مایا کارا

Sherlock_Holmes

Active Member
دوست خوبم ورودتون رو به جمع بچه ها تبریک میگم... :rose:

برای درخواست خودتون یه مبحث جدید باز کنید تا زودتر هم به جواب برسید... این تاپیک هدف دیگه ای رو دنبال میکنه...
.
موفق باشید...

سلام.

خوب من حدود 11 ساله (بدون در نظر سال كنكور) كه نرم افزار هاي 3D كار مي كنم.از همه بيشتر 3DSmax كه فكر كنم 7 يا 8 سالي هست (از Verions 2.5 شروع كردم) و حدود 7 يا 8 ماهه اومدم روي مايا.اولش فكر مي كردم دارم كار احمقانه اي مي كنم كه بعد از اين همه تجربه راهم و عوض كردم ولي به نظر من 99% مردم از تغيير مي ترسند و 1% بقيه بر اون 99% رياست مي كنند(برداشت شخصي از داستان زيباي چه كسي پنير مرا جابجا كرد).

خوب به نظر من اين كار داراي 2 راهه تقريبا مجزا است.يكي كسانيكه ديد هنري دارند مثل مدلسازها و انيماتورها و نورپردازها و ... و گروه ديگر كه اصطلاحا به اونا Technical Artist گفته ميشه بيشتر به مسائل تكنيكي كار علاقه مندند و ميشه اسكريپتورها و رندرمنها وپياده سازهاي قوانين فيزيكي و رياضي رو از اين دسته دونست.من خودم به شخصه راه دوم رو يعني راه تكنيكي رو در پيش گرفتم (كه با رشته ام هم سازگار هست)و بيشتر در زمينه اسكريپت نويسي و رندر مي خوام فعاليت كنم.البته بيس هنري من هم خوبه اما تصميم دارم بحث تكنيكي رو حرفه اي ادامه بدم.عشق من رندر كردن و كد نوشتنه ولي خوب با مدلسازي و انيميشن هم آشنا هستم.

با تشكر از همه.

آخرین ویرایش:

vfxrez

New Member
سلام به همگی خواستم ببینم کسی ایمیل حبیب زرکر پور را داره

ismael.ikp

New Member
سلام به همه دوستان
من تقریبا یک یا دو ماه هستش که کار با مایا رو شروع کردم هرچند یادگیری مایا به صورت حرفه ای سخته ولی خواستن توانستن است
و به قول دوستمون به آینده ام خیلی امید وارم من شخصا برای یادگیری مایا از کتاب های الکترونیک انگلیسی زبان و بیشتر از کتاب های آقای داریوش درخشانی مایا مستر استفاده می کنم وبه نظر من استفاده از کتاب های خارجی خیلی بهتر از کتاب های آموزش مایا به زبان فارسی است که خیلی مختصر و کلی آموزش داده شده

جدیدترین ارسال ها

بالا