ما با مدرک حرف می زنیم

baharaneh

Member
خدمت همه دوستان گل مجید آنلاینی سلام می کنم سال نو را به همه تبریک می گم و آرزوی بهترین ها را برای شما دارم :
مدتی پیش دقیقا در تاریخ سوم اسفند 85 سایت شاهکارطراحی که اکثر فلش کارهای عزیز باهاش آشنایی دارند در بخش خبری 20:30 جمهوری اسلامی ایران شبکه دو پخش شد و چند دقیقه بعد من این خبر و به همه دوستان بصورت پیام خصوصی یا از طریق یاهو ارسال کردم که خوب متاسفانه برخی باور نکردند و شروع به تمسخر ما کردند که شما سایت بیخودی دارید و هر چیز هم که می نویسید دروغ و خلاصه کلی از این حرفها ، البته من هم مثل همه خبر نداشتم که سایت پخش میشه از تلوبزیون ولی خوب وقتی دیدم باورم شد .
هرچی تلاش کردم که یک طوری این ویدئو را بدست بیارم نتونستم و مشکل بزرگتر هم این بود که خبر ( تکرار نداشت ) که دوباره ضبطش کنم اما امروز بعد از ظهر نبی عزیز دوست خوبم که جا داره ازش تشکر کنم سایت سروش رسانه را به من معرفی کرد و بعد از جستجو در اون سایت ما بالاخره تاریخ پخش 20:30 و پیدا کردیم و ویدئو را دریافت کردیم و حالا هم بدون هیچ دست کاری این ویدئو به روی انجمن سایت مجید آنلاین گذاشتم
من نه جایی اعلام کردم که فلش بلدم و نه جایی اعلام کردم که آخرت فلش هستم و هدفم از این سایت پیشرفت بیشتر ایرانی ها تو این زمینه بود و این سایت نه اینکه هیچ سودی واسم نداره بلکه خیلی هم خوب وقت گیره و بیش از 500 سورس و قرار دادن در سایت خوب کار ساده ای نیست و به جرات می تونم بگم که از سایت Flash-Db هم بیشتر سورس قرار دادیم که باز هم به خاطر حل مشکلات کاربران و ایرانی ها بوده .
امیدواریم با قرار دادن این ویدئو دیگه دشمن تازه پیدا نکنیم و به راستی صحبتهامون دوستانمون پی ببرند !! امیدوارم موفق باشید ...
لینک دانلود از طریق سایت شاهکارطراحی : http://www.horsekh.com/iranflash/featdesign_tv.zip
سایت سروش رسانه : http://www.iransima.ir
برای اینکه از سایت سروش رسانه بطور مستقیم ببینید می تونید از لینک بالا تاریخ 3 / 12 / 85 و انتخاب کنید و بعد از اون در صفحه بعد 20:30 و کلیک کنید و ببینید

mehrdad-k

Member
اگه من جای شما بودم سعی میکردم اسم سایتم رو به نوعی متناسب با محتوای اون انتخاب کنم راستش قبل ازاینکه سایت بازشه انتظار دیدن یه سایت Full Flash عجیب رو دادشتم ... :D درهرصورت موفق باشید..ضمنا اگه به فیلم دقت کنید در ابتدا با جمله:(( این سایت رو هم شما معرفی کردید...)) شروع میشه که ((شما)) هر کسی می تونه باشه حتی خود شما..:D شوخی کردم.سایت خوبی دارید.
.وقت خوش..

NabiKAZ

Well-Known Member
اگه من جای شما بودم سعی میکردم اسم سایتم رو به نوعی متناسب با محتوای اون انتخاب کنم راستش قبل ازاینکه سایت بازشه انتظار دیدن یه سایت Full Flash عجیب رو دادشتم ... :D درهرصورت موفق باشید..ضمنا اگه به فیلم دقت کنید در ابتدا با جمله:(( این سایت رو هم شما معرفی کردید...)) شروع میشه که ((شما)) هر کسی می تونه باشه حتی خود شما..:D شوخی کردم.سایت خوبی دارید.
.وقت خوش..

البته چندان لزومی نداره سایتی که در مورد فلش حرف میزنه الزاماً با فلش طراحی بشه، اما به نظرم لازمه که به اندازه کافی از فلش استفاده کنه که بیننده خیال نکنه وب سایت در زمینه ای که داره آموزش میده ناتوانه !
نمونش هم سایت flashkit.com بزرگترین سایت منبع فلشه ، که با فلش طراحی نشده اما هر جا که لازم بوده از فلش استفاده کرده.

در مورد اینکه شاید خودشون معرفیش کردند، من باهاش که حرف میزدم میگفت اینطور نبوده ، اما مطمئنا یه نفر بهشون معرفی کرده که مجری اونجوری گفته...

نکته ای که نباید فراموش بشه اینه که معرفی این سایت به منزله بهترین بودن نیست ! یعنی اینطور نبوده که متخصصین یا خبرنگاران اون خبر مثلا نشسته باشند کل وب سایت ها رو بررسی کرده باشند و سایت شما رو برگزیده باشند. بلکه فقط جنبه معرفی داشته و شاید یکی از دوستان شما براشون میل زده و سایت رو معرفی کرده بهشون. و اونها هم برای تنوع تو برنامه اون رو معرفی کردند وگرنه میدونیم که خیلی سایت های قدیمی و معروف هستند که چند ساله دارند کار میکنند و حداقل تو تلوزیون اسمی ازشون برده نشده.

در یک کلام غرور کاذب برتون نداره !
بازم آرزوی پیشرفت براتون دارم.
با احترام.
نبی

YTERROR

Active Member
:lol: بابا بی خیال الان این تایپیک رو از خنده مردم

سایت مجید آنلاین از سایت شاهکار مقاله بیشتر داره ئدر مورد فلش نمی ددونم سایتتون دو یا سه ماه راه افتاده و خیلی طراحیش معمولی و اج تی ام ال و بیشتر سرسها هم فقط آپلود شده و .....

یا ما خیلی از سنمون گذشته یا شما نبودین وقتی سایتهایی بزرگی در زمینه فلش آموزشی وجود داشت که آموزش بود نه ...... و بعد از یک مدت همه شون از بین می رفتن و اصلا الان که نگاه می کنم سایت شاهکار دی مقابلشون یک وبلاگ هم حساب نمی شد که تویی اخبار بخواد معرفی کنه

در کل شما به ایمیل اخبار ساعت 8:30 یا هر برنامه تلویزیونی ایمیل بزنید معرفی می کنند و فکر نمی کنم زیاد جالب باشه :D

بعنوان یک پیشنهاد طراحی سایتتون و عوض کنید چون من هر وقت تویی امضا شما دیدم آقا رضا کلیک کردم بیشتر از 2 دقیقه نتونستم تحمل کنم از بهم ریختگی و .....

در کل موفق و پیروز باشید و بهتر بود تویی ایمیل که می زنید سایتهای رو معرفی می کردید واقعا مفید باشه و بیشتر بجایی تکرار مکررات در سایتتون یک آموزش جدید یا یک سرس جدید نه سرسها سال 2003 یا 2004 بزارین:cool:

terrorist

Banned
منم با یاهو ترور جان موافقم ....
به نظر من هم بهتره که طراحی سایتتون را عوض کنید ....

و یه کم هم سایت را از این شلوغی خارج کنید چون آدم سرگیچه میگیره.....

maxpal97

Active Member
سلام دوستان . سایتتون سایت کاملی هست به لحاظ محتوایی ولی از نظر قالب و انسجام یه به هم ریخته . سعی کنید مطالب به صورت طبقه بندی شده باشه تا بیننده بدونه کجا عنوان هست و کجا مقاله آموزشی و یا برای مثال بنر بالاتون خیلی بزرگ هست و تبریک سال نو معلوم نیست وسط هست یا سمت چپ . از نظر رنگی و اندازه عکس ها و تبلیغات نظم خاصی وجود نداره . صفحات دیگه مثل تالار گفتمانتون هم قالبش با بقیه فرق می کنه ... .
این یه پیشنهاد برادرانه بود و نظر شخصی من .
موفق باشید .

baharaneh

Member
اول اینکه از همه دوستان مخصوصا دوستانی که در رابطه با طراحی سایت به من کمک کردند تشکر میکنم و حتما در روزهای آینده مشکلات و برطرف میکنم در رابطه با سورس ها همه نوع سورسی تو سایت هست و سمت راست سایت مربوط به جدیدترین سورسهای ارسالی که همشون مربوط به سال 2006 و سال 2007 هستند

fafa^mx

Member
البته از لحاظ طراحی که نمیشه زیاد مشکلی گرفت به هر حال سایت حرفه ای ! مخصوصا این تیکه :
<META content="MSHTML 6.00.2600.0" name=GENERATOR>
فقط یه دو سه تا اشتباه کوچیک توی کد نویسی وجود داره که فکر میکنم اگه حل بشه Adobe بهتون Banner بده ، اینم اون دو سه تا مشکل:
http://validator.w3.org/check?uri=http://www.featdesign.ir/
الان اکثر سایت ها این مدلی طراحی میشن مثل : http://www.thefwa.com
البته فکر نمیکنم ریاد کارشون به فلش مربوط باشه.

CMAX

Member
سلام سال نو واسه همه مبارک باشه

البته شاید زیاد درست نباشد تا همه زحمت و نیت شما رو در مورد زدن سایت ببریم زیر سوال و بگیم چون طراحیش بده
و یا سیستم سایت یوزر فریندلی نیست پس کل قضیه ناک اوت و ارزش بی ارزش
مسله اینجا نه دشمن و نه رقیب و نه چیز دیگری است جز پیشرفت کار خود شما
اما از نظر من اینکه شما زیادی به سایت و کلیت قضیه پرو بال و شاخ و برگ زیاد می دهید و مثل اوایل که کلی
شعارهای چنین و چنان می نوشتید خوب شاید زیاد صحیح نباشد مثلا همین که الان تبلیغ سایت رو در امضای
خودتون تغییر دادین عاقلانه تر بنظر می رسد
در مورد سورسها هم خودتون بهتر می دونید که یه دونلود و یه آپلود است و بس و خیلی از سورسها هم به عصر
یخبندان مربوط می شود و حتی بعضی از اسکریبتها تحت 8 باید update شود و زیاد جالب نیست
چرا که بیشتر سورسها اصلا کارایی برای اجرا ندارند و یا اینکه به صورت کلی قابلیت گنجاندن در قالب یک پروژه رو
ندارند
در ضمن Flash-Db اصلا خودش توی سایتهایی از این قبیل پشه هم حساب نمی شود تا حالا شما به عنوان یک
استاندارد بخواهید از اون نام ببرید و از طرف دیگه همین Flash-Db خودش کامل فلش است و حداقل قاعده کار
رو اینجا رعایت کرده هرچند که کاربری حرفه ای نداشته باشه اما شما این نکته رو هم هر چند زیاد لزومی نداره اصلا رعایت نکردید

در کل اینکه

کمی به طراحی سایت برس
در مورد valid بودن HTMLحتما یه فکری به حالش بکن
گاهی میگی ایران فلش گاهی شاهکار طراحی و ... خوب موضوع رو که داری اسمش رو هم درست انتخاب کن
شاهکار طراحی با وضعیت الان سایتت یه جور تناقض محضه
وقتی کاری رو انجام می دی برای دیگران اول از همه منتی نباشه دوم هم غرور کاذب و بعد هم انتظار برخورد خاصی
گاهی وقتا همین طرز غلط ارایه موضوع از جانب خودت باعث میشه تا حداقل کسایی که می تونند به شما کمک
کنند از این کار امتناع ورزند و یا اصلا کسی حاضر به هکاری برای بهبود وضعیت سایت نشه و خوب اینجا مشکل
از خود شماست کمی عاقلانه تر برخورد کنیم نتیجه بهتر می گیریم
نقاط ضعف خودت رو قبول کن سعی نکن الکی توجیح کنی
و ...

بهر حال
ما هم یکی از دوستان شما خواستیم پیشرفت شما رو شاهد باشیم
اما خوب هر کسی را بهر کاری ساختند کمی فکر کن واقعا واسه این کار ساخته شدی یا نه
اگه آره ادامه بده و خوب موفق باشی .

آخرین ویرایش:

baharaneh

Member
aval inkeh az hameh dostan khaili khaili tashakor mikonam makhsosan az kesani keh to edameh kar beh ma komak kardand
omidvaram mofagh bashid
khaili khaili mamnoon

جدیدترین ارسال ها

بالا