموعه.
بسیار سپاسگذارم از راهنمایی خوبتون

خواهش می کنم . کیفیت کارتون که خیلی خوبه ولی به نظر من بهتره به یک سیستمی اسم سایت یا خودتون را مطرح کنید . ( همه دنبال کیفیت نیستند . اسم و رسم سایت شما هم مهمه )
در مورد آموزشگاه طرحستان بگم . من رفتم این سایت رو دیدم ولی باید بگم اگه فیلم های آموزشی خودش رو رایگان هم بزاره نمی رم سمتش چرا که هنر مندانی که تربیت کرده خیلی ضعیف هستند ( از روی نمونه کار ها می توان سطح آموزش را فهمید )
به نظر من فیلم های آموزشی شما خیلی بهتر از طرحستان است . ( ولی طرحستان یه کمی اسم در کرده بخاطر همین مردم میرن سمتش )
به نظر من اگه چند نمونه کار حرفه ایی ( در حد gnomon و fxphd ) کنار فیلم های آموزشیتان قرار دهید راحت تر می تونید کارهای خودتون رو بفروشید .
در مورد قیمت به نظر من بهترین سیستم اینکه جلسه بندی کنید مثلاً هر دو جلسه 3 یا 4 هزار تومان . این کار دو تا سود یکی اینکه اگر کاربر خوشش نیاد بقیه جلسه ها را نمی خره . دوم اینکه مردم راحت تر 3 یا 4 هزار تومان را می دهند تا اینکه یکدفعه ایی 40 هزار تومان . واگر آموزش هاتون خوب و مستمر باشد در اینترنت و بین هنرمند های مایا پخش میشه و کم کم اسم کار های شما مطرح می شه اون موقع می تونید قیمت ها را کمی بالا ببرید .
در هر صورت به نظر من شما فقط اسم کار هایتان مطرح نشده . به فکر مطرح شدن باشید که البته اصلاً کار آسونی نیست .

clickrast

Member
حالا کیفیت فیلم های cgnet اصلاً خوب نیست و لی دوتای دیگه کیفیت صدا و تصویر خوبی دارند

ممنون از پیشنهادتون ولی انصافا با توجه به حجم ویدئوهامون، کیفیت صدا و تصویر قابل قبوله، اینطور نیست؟ هدف اصلی ما هم گسترش آموزش برای همه بود، حالا وضعیت در مورد سرعت اینترنت داره بهتر میشه ولی هنوز هم خیلی جاها دسترسی به اینترنت پرسرعت نیست.
ضمن اینکه کیفیت اچ دی آموزش ها هم در قالب آرشیوهای ماهیانه ارائه میشن که با توجه به قیمتشون "رایگان" محسوب میشن! (5هزار تومان برای حدود 20 ساعت آموزش)

- با احترام

ممنون از پیشنهادتون ولی انصافا با توجه به حجم ویدئوهامون، کیفیت صدا و تصویر قابل قبوله، اینطور نیست؟ هدف اصلی ما هم گسترش آموزش برای همه بود، حالا وضعیت در مورد سرعت اینترنت داره بهتر میشه ولی هنوز هم خیلی جاها دسترسی به اینترنت پرسرعت نیست.
ضمن اینکه کیفیت اچ دی آموزش ها هم در قالب آرشیوهای ماهیانه ارائه میشن که با توجه به قیمتشون "رایگان" محسوب میشن! (5هزار تومان برای حدود 20 ساعت آموزش)

- با احترام

این حرف شما کاملاً درسته همه سرعت اینترنت بالا ندارند حق با شماست . ولی به نظر من لینک با کیفیت بالا هم قرار بدید . من همیشه به سایت شما سر میزنم . آموزش های خوبی دارید چرا وارد نرم افزار های nuke و houdini نمی شید خیلی ها دنبال آموزشش هستن . بازم تشکر

از نظرات همگی شما ممنونم

قیمت این مجموعه به 25000 تومان (هزینه ارسال رایگان) تغییر کرده. نمونه ویدئوهای آموزشی رو هم قصد داریم با کیفتی نزدیک به کیفیت اصلی جایگزین کنیم. بهتر نشد؟

به نظر من الان خوب شد ( معقول شد ) . فیلم های بعدی هم قرار بده برای اونایی که سطحشون بالا است . مثلاً می تونی سطح مایا کارای ایرانی رو از نمونه کارها و سوالاتشون تشخیص بدی . امیدواردم موفق باشی :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا